ПОЧИВЕН ДОМ "ЕНЕРГО 1" - Св. Константин и Елена

  • 89 484
  • 298
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 72
Има ресторант към станцията,но цените за нощувки не включват храната.Тя се заплаща отделно,но незнам какви са цените понеже в сайта нищо не пише.
Може да се обадите на телефона даден в сайта и да попитате дали цените за служители и външни лица са едни и същи.

Мене ме интересува точен адрес на станцията ако някой знае,защото в сайта пише само Св. Св. Константин и Елена Simple Smile

# 106
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Местонахождението на станцията в Св. Св. Константин и Елена е точно над комплекс Слънчев ден и печално известния х-л Вероника.
В сайта има gps координатите на станцията. Като ги въведеш в google maps можеш да видиш точно къде се намира.

# 107
  • Мнения: 368
Някой бил ли е миналата година на почивната база в Приморско, за да даде актуална информация.

# 108
  • Мнения: 588
Чудя се дали тези цени са за всички - без значение дали работиш в системата на НЕК или не. Защото още предишни години,  когато сме ходили имаше разлика и в цените за спането,  и в цените за храната. Най-евтино беше за служители на НЕК, след това за служители от енергийния холдинг /например  ЕСО/  и след това цени за външни

Точно така!

Тази година зимата бяхме на почивната база в Пампорово!
Много е хубаво там и много чисто!

# 109
  • Мнения: 5
Здравейте,интересува ме за ПД „Енерго” Приморско какви са цените на храната,защото ми казаха,че е доста евтина(нещо ме съмнява) например ми казаха,че кафето е от порядъка на 0,20лв,готвените ястия около 1 лев и малко и т.н. Много бих се радвала,ако някой може да ми даде пресна информация... И някой ако знае нещо за стаите също ще съм благодарня  Embarassed
Приятно и хубаво лято  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 110
  • Мнения: 588
За станцията в Приморско само знам, че миналата година ресторанта не е работил, но тази година ще работи . Храната е евтина, но не ми се вярва кафето да е 20 ст.

# 111
  • Мнения: 5
БЛАГОДАРЯ МНОГО Simple Smile АКО НЯКОЙ Е ХОДИЛ ВЕЧЕ ТАЗИ ГОДИНА НЕКА КАЖЕ ЗА ХРАНАТА Simple Smile БЛАГОДАРЯ ПАК

# 112
  • Мнения: 368
Ще бъда там от 23.06. Така че ще пиша Simple Smile

# 113
  • Мнения: 5
Ще бъда там от 23.06. Така че ще пиша Simple Smile


Оу супер djalma ще чакам да пишеш отзиви значи,защото и ние от 05,07 сме там...ще ти бъда благодарна да кажеш малко за стаите,храната,цени и каквото на ум ти дойде Simple Smile Хайде приятна почивка и весело прекарване  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 114
  • Мнения: 368
А как се качват снимки тук?

# 115
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
А как се качват снимки тук?
Трябва първо да си направиш албум в някой сайт за качване на снимки /например snimka.bg/. После се пуска линк към албума, към отделни изображения или се прикачват самите фотоси към публикация.

# 116
  • Мнения: 368
Здравейте,пиша ни от Енерго Приморско.Честно казано не съм очарована от базата,както и храната ми се струва малко еднообразна. Правя уговорката , че казвам това като сравнявам с Енерго 1 и 2, които са съответно на Св.Константин и Елена и на Златните пясъци. Стаята ни е голяма, за сметка на санитарния възел, който е супер малък. Иначе плажа наистина е точно до станцията - излизаш от нея, минаваш през въжения мост и си на плажа. Централната улица, където вечер може да се разхожда човек също е много близо.За цените - не са високи. Кафето е 56 стотинки Simple Smile
Таратор - 1.10 лева, свинска пържола от врат 3 лева,  пържени картофи със сирене 1.76 лв., бургаска мускатова ракия 100гр - 2.30 лв. /цените казвам по спомен/.Има кюфтета,но не им знам цената, кебапчета няма. В ресторанта няма друго меню, от което да си поръчаш, ако не ти харесна, това което се предлага да деня.В някои от стаите няма климатици. Това е засега от мен. Днес температурата на въздуха е 26 градуса!, а на водата 23, но има и вятър.

Последна редакция: ср, 24 юни 2015, 13:58 от djalma

# 117
  • Мнения: 368
За служители на НЕК има още някаква отстъпка от тези цени.Т.е. по-ниски са.

# 118
  • Мнения: 368
И няма Интернет в станцията.

# 119
  • Мнения: 632
djalma, благодаря за информацията. Ние ще ходим септември. Може ли няколко въпроса.  Simple Smile
Знам, чи базата е след ремонт, но познати казаха, че ремонта бил само един латекс. Как са стаите, мебелите нови ли са? И за ресторанта, има ли готвено, казваш, че е бедно менюто, може ли да изброиш примерно какви храни предлагат за обяд и вечеря, както и какво е положението за закуска?

Общи условия

Активация на акаунт