ПОЧИВЕН ДОМ "ЕНЕРГО 1" - Св. Константин и Елена

  • 89 349
  • 298
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 213
Може пък да ги намалят  newsm78 .Това в кръга на шегата, а сега сериозно, моля някой запознат да сподели външни лица могат ли да почиват на бази на НЕК, в частност на Енерго-1(2) и ако може, какъв е реда за резервиране .

БЛАГОДАРЯ !

# 91
  • Мнения: 368
Някаква актуална информация за цените?

# 92
  • Мнения: 588
Аз нищо не съм разбрала за цените.Ако нещо науча, ще пиша. Ние живот и здраве от 9 август сме там.
Но май външни лица не могат да почиват на тези станции .Преди години свекър ми взимаше карта и за зълва ми, но от две години на сам са затегнали положението, а и за тях беше по- скъпо и яденето и спането.  Но ти пак си питай.

# 93
  • Мнения: 142
А има ли почивали в ПД „Енерго” Мала църква , някакви скорошни отзиви от там.

# 94
  • Мнения: 368
А има ли почивали в ПД „Енерго” Мала църква , някакви скорошни отзиви от там.
[/quote
От планинските бази само в Пампорово сме били.

# 95
  • Мнения: 631
Трябва ми информация за базата в Приморско. Как е след ремонта и какви ще са цените тази година? Ресторанта ще работи ли?

# 96
  • там някъде
  • Мнения: 234
А има ли почивали в ПД „Енерго” Мала църква , някакви скорошни отзиви от там.
[/quote
От планинските бази само в Пампорово сме били.


Търся отзиви за почивната им база в Пампорово. Има ли удобства за 3-годишно дете?
Мерси предварително   bouquet

# 97
  • Мнения: 556
Здравейте!

По-назад някой питаше за цените, давам информация за ПД Енерго 2- Златни пясъци, по 12,60 на човек ( за двойна стая )  деца заплащат 50 % от цената.

# 98
  • София
  • Мнения: 1 213
Енерго 1 до коя спирка на автобусите е най-близо ?

# 99
  • София
  • Мнения: 72
Базите могат да се ползват от външни лица.
Ние не сме служители на НЕК и днес си резервирахме за август месец.
В сайта има обявени цени за всяка една станция.
Резервациите стават пак чрез сайта където има регистрационна форма за попълване след което ви изпраща e-mail за потвърждение
http://www.nek.bg/index.php/bg/pochivni-bazi
Горе в дясно на почивни бази може да се разгледа всичко което ви интересува както за морските така и за планинските им бази.

# 100
  • Мнения: 511
 Puffy1988, а дали в някоя от базите предлагат изхранване?

Последна редакция: пт, 05 юни 2015, 15:13 от meduncka

# 101
  • Мнения: 556
Днес и аз разбрах за цените, явно вече не са както бяха преди.

# 102
  • Мнения: 368
Днес и аз разбрах за цените, явно вече не са както бяха преди.

И какви са цените сега?
Ние сме ходили последно през 2013 год. на енерго 2. Мъжът ми работи в ЕСО ЕАД, и платихме май по 14 лв. , а за детето 50%

# 103
  • Мнения: 556
Вече не са по 14 лв, в сайта на НЕК има цени
-стая с тераса- 38лв, апартамент- 58 лв, , деца от 2 до 14г. - 6лв.

# 104
  • Мнения: 368
Чудя се дали тези цени са за всички - без значение дали работиш в системата на НЕК или не. Защото още предишни години,  когато сме ходили имаше разлика и в цените за спането,  и в цените за храната. Най-евтино беше за служители на НЕК, след това за служители от енергийния холдинг /например  ЕСО/  и след това цени за външни

Общи условия

Активация на акаунт