"Системата минус 60"- тема №33

  • 40 176
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 873
barborina85,неузнаваема си! Изглеждаш страхотно! Браво!  bouquet


BoBoDes,честит рожден ден!  bouquet  Много здраве и любов и късмет във всяко начинание.  Hug Пожелавам ти да стигнеш мечтаните килограми. И да ти е живо и здраво детенцето. Simple Smile

Аз днес съм много доволна -кантара ме зарадва с 800 гр по-малко.  Party Вече съм 67.2кг . От години не съм била толкова. Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 11
За сега запис, после ще ви изчета  Hug

# 17
  • Мнения: 219
BoBoDes, честит рожден ден и малка месечинка на бебочето ти.

Искам още веднъж да поздравя Бърборина за чудните резултати.

А за вечерята, аз доколкото разбрах, може и малко по-късно да се измести, ако човек ляга късно. Примерно в 19 часа.  А след това ако му пристърже много, вода, малко сирене.

Аз нямам какво да се хваля за в момента, май само повече ви чета и ви се възхищавам Wink
Лек ден.

# 18
  • гр. Стара Загора
  • Мнения: 2
днес закуската ми се състоя от Активиа Закуска + 2 солени рогчета...
на обяд сигурно ще хапна салата с домати и краставици и малко маруля + сирене и кашкавал...
а за вечеря - нещо с кайма ще е или само салата... все още не е решено...

Бърборина - направо онемях като те видях Simple Smile браво Simple Smile
БоБоДес - честит рожден ден и честита месечинка на мишочето Simple Smile да сте живи и здрави Simple Smile

чакам с нетърпение да ми мине защитата, че по цял ден да сме навън с беба - тогава най-малко мисля за ядене... Simple Smile а и в жегите мислиш повече за пиене, а не за хапване Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3
Здравейте момичета,

BoBoDes, честит рожден ден!   bouquet Да си жива и здрава, много щастлива и обичана-ти си като принцеса с тези трима мъже до теб!   Hug
Страхотни снимки и отлични резултати, браво!   bouquet
Менюто ми за днес:
з-санвич със сирене и малко парче торта, кафе;
о-омлет със яйца, сирене и пресен лук;
в-пилешки дробчета.
Лек ден от мен!  Hug

# 20
  • Мнения: 848
BoBoDes честит двоен празник Simple Smile Благодаря за почерпката Mr. Green

PucyHka, момичетата са ти отговорили. Според мен ако искаш да си системна не яж след 18:00 в някои изключения до 19:00. Сега не мисли за системата, яж си нормално само леко измествай часовете към 18:00. Хем ще ти е по-леко, хем няма да мислиш за храна през цялото време. След защитата е времето за режима Simple Smile

Вчера цяла вечер правих бонбони и сутринта изобщо не ми се ядеше сладко, както обикновено, та налетях на солена закуска. Бонбоните бяха пълна импровизация, та все пак реших да ги пробвам и веднага тичам да ви ги похваля Mr. Green

Сурови бонбони
Финни овесени ядки, брашно от рожкови, мед, слънчоглед, небелен сусам

Овесените ядки леко намокрих с вода и изсипах всичко останало при тях, разбърках. Взимах с лъжица лепкавата смес и я овалвах в брашно от рожкови /нямах кокос вероятно ще е още по-вкусно с него/. Като поемат достатъчно брашно лесно се оформят с ръце.
На следващия ден са прекрасни!

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3
честита нова тема!!!
момичетата,които показахте снимки,СУПЕР СТЕ!!!!

# 22
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Здравейте момичета!
Не съм писала цяла седмица, ако не и повече  Embarassed ... времето ми е кът, а и сигурно защото не съм съвсем стриктна и боря плюс.  Embarassed

Лебед, благодаря за темичката   bouquet
BoBoDes, честит рожден ден! Много здраве, усмивки и минуси ти желая  Wink! Честита месечинка на детенце!
barborina85, поздравления за страхотния резултат, който си постигнала  Hug
Bella, браво на теб. 2 кг. за седмица са повече от добър резултат. Продължавай в същия дух Simple Smile

Поздравявам всички с положителни резултати, а за останалите като мен ... повече стриктност и резултатите ще дойдат  Hug

Хубав и минусов ден   bouquet

# 23
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен в тоз неделен ден Simple Smile

Нова Тема - Нов късмет и много много минусчета

BoBoDes -  newsm59 много много здраве и щастие, на теб, на малчуганчето, което е на 3 месеца и на цялото семейство.

Системствам и чакам утре за отчета, дано да ме зарадва Г-н Кантарев. Ходих на Боксфит в Сряда, не е истина каква мускулна треска ме мъчи до вчера, сега уж е по-добре. Ще имам 6 тренировки по една на седмица до идването ми в Бъгария края на юни и се надявам да помогнат. По принцип сменям два автобуса до и от работа, сега използвам един и ходя 20-30 мин вместо другият. Има и тренировки по моя си спорт, но са в понеделник само и ако съм на работа не мога да ходя, утре ще се наложи да пропусна, но другата седмица съм на линия.

