"Системата минус 60"- тема №33

  • 40 182
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 320
благодаря момичета  Hug днес на обяд бая торта похапнах, а сега вечерям само салата, да видим сутринта на кантара дали ще има сълзи Laughing

# 31
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 638
Добра ви неделна вечер!

BoBoDes, честито и от мен! Много радост и сбъднати мечти ти пожелавам!  Hug
Barborina85, браво! Друго просто не мога да кажа! Скри ми шапката, страхотна промяна!   bouquet
РисуНка, видях питането ти в края на миналата тема. Момичетата са те насочили вече, аз искам само да ти кажа, че аз вечерям по-късно (по ред причини) - към 19 часа и пак отслабвам... макар и доста по-бавно от повечето момичета тук  Peace. Затова, ако решиш да вечеряш към 19 часа, имай предвид, че резултатите ща настъпят по-бавно.

Момичета, като ви чета спортните програми, направо ми иде да застана в ъгъла и да се срамувам дълго и напоително  Embarassed. Аз карам на 50 минути ходене пеш на ден и каране на велоергометър от дъжд на вятър. Но вината си е изцяло моя, де - аз съм толкова ужасен мързел, че ако мързелуването беше олимпийски спорт, щях да съм сред медалистите.

Днешното меню:
З - ирландски соден хляб с масло (много го обичам  Grinning) портокалов сок, кафе с мляко
О - руло от пилешко филе с крем-сирене и аспержи, сготвено на пара, задушен спанак с нискомаслена сметана и крем-сирене за гарнитура, портокал
В - грейпфрут, портокал, кисело мляко

Хубава нова седмица!




# 32
  • Мнения: X
Момичета, като ви чета спортните програми, направо ми иде да застана в ъгъла и да се срамувам дълго и напоително


О, спокойно! Аз пък като ти чета менюто, се срамувам как не мога да готвя!

# 33
  • Мнения: 5

З - ирландски соден хляб с масло (много го обичам  Grinning)


и има защо, и аз само такъв ям, не е много системен, но е по-добре от бял.

На Жаси коментара ми хареса Simple Smile и аз не мога да готвя много много

Лека вечер и до утрешния отчет

# 34
  • гр. Стара Загора
  • Мнения: 2
оооо... аз май най-много трябва да се срамувам... у нас мъжа ми готви... и то все едни вкусотии... за сега съм у моите родители, докато мине защитата, но после си отивам с бебка при него... само се надявам да ми влезе в положение и да готви преди 18:00... че миналото лято все към 20:30мин се вечеряше... и то заради това, че си имаме двор... все зает е с него...

а за упражненията... и там съм за срам... все се оправдавам с бебето... ама пък си имам иначе на ден минимум 1 час разходка с нея - това включва и бутане на 13кг количка + над 7 кг бебе Simple Smile

# 35
  • Мнения: X
На Жаси коментара ми хареса Simple Smile и аз не мога да готвя много много

О, аз мога, не е като да не мога, но Роца ми скрива с тези засукани ястия. Като й чета менюто, все едно се храни в някой скъп ресторант. Примерно "руло от пилешко филе с крем-сирене и аспержи, сготвено на пара" хич не ми зучи като нещо, дето масово се готви вкъщи.   Laughing  Hug

PucyHka, няма какво да се срамуваш - гледането на бебе е най-изтощителния спорт, защото е денонощен. То е хранене, преобуване, къпане, разходки - ако си сметнеш движенията, които извършваш по обгрижване на бебето, то сигурно ще си една от най-дейните тук. Моят спорт във фитнеса е 50 минути, твоят е часове.  Peace

Днес не помръдвам надолу, а вчера бях системна - явно са течности пред МЦ, иначе дрехите ми широчеят. Нищо, ще тръгне - тази седмица мисля плътно да ходя на спорт.

Хубав ден!  

# 36
  • Мнения: 3
Добро утро
Тази седмица стартирам не особенно добре  Cry Имам плюс от 700 гр., за което вина имат както огромното количество мед и небетшекер и това че от три дена не съм посещавала ОО.Важното е обаче, че спрях да кашлям и вече съм почти здрава и съм пак в редиците.За днес менюто не знам какво ще е още, но със сиггурност ще включва овесени трици и ленено семе, за да отблокирам червата  Joy Имам и един въпрос за сезонните плодове.Тъй като вече откъснахме първите домашни череши  и смятам да си ги хапна днес дали за обяд или вечеря ще видя...Та въпроса ми е да ги задрасквам ли заради новичките? Тъй като със сигурност аз ще си хапвам сезонни плодове постоянно, че си имаме на двора цяла овощна градина и много ги обичам не смятам да се лишавам от тях, защото тогава със сигурност няма да мога да изтрая да ги ям само на закуска  Mr. Green
BoBoDes, не мога да  се стръпя да не кажа, че си много красива и на снимките килограмите не ти личат.Ама ще ги морим заедно тия гадове килата  #2gunfire
PucyHka, моят мъж не ми готви, но със сигурност не ме и изкушава вечер.Свикна, че отлагам вкусотиите за закуска.Надявам се и ти да получиш подкрепа от половинаката.В крайна сметка мъжете ни също печелят от това..ставаме по красиви нали така  newsm03

