По Нова от 17. 05 започва сериала"Щастливи заедно" с Берен Саат

  • 101 382
  • 705
  •   1
Отговори
# 690
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Момичета има по погрешка съм пуснала новата тема във форума Кино и телевизия, ще пиша на модераторите да я преместят.


Сериите, сваляне от торент (сериите се казват го края на деня, след излъчването им на обяд)

Сериите, гледане on-line   (сериите се казват го края на деня, преди повторението им по Диема Фамили)



Rolling Eyes ???  Rolling Eyes
тука нещо и аз не разбирам. Друг въпрос е как се публикува нещо, без да се погледне предварително, да се редактира и чак тогава да се пусне на хората да го четат.
От бързане да бъде пусната нова тема (когато предишната е още на 45 стр.), умишлено или не,... е пропуснат:
ВиБОКС канала с епизодите
http://vbox7.com/collection:1694196

 
Явно има проблем с това, че съм пуснала темата. ДА пиша ли направо да я изтрият и друг да я направи?

# 691
  • Мнения: 188
Не виждам проблем че си пуснала ти темата,просто си я пуснала на грешното място.
Пиши да я преместят и мисля че всичко ще е ок.

# 692
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Не виждам проблем че си пуснала ти темата,просто си я пуснала на грешното място.
Пиши да я преместят и мисля че всичко ще е ок.

Това правя сега. Просто ми стана кофти. Положих усилия да я направя добре, за да ни е приятно да обсъждаме в нея и още в първия пост да те оплют.

# 693
  • Мнения: 188
wavey  Надявам се приемате още фенове на сериала.

Хареса ми сюжета и като по-нетърпелива и аз го изгледах целия - къде разбрала, къде не.

Като гледам за сега любопитството на Хазар към Зилян е по-голямо - той е този, който търси компанията й, а тя с думи прости така го омайва ... Чакам с нетърпение да заминат за Мидят, тя най-накрая да рязбера какво си казват.

Поведението на свекито е no comment! Особенно като се сдушат с Бурджу   #Cussing out
А Ресул и Низар са ненадминати в белите, които ще натворят.  Close
Относно Ася
Скрит текст:
Тя е нещастна в брака си, защото Мустафа /мъжът й/ не е истинския баща на дъщерята Шерин. Тя се е омъжила за него за да прикрие бремеността си от Фърат, който се появява по едно време и още повече разклаща семейното щастие, но в крайна сметка тя остава с мъжа си и заминават за Америка.

Стана дълго извинете   bouquet и лека нощ.




Флор Hug-добре си дошла.

# 694
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 6
ChemistryLady, хич не си слагай на сърце забележките на "форумната свекърва" Diziler
Той се е разстроил най вече, че си пропуснала линка с канала му. Mr. Green
Да те успокоя, че имаш 24 часа за корекции на темата, от часа на пускане. Така, че споко.  Hug

# 695
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
ChemistryLady, хич не си слагай на сърце забележките на "форумната свекърва" Diziler
Той се е разстроил най вече, че си пропуснала линка с канала му. Mr. Green
Да те успокоя, че имаш 24 часа за корекции на темата, от часа на пускане. Така, че споко.  Hug


То май всеки под форум си има по една такава както аз ги наричам свекървещица.
Приемам други предложения за добавки. 
Писах на модератор да премести темата.

Флор, добре дошла.   Hug
Това, което си го написала го подозирах. Сигурна съм, че написах някъде, че Мустафа е използван като параван за пред семейството. (Бял текст)

# 696
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 6
Цитат
То май всеки под форум си има по една такава както аз ги наричам свекървещица.
Joy Joy Joy
Той е мъж, ама под дълбоко прикритие и не му личи.

# 697
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Цитат
То май всеки под форум си има по една такава както аз ги наричам свекървещица.
Joy Joy Joy
Той е мъж, ама под дълбоко прикритие и не му личи.

То има толкова мъже, които са по-зле от най-лошата свекърва. Берин е цвете за мирисане пред тях.

Скрит текст:
Мен ми е интересно дали Мустафа подозира или знае, че Ширин не е негово дете?
 

# 698
  • Мнения: 114

Скрит текст:
Мен ми е интересно дали Мустафа подозира или знае, че Ширин не е негово дете?
 


