Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 17 тема

  • 23 569
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 211
Цитат
Дано другата седмица успешно се запишем с три момченца!   

Дай Боже, Голди! Всички стискаме палци!

# 16
  • Мнения: 45
Здравейте сладурки!
Влизам да се запиша само и се връщам в старата тема да чета, започнахме ремонта и ще се опитам поне да ви следя, не че съм заета да помагам освен с акъл  Joy, но всичко е нагоре с краката.
Попи поздрави справила си се перфектно newsm51

# 17
  • Мнения: 560
Малеееее е не един ден ме няма и сте изписали света бе Пупета, браво на вас много ме радвате Hug Hug

Попи се е справила чудесно, радвам се че ще ме отменя подобаващо Hug

Фиксиииии, айде сега и пенсия ме направи вече newsm62 newsm62, аз вече ще давам само акъл ихихиххи.

Голд, ето ме мъжо си беше в нас и все ми мрънка че съм като зомби с този форум, а и ходих по лекари аман вече. Ако ще си пускаш изследвания да знаеш че имат давност 6-7 дни. за секциото

Мале найстина много сте писали, това не е било от одавна, колко нови мами се изсипахте на веднъж не е истина, виждам че и днес има нови попълнения ooooh!, това не е никак добре, но поне сме си заедноо.

Ама аз съм се тупнала на първото място в списъка newsm62, ама и Голди е с меееен ихихихи вече хич ме слуша главата.

За очите колкото и да си говорите, си е божа работа така че тъмни гени ,светли гени ще се види каква ще е изненадата  ама накраяяяя smile3503

Ох аз днес бях на кардиограма и на алерголог да ми направят тестове за упойките и се оказа че имам положителен резултат за 3 от тях едната беше диазипан и другите две ги забравих, алерголожката каза, че ще направи предписание на анестезиолога ooooh! ooooh!, аман само глупости вече край нямат.

Хайде обличайте се и да ви видя на заведението тук до нас newsm53

# 18
  • Мнения: 258
Звезди, Hug  bouquet HugАз догодина ще се паркирам до вас с количката 1stroller newsm08

# 19
  • Мнения: 560
Дани добре си ми дошла душичко, когато пожелаеш Hug

# 20
  • Мнения: 4 651
Звезди, ти ще бъдеш като президент с изтекъл мандат - веднъж президент, цял живот президент  Mr. Green
За упойките няма страшно, по- добре е да се знае какво не ти понася. А с какво да те приспят, все ще намерят Simple Smile.

# 21
  • Мнения: 560
Ох Фикси вече почва да ми идва на нагорно мила, все по някоя глупост излиза, но си права дано и Хаимов се справи добре, наистина е по-добре да е запознат с нещата.
А за дрезидента май си права ихихихи, за болежките, който си написала са нормални аз ги                       от твоята седмичка нали ме виждаш все се оплаквам, ама няма как това ще е.

На мен най -голямата ми болежка е непослушния ми мъж, на който ще откъсна всичките уши и като яхна метлата ще си отида да си родя сама, а той да си гледа работата.

# 22
  • Мнения: 4 758
Браво, poppy-fairy, чудесно се справи с новата тема.   bouquet

Аз уж да помагам, ама цял ден се занимавам с детски градини.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
Юппппииии браво Поппи  coolcool  Hands Clap omm
не било сложно.Поздравявам те за успешно приетата щафетка   bouquet
Милички мой гледайте да не пишете много/как ще ви изчета/,че аз утре ще влезна малко в болница,да ми дадат гинепрал така каза доки,не знам под каква форма ще е дали системи,дали хапове,каквото и да е само да влезна малко да ги узаптим тия пусти контракции.Много ви гушкам и ще ми липсвате(така бързо ми минава времето с вас  Hug )
Надявам се да има условия да си взема лаптопчето с мен,че тук в АГ в стз си е мизериика,а в часната където ходя няма свободни легла...
Спокойна вечер на всички  Hug Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 2 211
Женя, добре си направила, че си се обадила на доктора. ПО-добре да полежиш малко и да си спокойна.

# 25
  • Мнения: 169
Попи, браво за новата тема!

Женя, успех утре, дано всичко е наред!

Звезди, строявай го мъжо или другия вариант пълен игнор и не му се ядосвай!

Голди, ти как си, на финалната права сме трите бъдещи свекита Laughing

# 26
  • Мнения: 576
Добро утро тумбаланки!
Явно с напредването на бременността спането по цяла нощ става мираж:) Както и да е, поспах повечко, и сега изгрявам Simple Smile Вие как сте маменца?

Звезди, не остана милоооо! Страх, не страх и туй ще мине  Hug

Жени, дано да не е много мизерабълско в болницата, ама ще го изтърпиш, тука сме все борбени събрани   bouquet  Дано да се овладее бързо положението, по-добре че си се обадила на доктора, сега и ти ще си по-спокойна. Аз във всички болници дето съм лежала все съм имала късмет и съм била с културни и свестни момичета с които времето минава по-бързо  Heart Eyes

Звезди, ти ще бъдеш като президент с изтекъл мандат - веднъж президент, цял живот президент  Mr. Green
Ко ши прайм без президента, не знам, Фикси ще те цаним за Вице:)

Голди, Поли_СФ стегнахте ли багаШа   jumpuu

# 27
  • Мнения: 747
Добро утро коремчета с бебчета!  Heart Eyes Аз съм сигурна, че Поли, Звезди и Голди ще наминават после, за да драснат по някой ред и да разказват как растат малките мъже, защото знаят, че мнооооогоооо ще ни липсват.  Hug
Жени, приятен престой до колкото е възможно в болницата
Полинка, моят подход е просто да игнорирам всички. Аз с моя баща все се караме и тровим от години и то за пълни глупости, просто защото много ме дразни  Grinning В последно време даже не говоря с него, защото от добър ден само започваме да си викаме. Затова той ме нарича галено терсене  hahaha Милото също от време на време се опитва да ми вдига нервите, ама той поне си знае, че трябва по най-бързия начин да млъкне. Не си хабя силичките да крещя и сама да се ядосвам, но съм много съгласна, че понякога по този начин изливаш насъбралото се в теб.
Аз тази сутрин отидох да дам кръвчица за ПКК и стерилна урина да се видим на къде сме, дано да са добри резултатите  Praynig
Отивам да папкам нещо, че червата ми започнаха да къркорят

# 28
  • Мнения: 427
Добро утро мили мои.Аз тази нощ от 3 до 5  Shocked бебка така риташе че.... #Crazy Звезди,Голди,Поли....нали знаете че сме с вас  Hug

# 29
  • Мнения: 473
 newsm68 smile3525

Ще медобавите ли и мен към списъка, термин на 03. декември с три бебета Mr. Green
А как да се вредя и за албумчето Blush newsm78

Общи условия

Активация на акаунт