Приятен неделен ден на всички и до отчета утре  Hug

# 24
  • Мнения: 848
Shishimoncho Ех, звучи много добре тренировъчния ти режим! Браво на теб Simple Smile

Моят спорт е по-близко до нулата...
Правя само малки серии от по 10 за 70 клякания, 40-50 набирания на стена (щото съм много кекава в ръцете), 70 коремни преси и разтягам (ако може да се нарече разтягане да хванеш една суха пръчка и да се опитваш да я огънеш, така ми се иска някой ден да стана гъвкава ама надали).
Правя ги 3 пъти в седмицата, другата седмица трябва да са съответно 80 клякания, 40 на стена и по едно до 10 на земя набирания, 80 коремни (трябва да включа и гръбни, но... за сега се правя на разсеяна :Р)

днес
з (10:00): купа с краставица, сирене, копър, овес + 4 от бонбоните описани в предния ми пост
о (14:00): яде ми се отново булгур, но опитвам да разнообразявам (не, че голямото разнообразие му удрям с картофите...) картофи с лимон и куркума, шопска салата
в (вероятно 17:30): ябълка с кисело мляко като най-лесно, а и плод не съм яла днес все още

# 25
  • Мнения: 5
Благодаря Лебед, твърде дълго се офлянквах, и тук понеже постоянно вали и аз го пишех валежно и в един момент като стана време за маратон, казах си, че ще се стягам. Първата ми тренировка по таг ръгби след застой цяла зима и пролет беше брутална просто, кашлям, задъхвам се, всичко ме боли, абе ужас, но удоволствието бе повече от налично, както винаги  Crazy Нямам търпение до по-другия понеделник да поиграя пак. И аз трябва да правя разни такива упражнения вкъщи, но като се прибера хич не ми е до тях, и аз си правя углушки. След седмица може и тях да почна, поне стречинга, ако не друго. А на Боксфита имаше 5 мин скачане на въже, спря ми се тока... не съм го правила от дете...

# 26
  • Мнения: X
BoBoDes, Честит рожден ден и много сбъднати мечти!   bouquet

Shishimoncho, браво за тренировките! Аз също започнах спорт, но зумба - точно така се размазах, другата седмица почвам пилатес и едно друго, за проблемните зони.

Лебед, браво на теб - я как си махнал 3,5 кг. , а се оплакваше - аз днес стопих плюса, но само 3 свалени имам все още.  Peace  Бонбоните звучат супееер, ако си намеря продуктите, ще ги пробвам.

Днес закусих обилно и късно (към 11) - сандвичи с айрян, обяд преди малко - 1 кренвирш + малка шопска салата, за вечеря - 1 капучино.

Последна редакция: нд, 13 май 2012, 20:57 от Анонимен

# 27
  • Мнения: 5
Жаси, зумбата е много приятна и полезна тренировка, аз имам едни свалени на компа, но рядко се занимавам, защото съм с ноутпад и като стана едвам виждам какво да подскачам  Joy но съм много ЗА, успех и знам, че ти и Лебед със сигурност ще успеете, и ние покрай Вас де..  Praynig

# 28
  • Мнения: 848
de3demonka ти вече имаш завидни резултати, скоро още по-завидини  Laughing.

Shishimoncho напълно те разбирам, аз пък с нетърпение очаквам системната среща в края на маратона (на първата част за тези, които ще се борят 3 месеца и на финалната за тези, които са за 2 месеца) за да ни разпределиш в два отбора и да ни запознаеш в движение  Mr. Green с този твой любим спорт (топка ще намерим, лентички от всичко можем да направим, само желаещи да има)   Joy

Жасмин, а не съм се оплаквала, само съм споделяла. Все още не ги броя тези кила, нека минат 5 и тогава ще си позволя да повярвам, че нещо отново се случва, но благодаря, че забеляза  Hug. Последните дни наблегнах много на магданоза, днес не съм, та утре ще си проличи дали последния килограм е бил само вода, каквото и да е две седмици от маратона си отлетяха Crazy

Отивам да си милвам ябълката със зъби и да ѝ правя млечен масаж с канелено масло  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 5
Shishimoncho напълно те разбирам, аз пък с нетърпение очаквам системната среща в края на маратона (на първата част за тези, които ще се борят 3 месеца и на финалната за тези, които са за 2 месеца) за да ни разпределиш в два отбора и да ни запознаеш в движение  Mr. Green с този твой любим спорт (топка ще намерим, лентички от всичко можем да направим, само желаещи да има)   Joy

 newsm62 smile3521 newsm62 Не е истина как ме разсмя. Ако има желаещи с удоволствие  Hug

Общи условия

Активация на акаунт