Скрит текст:
Знае. Когато Зилян разбира, че Бурджу е бременна остава за известно време в къщата на Ася - там Мустафа й обяснява, че Шерин е дъщеря на Ася, той обича Ася, значи обича и дъщеря й.

# 699
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Скрит текст:
Мен ми е интересно дали Мустафа подозира или знае, че Ширин не е негово дете?
 
Скрит текст:
Знае. Когато Зилян разбира, че Бурджу е бременна остава за известно време в къщата на Ася - там Мустафа й обяснява, че Шерин е дъщеря на Ася, той обича Ася, значи обича и дъщеря й.

Скрит текст:
А семейството имат ли идея за това или както казах той играе параван пред тях ?


Това да гледаш сериала на картинки си има своите плюсове и минуси - схващаш горе-долу какво става, ама губиш малко страничните истории.

# 700
  • Мнения: 0
ChemistryLady,

Темата е супер. Поздравления.   bouquet

# 701
  • Мнения: 569
ChemistryLady ,и на мен ми харесва темичката  Hug ще се изучиш до края на филма  Hug дай Боже сме си заедно до края ще се надявам! Аз не ги умея тези работи така ,че мога само да те поздравя!Не приемай "оплюването"срещу теб,човека не е в темата и не знае ,че тук така се разбрахме да я пуснеш по-рано и като си изпишем тази да си се преместим .
Изгледах снощната серия,Ресул ме издразни много,но пък как играе-не може да се отрече -добър е !За Низар останах с зяпнала уста ,той беше като подменен в този епизод,та чак мил  Shocked Дилян ми е някак си наивна по детски. Стана ми мъчно за Бурджу,гадно е ,защо да трябва да прави този избор-заради обществото или пък ,защото приятелката и не я разбира?
Скрит текст:
Изгледала съм сериите на татък и знам ,че не прави аборт,но вчера пробуди съчувствието в мен

# 702
  • Мнения: 188
Скрит текст:
Мен ми е интересно дали Мустафа подозира или знае, че Ширин не е негово дете?
 
Скрит текст:
Знае. Когато Зилян разбира, че Бурджу е бременна остава за известно време в къщата на Ася - там Мустафа й обяснява, че Шерин е дъщеря на Ася, той обича Ася, значи обича и дъщеря й.

Скрит текст:
А семейството имат ли идея за това или както казах той играе параван пред тях ?


Това да гледаш сериала на картинки си има своите плюсове и минуси - схващаш горе-долу какво става, ама губиш малко страничните истории.
Скрит текст:
Никой от семейството не знае,първо мисля че научаваше Джесур съвсем случайно.След това Ася казва на всички.

# 703
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
ChemistryLady ,и на мен ми харесва темичката  Hug ще се изучиш до края на филма  Hug дай Боже сме си заедно до края ще се надявам! Аз не ги умея тези работи така ,че мога само да те поздравя!Не приемай "оплюването"срещу теб,човека не е в темата и не знае ,че тук така се разбрахме да я пуснеш по-рано и като си изпишем тази да си се преместим .
Изгледах снощната серия,Ресул ме издразни много,но пък как играе-не може да се отрече -добър е !За Низар останах с зяпнала уста ,той беше като подменен в този епизод,та чак мил  Shocked Дилян ми е някак си наивна по детски. Стана ми мъчно за Бурджу,гадно е ,защо да трябва да прави този избор-заради обществото или пък ,защото приятелката и не я разбира?
Скрит текст:
Изгледала съм сериите на татък и знам ,че не прави аборт,но вчера пробуди съчувствието в мен
Много благодаря за доверието! Надявам се, че го оправдах!   bouquet
Вечерта се ядосах (след глупостите на Diziler) и си пуснах отново серията и забелязах нещо - отношението на семейството към Дилян, когато се разправяха с писмото за Зилян. Репликата на майка и към Резул - "Какво искаш от детето?" - все едно не говорим за голяма жена, а за малко дете, дето връзките на обувките не може да си върже. Тя винаги е била малкото глезено дете, за това всичко, което прави е без всякаква мисъл.

# 704
  • Мнения: 569
Иве,(може ли и аз на кратко  Wink ) Темата е преместена -сега видях ,може би си видяла и ти.

Общи условия

Активация на акаунт