ПОЧИВЕН ДОМ "ЕНЕРГО 1" - Св. Константин и Елена

  • 89 457
  • 298
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 368
Някой знае ли от кога може да се правят резервации за морето?

# 166
  • Мнения: 588
Миналата година правихме резервация края на февруари, началото на март. Мисля ,че е още рано .

# 167
  • Мнения: 41
Здравейте, бихте ли ми помогнали с телефони за базите на Боровец и Предела?
Може на лични.
На телефоните дадени на сайта с базите никой не ми вдига. Вие как се правите резервациите?
Хубав ден и приятни почивки Simple Smile

# 168
  • Мнения: 588
Ами моя мъж първо подава молба  до   централата на Нек в София  ( от 3 март ще бъдем на Пампорово ),но молбата е подадена още края на януари . Преди няколко дни ни се обадиха, че са ни резервирали стаи,и че едвам сме се вредили .Но от София ни казаха, че сега за тази смяна от 3 до 6 март , повечето са си запазвали место директно от базите, по телефона.

# 169
  • Мнения: 16
Здравейте мили мами,и татковци.След няколко посещения на станциите на НЕК в Приморско,Св. Константин и Елена,Пампорово,искам да попитам за ваше мнение за морската станция в парк Росенец. Какви са Ви впечатленията от там,далеч ли е плажа,самият плаж става ли изобщо.
Благодаря Ви предварително.

# 170
  • Мнения: 588
Ние не сме ходили на Росенец и не мога да помогна.

# 171
  • Мнения: 556
Здравейте!

Коя от почивните бази на Боровец, Пампорово, Предела , е най-подходяща за семейство с малки деца?
Картата за тях пак ли е 7 дни?

# 172
  • Мнения: 588
Картите са по 7 дни.
 Били сме на 2 пъти на  Пампорово, много ни хареса и е подходящо за малки деца.

# 173
  • Мнения: 368
Може ли някакъв телефон на Енерго Приморско. Може и на ЛС....

# 174
  • Мнения: 1 614
Картите са по 7 дни.
 Били сме на 2 пъти на  Пампорово, много ни хареса и е подходящо за малки деца.
Ние сме ходили,но отдавна.Може ли актуални цени за спане и изхранване ? Умишлено питам,защото навсякъде завишиха ценита и с моя мъж, макар да е в системата,вече не ползваме станциите на Нек...

# 175
  • Мнения: 219
Ако не сте служители на НЕК, това са цените за нощувка: http://www.nek.bg/index.php/bg/pochivni-bazi/pok-energo-pamporovo

# 176
  • Мнения: 1 614
Ако не сте служители на НЕК, това са цените за нощувка: http://www.nek.bg/index.php/bg/pochivni-bazi/pok-energo-pamporovo
тези цени ги знам,питам за цени към служители  Simple Smile

# 177
  • Мнения: 588
Мъжо е служител на НЕК. Месец март бяхме на Пампорово , плащахме по 30 лв. за стая с 3 легла без тераса. Толкова ще плащаме и лятото на морето в Св."" Константин и Елена"" за студио.

# 178
  • Мнения: 1 614
Мъжо е служител на НЕК. Месец март бяхме на Пампорово , плащахме по 30 лв. за стая с 3 легла без тераса. Толкова ще плащаме и лятото на морето в Св."" Константин и Елена"" за студио.
Благодаря ти Wink Цените са доста приемливи Simple Smile

# 179
  • Мнения: 16
Тази година нещо изпуснахме сроковете за резервации по морските бази.Никъде нищо свободно за Юли месец   Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт