Отговори
# 60
  • Мнения: 59
Не мила няма проблем,но ми се щеше само да споделя,нищо поваче.Не всички знаеха,че вики–вени е Дани.Но както и да е лек ден на всички и лек и прекрасен финал юли.

# 61
  • Мнения: 79
Не мила няма проблем,но ми се щеше само да споделя,нищо поваче.Не всички знаеха,че вики–вени е Дани.Но както и да е лек ден на всички и лек и прекрасен финал юли.

Редактирах поста и няма имена!

# 62
  • Мнения: 51
Добро утро на всички юлски момичета Hug
Поздравления за новата ни темичка-много,много ,много слънчева,много ме зарадва.Аз чак днес я виждам,че вчера цяяял ден насам-натам.. Simple Smile
Бих искала да честитя ,макар и със закъснение на рождениците:
Цвеке Беке,да си жива и здрава и много щастлива мама,нека през юли бъде твоят звезден миг Hug
Ками,да ви е живо и здраво момчето,а през юли-горд батко на сладка сестричка Hug
Вики Вени, по темата-мислих,мислих.. нямам какво да кажа или не искам.Ако нещо мога да помогна-насреща съм.Но като цяло някак ми идва само едно мълчание.Явно е най-доброто.

Момичета,искам да сте усмихнати,хубав неделен ден с любимите хора! Hug




# 63
  • Мнения: 7 988
Вики-вени, ти така се представи при нас в самото начало. "Аз съм Дани от София." Не, че помня, но проверих. Какво се притесняваш от това. Аз пак не те познавам, както и никой друг в нашата тема предполагам, освен от Фейсбук.
Аз много неща мога да напиша по въпроса, но не им е тук мястото. Мога само да те посъветвам вместо да оставяш бебето завинаги, да го дадеш в приемно семейство, докато стъпиш на краката си и после да си го вземеш обратно.

# 64
  • Мнения: 337
здравейте  Hug
Искам и аз да се включа
Вики-вени, аз съм едно дете, което противно на всичко не означава задоволено и глезено.
Съпругът ми са 3. Винаги съм му казвала,че съм глезена само и единствено по отношение на любов! И толкова. Изпитала съм какво е да няма, така се бяха стекли нещата и то не за една година.
Като дете имам спомен,че исках пица, мама каза,че няма и аз плаках дълго .И какво? За мен тя е най-добрата майка на света, незнам как щях да живея ако ме бяха изоставили. Не искам дори да си помислям. Живота ми показа какво е да има и да няма. Но нали това е, едно изпитание, не може да се предаваме  при всяка трудност. След това отидох в друг град да уча средно. Родителите ми бяха заложили къщата в която живеем, беше ипотекирана. Искаха да правят бизнес, които не потръгна.
От 9ти до 12 клас съм ходила с 2 тениски и един чифт дънки.
А съм момиче, суетна, като всеки, иска да се нагласи........... И какво....... трудно ни е било.
Майка ми ме е изпращала само с пари за път и хляб. Много се срамувах от заеми, затова не исках да взимат от хората заради мен.
Годините се завъртяха, нашите изплатиха ипотеката, отидох студентка, после бях на 2пъти в чужбина.
Там завърших и колеж,просто живота е колело, което непрекъснато се върти.

Помисли си как би се чувствала ако родителите ти те бяха изоставили, ако ще не 7, а 17 човека да сте в едно жилище. Моля те помисли, няма по тежко нещо да се чувстваш ненужен и нежелан.Нещата могат да не станат прекрасни, но съм сигурна,че няма да са все така. Аз също съм без работа, от този месец се осигурявам и то на минималната. Давам 132лв за осигуровки, за да мога да взимам някакви парички. Благодаря на Бога съпруга ми работи, но дори и на едно майчинство, ти си най-важното нещо за това детенце.
В този живот няма нищо случайно, не се предавай, премини смело през този тест и не оставяй невинната душичка.Всеки в този живот идва с късмета си, утре това дете може да ви донесе най-голямата радост.
Споделих за себе си, за да знаеш,че всички сме хора и на никой живота не е лек.Или поне не на всички
А колко хора мечтаят за детенце, думи нямам. Дори и тук имаме майчета инвитро.Помисли и знай,че ти си майка и ще се справиш, сигурна съм, кажи от какво имате нужда, знам,че всеки ще опита да помогне Hug

# 65
  • Мнения: 309
Запис и от нас Hug,връщам се да ви чета!

# 66
  • Мнения: 0
Добро утро маминки!
С голямо нетърпение отворих форума тази сутрин, но като видях постовете от последните три страници направо се втрещих  Shocked!
Вики Вени нямам думи да опиша колко съм ти ядосана  Naughty, и не за друго, не ме винете момичета, тя наистина може да преминава през нещо трудно, но това да решиш да изоставиш детето си, не е решение! Ти бягаш от проблемите си по този начин и обричаш него на глад, студ и липса на любов! Не те виня, не ме разбирай погрешно, просто искам да осъзнаеш колко време е минало  от зачеването ти, с какво желание и трепет говориш за него и пак помисли ГОТОВА ли си да го оставиш след толкова време?! По-добре ли ще се чувстваш ако го оставиш, а то....помисли ли за това какви ще са последиците за него мила! Не искам да бъда жестока, но ако искаше ....още преди месеци щеше да го оставиш, когато си можела /медицински погледнато/.
Затова се съвземи, помисли си малко, винаги ще намериш помощ, дали оттук или от приятели, ние сме с теб!  Hug
Не ми се обиждай на поста, но както каза и Котонче и Рая всеки е имал трудности в живота си, но не се е предавал. Аз също мога дълго да разказвам за живота си, за това как моите родители се чудиха как да ни осигурят мен, сестра ми и брат ми, и много често сме били лишавани от материалните неща, но не и от най-важните неща - ЛЮБОВТА И ТОПЛИНАТА НА РОДИТЕЛЯ. За което винаги ще съм им благодарна! Затова не изоставя детенцето което носиш, то също има право на тази топлина и любов! Ще се справите! |За всичко има решение, просто трябва да го искаш достатъчно и да вярваш силно в себе си!

# 67
  • Мнения: 59
Благодаря ти Пепи,опитвам се да бъда силна но не ми се получава не искам да го оставям,но не виждам изход.Аз исках да го махна още в началото но всички ми казваха спокойно ще се опрашите,но мили момичета на-ще затруднения са доста отдавна,справях ме се но сега е доста по зле.Все още го обмислям,дано стане чудо до юли месец да се пооправим.Сестра ми много ми помагаше,но няма как вече а и не мога все на нея да лежа и тя чака бебе. HugБлагодаря на всички маминки. Hugза подкрепата.

# 68
  • Мнения: 12
viki_veni    Не мога да се съглася с теб Винаги има начини Това че се качват снимки на покупки във форума не означава че всички си купуваме такива скъпи неща . Относно мъжа ти едва ли му е лесно  мъжете не са толкова емоционални като нас и не обичат да показват в даден момент колко им е трудно . Едва ли ще се успокоиш ако той започне да показва че страда с теб . Какво имаш точно предвид под това че отказват да те осигуряват Аз мога да ти предложа вариант с който държавата да те подсигури поне за една  година като това не означава че няма да си гледаш бебенцето и детенцето си Ще те помоля да не коментираш във форума, а да ми пишеш на лични Ще се радвам ако ти бъда полезна . Hug

# 69
  • Варна
  • Мнения: 110
Здравейте, момичета!
Много неприятно започна тази тема, не ми се взима отношение по въпроса на viki_veni! Предполагам не й е лесно.....

# 70
  • Мнения: 307
Вики-Вени детето е отговорност!Още в самото начало се мисли NaughtyА да не говорим колко хора се молят да  имат,а не могат...Ако в крайна сметка не го искаш защо не предприе нещо поне в началото?Твоите драми ми идат множко и даже имам чувството,че ни мяташ.Дано да е така!Ама няма извинения,на никой не му е лесно.Може да съм рязка,но това е истината.Другите може да ти го спестят,но аз ти го казвам-Съвземи се,момиче!Да имаш дете си е лично твой избор и отговорност!Лично моето мнение е че щом си го направила и си стигнала до тук трябва да продължиш!Не ми се сърди,ами се съвземи  и бъди силна.Дкато жива и дишаш начин ще има!

# 71
  • Мнения: 20
Добро утро, момичета  Hug  Браво за новата ни тема  Heart Eyes

Закъснели честитки и от мен на Цвеке беке, на рожденника на Ками и на майчето на Нинс   bouquet
Каматна Hug И аз ти пожелавам един хубав неделен ден с любимите ти хора  Heart Eyes
ВикиВени,  Hug Сигурна съм,че ти е трудно и ,че каквото и решение да вземеш няма да ти е лесно. За предпочитане обаче е рожбата ти да е пред теб, до теб, отколкото да го оставиш на произвола на съдбата. Имаш дете и знаеш , че да си майка е борба, а да си майка в трудно положение е цяла мисия... Сигурна съм,че ще вземеш най- разумното решение и  то ще бъде ръководено от силното майчинско чувство. Аз вярвам,че трудностите сплотяват, поучават и те правят по- силен, а семейството по-стабилно! Не се предавай и не забравяй,че след лесните решения и бягството идва съжалението. МОже много хора да си мислят,че днес всичко е пари, но пявярвай ми, за да направиш от едно дете човек преди парите са необходими воля, търпение, любов, разбиране  и възпитание. Тези неща няма как да се купят, а аз съм сигурна,че можеш да ги дадеш на детето си,ако пожелаеш! Hug

Да кажа и за себе си- в 8-ия месец си смених АГ,защото ме изкара извън кожа , няма да изпадам в подробности,защото пак се ядосвам и в петък ходих и се записах при завеждащият на родилното ни отделение. Обърна ми внимание,прегледа ме- бебо е добре,по думите му спокойно мога да си родя пак нормално, а стария ми викаше- ела във Варна,плати си 1600лв и ще ти направим секцио  #2gunfire Как да му се доверя …. ходих с оплаквания при него в четвъртък и то след припадък,а той си прати акушерката да ме мери и тегли и без визуален контакт и направление ми даде. И аз питах акушерката- аз за вас ли си плащам или за преглед при гинеколга си… и тя- ами… Мъжа ми побесня и ме закара при вече новия ми АГ. Човека вика- как няма да ви прегледа на видеозон??? Както и да е ,няма да се ядосвам,много ми дойде това неглижиране. Пуснах си кръвни изследвания и такива за хормоните и утре ще си взема резултатите  Praynig Но да ви кажа вече съм спокойна и си почивам и мъжо не дава да пипна нищо, та релакса е на 100% Извинявайте за негативния пост, но реших да споделя и да кажа,че ако имате и малко съмнение,че ви се потъпкват правата винаги имате избор!
Хубав ден , майчета  Hug
ПС- Да са ни честити  и близначетата, е не ги сънувах  Blush Но тази нощ сънувах,че аз раждам ....може би, защото имах главоболия тези дни... Нали така казва и чичко Фройд в "Психология на сънищата", че това,което сънуваме е следствие от преживяното през деня Laughing

Последна редакция: нд, 13 май 2012, 11:09 от _Тери_

# 72
  • Мнения: 59
Да щом мислиш така,добре приемете че ви мятам но не мисля,че бих си правила майтап с тези неща.Извинявам се,че развалих прекрасните ши мигове.Няма да ви натоварвам вече..Лек и спокоен ден на всички. Hug

# 73
  • Мнения: 12
 Тери нямам думи просто Дано всичко е наред с новото Аг също и вие с бебо да сте добре
  Рали 1213 форума ни не е за драми , но понякога човек вижда изход в хората които не го познават и не го виждат Предполагам колко трудно и е било вече за да сподели това с нас
  относно смяната на ЖК-то в 8 месец на мен ми казаха че нямало за кога вече да ми го сменят то наближавало вече да родя

# 74
  • Мнения: 307
viki_veni -била съм свидетл на това как волята и желанието на човека побеждават.Ако си жива и здрава,то другото е постижимо.Колко жени се грижат сами за децата си,колко много народ няма пари за хляб!Около мен са мноогоо!По -добре ми се ядосай,разгневи се,докажи че ще се справиш от колкото да си мислиш глупости Crossing Arms
Публикувано на: Нед., 13 Май 2012, 11:13
silveto_niki_svetli -може и да звуча много рязко,но от месеци пиша в Лежащите мами.Там прочетох покъртителни истории и може би са ми повлияли Confused

Последна редакция: нд, 13 май 2012, 11:22 от rali1213

Общи условия

Активация на акаунт