Рисуване за начинаещи и не само - 6

  • 65 187
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Честито, Ели! Браво!!!   bouquet  bouquet  bouquet
Бертичка, честит рожден ден със закъснение! Благодаря ти много за почерпката.  Hug

# 676
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Една рисунка от едно предизвикателство, в което се бях включила преди време. Предизвикателството беше Рисунка всеки ден, а темата е Създания от светлина и мрак

Добро утро на всички  Hug

Страхотна е  Heart Eyes С какво е рисувана?

# 677
  • Мнения: 13
Здравейте!И аз съм раздвоена между двете теми,ама скоро ще ви напусна за неопределено време и много ще ми липсва творческият ви заряд.Ели,поздрави и от мен.Пожелавам на всички,таланта им да бъде оценен и любимото им хоби да се превърне в професия,тогава всеки ще обича работата си.А ви напускам,защото идва септември и училището с него,а щом има нет,няма учене.Голямата ми дъщеря има и ваканционни домашни,които са започнати,но не са направени повечето от тях.За прочетените книжки вдигнах ръце - само една и половина от препоръчани(не задължителни)18.Добре,че 6 се повтарят от миналото лято,та ще замажем положението,че трябва и да попълва читателски дневник с най-малко 3 литературни произведения.И това всичко за дете,което ще бъде 3 клас.Три месеца подканям да се пише,да се чете - отговаря се :"После","Не точно сега","Друг път" и подобни.Ако не са пред компютъра,е телевизора или игра навън.Това е безгрижното детство,а аз се притеснявам,че после като не се е упражнявала трудно ще влезе в релси,а и какво ще каже учителката,като не сме направили ваканционните.Та така,ще пишем в следващите дни до училището,а аз исках всичко да става постепенно,без да `и досади от домашни,а сега и се падат по едно за всеки ден,или ако прави по няколко на ден ще свърши по-рано.Ех,стига ви занимавах с тия домашни.Но ще ми липсвате.После ще препускам по страниците да ви догоня.

# 678
  • Мнения: 13
 

За да компенсирам дрънканиците си. Mr. Green

# 679
  • Мнения: 608
  Много са красиви и двете, Ана! Птиците са синигери, нали? А иконата е като истинска, браво!
Успех на ученичката и майка й  Hug

# 680
  • Мнения: 555
Елинор, честито, Нещо съм пропуснала в бързината сутринта добрата новина  Hug Още много успехи занапред.
ana1 , иконата е страхотна!
Katencetoo , благодаря много! Скицирано е на лист и е оцветено с фотошоп, като съм гледала да запазя чара на скицата Peace

# 681
  • Мнения: 13
Синигери са,да.Благодаря!Голямата има само една петица,ама не съм я оставяла да не напише домашни и винаги съм `и помагала,насърчавала съм я.Такъв е характерът `и,че е бавна и всичко оставя за последния момент и обикновено пише в късните часове.Тя е тип "Сова",активна е късно вечер и дори нощем и спи до обяд,любимото време в училище е когато е втора смяна.А малката ще бъде подготвителна група,та ще я видя и нея каква ученичка ще бъде.

# 682
  • Мнения: 51
Ели, много се радвам за теб!! Честито!!! Заслужаваш!!!  Hug

Ана, много красиви са синигерите ти. Между другото моята щерка сега също ще е 3ти клас. Simple Smile

# 683
  • Мнения: 13
Ами ,така е,освен рисуването ще открием,че имаме и други общи неща Grinning.

# 684
  • Мнения: 112

Имам само този плик за сватба, защото домочадието замина на планина и ми взе  апарата, не мога да снимам.Но и плика не е рисуван, само лепих Laughing
  Честито на  Ели за наградите, на Берти за РД и поздрави на всички останали, че ми скрихте шапката Hug
Ана , много ще  ми липсваш, но децата и училището са по-важни и ти се възхищавам, че имаш сили да спреш нета.И аз имам второкласничка, но  тя не е пристрастена към  компютъра, нищо, че  и у нас се разиграва същото театро с четенето и  смятането  п/з ваканцията.Да са ни живи и здрави и дано ги грабне някое хоби, като нашето, което да ги държи по-далече от  лошото в тоя свят Praynig

# 685
  • Мнения: 13
Да имам сили да спра нета за месеци,макар че обичам да се потапям в изкуството чрез него.За мен нета е за вдъхновение и за да научавам нови неща,а за съжаление за децата е само игри и песни и ако ги оставиш ще се редуват и ще стоят с часове.Не разбират,че се пристрастяват и че им вреди на очите и не само,че изяжда времето и енергията им.Ами то и някои възрастни са така пристрастени,а какво остава за децата.
Голямата има талант,но не е надарена с моето търпение.Бях я записала на уроци по рисуване в училище но са по 3лв.После разбрах,че няма да мога да си го позволя,само мъжа ми работи и все не стигат средствата и `и казах,че и аз мога да я науча на много неща,стига да има желание.А и сега е още малка едва успява с домашните,работи бавно и все се разсейва.

# 686
  • Мнения: 51
Моята дъщеря иска да учи рисуване в училище и иска да кандидатства в такава паралелка след 4ти клас, ама да видим до тогава каква песен ще запее... Не е от най-търпеливите, много се разсейва... Ние само с четенето имаме проблем - изобщо не й се четат книги, а като чете не се съсредоточава върху книгата и накрая не разбира нищо. Confused

Лея, плика е сладичък. Simple Smile

# 687
  • Мнения: 13
Моята дъщеря иска да учи рисуване в училище и иска да кандидатства в такава паралелка след 4ти клас, ама да видим до тогава каква песен ще запее... Не е от най-търпеливите, много се разсейва... Ние само с четенето имаме проблем - изобщо не й се четат книги, а като чете не се съсредоточава върху книгата и накрая не разбира нищо. Confused

Лея, плика е сладичък. Simple Smile

А моята не знае какво иска,все се колебае.Като е изправена пред избор,казва "Не знам"На нея математиката `и куца.Обича да чете,но не по задължение,а каквото тя реши.Обича,като мен - да рисува,понякога пише стихове,майстори разни неща,но бързо `и омръзва дадено нещо,оставя го ,захваща друго,за някои неща губи интерес и ги зарязва.Бъдещето ще покаже.
А ние,нали сме бг.мами и се заприказвахме за децата. Grinning

# 688
  • Мнения: 608
   Лея, многоо деликатни цветове за картичката - художника си личи и в лепенето Simple Smile
Ана, и втората икона е хубава Simple Smile
А моите деца изобщо не рисуват. Само сина ми обожаваше кораби и само това рисуваше.

# 689
  • Мнения: 51
Моята дъщеря иска да учи рисуване в училище и иска да кандидатства в такава паралелка след 4ти клас, ама да видим до тогава каква песен ще запее... Не е от най-търпеливите, много се разсейва... Ние само с четенето имаме проблем - изобщо не й се четат книги, а като чете не се съсредоточава върху книгата и накрая не разбира нищо. Confused

Лея, плика е сладичък. Simple Smile

Обича,като мен - да рисува,понякога пише стихове,майстори разни неща,но бързо `и омръзва дадено нещо,оставя го ,захваща друго,за някои неща губи интерес и ги зарязва.
По тези неща твоята щерка и моята много си приличат. Само дето моята не пише стихове... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт