Т-синдром

  • 798
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, бремена съм с еднояйчни близнаци 22г.с., една много щастлива жена до момента ,в който ми съобщиха ,че се е проявил т-синдром и че това което може да се прави от тук натам е да се следи всяка седмица за състоянието им и да се молим на бог да издържим до 28 г.с. и втория вариант е операция в чужбина. Но и тя била доста рискована , моля ви ако има мами с подобен проблем да споделят ....особено ако са минали подобна операция в коя държава е било ,каква е цената  и до колко има успеваемост ....бих дала всичко само да може моите ангелчета да се родят живи  и здрави.

# 1
  • София
  • Мнения: 76
Здравейте, при мен т-синдрома се е развил още в 16г.с ,не съм правила операция, а само следяха стриктно развитието на бебетата ,имах много контракции почти през цялото време и пиех шепа хапчета ,но децата се родиха в 38г.с живи и здрави вярно ,че имаха проблеми ,но се оправиха и сега ми правят бели в къщи . Ако сте от София идете при д-р Сигридов в клиника Малинов ,той най-добре ще се погрижи за вас и ще ви посъветва как точно да постъпите !

# 2
  • Мнения: 3
Аз затова съм толкова притеснена , щото в клиниката ми казаха ,че единствено може да се следят бебетата всяка седмица и че тук в бг нищо друго не се прави .......мога да се моля само да не се развива бързо синдрома и бебчетата да си са добре , би било чудо , но ако трябва ще се моля  и за чудеса, от две седмици не съм на себе си, дори лежах няколко дни в болица в шейново ,но и там потвърдиха ,че нищо не се прави в този случай....лошото е че и при операция в чужбина пак не  е сигурно ,че всичко ще  е наред след това, тя също е рискована. В момента се моля да стигнем поне до 28 седмица , но май и тогава ще  е рисковано за тях, те ще са толкова мънички.....











# 3
  • София
  • Мнения: 76
Да така е за съжаление ,но не се отчайвайте -те са толкова мънички още ,но пък са и удивителни силни - вярвам, че ще се преборят мъниците ,моите бяха още по малки но успяха .Вярвайте и всичко ще е наред  Hug

# 4
  • Мнения: 3
Дано всичко е наред, аз ще се боря и ако и те се борят - може  и да успеем...И моите са момченца, не че за мен имаше значение пола, аз ги чакам от 13 години и сега когато ги усещам в мен няма как да не ме  е страх за тях....искренно ви благодаря за отзива, някак си се чувствам по добре ,когато знам ,че някой се  е преборил с този кошмар. Да са ви живи  издрави дечицата и само радости да ви носят.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 036
Даниела_дани,

Ела в близнашкия под-форум, там сме обсъждали тази тема многократно. Има една мама - Зайо Байо, която може много да ти разкаже:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=632323.390

За съжаление синдромът е наистина опасен и дори и в чужбина лечението е проблематично, но пък никак не е сигурно, че ще се развие до тежки степени. Много е важно да си оптимист, говори им на бебчетата, вярвай в тях!

Общи условия

Активация на акаунт