Роца, Роца с твойте кулинарни възможности не знам въобще как имаш сили да отслабваш  Rolling Eyes Аз на тови място щях постоянно да съм на софрата  Laughing Адмирации за волята ти!
Лебед, и аз правя подобни на твоите топчета, но моито по скоро стават кюфтенца, защото нямам много време да си играя на дребно  hahaha Към сместа слагам и суров сусамов тахан и смляно ленено семе и какао.Нямам брашно от рошкови и за това слагам какао и овалвам с кокос.Децата много ги обичат тия мои "джурканици". Днес за закуска си направих от тях.Откраднах си идеята от теб  Mr. Green
de3demonka, какъв срам бе момиче  Hug Ти почти си постигнала целта.Това си е постижение.Браво! Ще го смъкнеш плюса ти си знаеш как стават нещата.
Шишимончо, ти си направо с цяла спортна програма.Аз карам всеки ден колело  и правя малко разтягания в къщи.Нали имам проблеми сколяното и не смея да го натоварвам с друго на тези мои кила.
Жаси, браво и на теб.То откакто почна системата си все по рожденни дни.Как сустискаваш  Rolling Eyes
И на края благодаря на Лебед за новат темичка  Flowers Bouquet Да е минусова за всички ни  Peace

# 37
  • Варна
  • Мнения: 320
благодаря цветна  Grinning

тъй, аз след тортата и бялото вино вчера на обяд, днес съм +300. ама съм доволна, очаквах повече хахах днес ще съм по-стриктна

момичета, какъв е тоя ирландски хляб? я дайте рецепта, плз  Simple Smile
мен малко ме мързи да готвя, а и нямам много време с тия двете диванета вкъщи, та я караме предимно на салати и месо, или нещо купено готвено Embarassed

# 38
  • Мнения: 3
Жаси, какво стана с Мириманова? Отслабна ли по време на маратона и защо е прекратен ?

# 39
  • Мнения: X
Жаси, какво стана с Мириманова? Отслабна ли по време на маратона и защо е прекратен ?

Прекрати го, защото каза, че не е подходящото за нея време - имала трудности в личния живот, местене между различни градове на Испания. Те живееха с мъжа си в Африка, един испански град на територията на Мароко, сега май се преместиха в Мадрид и тя няма условия за системстване, това са си големи промени - местене на багажи, на дете в ново училище... Преди това пътуваха из Европа точно по време на маратона, бяха ходили из Италия и Франция...
Но и Мириманова е 70 кг. на около 1,78 височина (не помня колко точно беше) - напълно си е в нормата, не знам какво се е напънала да става клечка 60 кг. Това все едно аз да стана 50 с моя ръст (1,67) - немислимо, все пак не съм на 20 (нито пък тя е на толкова).

# 40
  • Мнения: 3
Жаси, какво стана с Мириманова? Отслабна ли по време на маратона и защо е прекратен ?

Прекрати го, защото каза, че не е подходящото за нея време - имала трудности в личния живот, местене между различни градове на Испания. Те живееха с мъжа си в Африка, един испански град на територията на Мароко, сега май се преместиха в Мадрид и тя няма условия за системстване, това са си големи промени - местене на багажи, на дете в ново училище... Преди това пътуваха из Европа точно по време на маратона, бяха ходили из Италия и Франция...
Но и Мириманова е 70 кг. на около 1,78 височина (не помня колко точно беше) - напълно си е в нормата, не знам какво се е напънала да става клечка 60 кг. Това все едно аз да стана 50 с моя ръст (1,67) - немислимо, все пак не съм на 20 (нито пък тя е на толкова).
О, да! Права си.Просто исках да знам какво става с маратона и разбрах, че е прекратен, но с моя руски...... по добре да попитам, че е по сигурно  Laughing Мириманова си изглежда много добре.Нали и гледах снимките от сватбата.То по тази логика аз както съм 160 см. трябва да тежа 45 кг. А аз в най добрите си години съм била 53 и си изглеждах съвсем добре.Сега целта ми е 55-57 кг. А като си помисля, че и аз като повечето от вас като бях 53 кг. се мислех за дебела  Whistling Сега, когато съм изгубила това осъзнавам  колко погешно съм мислела.Само защото не съм била висока  и съм със широк ханш се мислех за туловище  Laughing Сега ако бях на тези килограми..... обещала съм си да ценя това, което имам.Щастлива съм, че съм здрава.Килограми се смъкват стига човека да е постоянен, но ако си болен  Confused Така, че наслаждавам се на живота и паралелно с това ще си слабея  smile3521

# 41
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте,
Бърборинка, направо съм изумена от промяната ти  Shocked Браво на теб!!! Аз вече писах, че ако съм била толкова кг едва ли съм щяла да мога да остлабна толкова много. Добре, че може би си е и ген, че в родата ми са само слаби хора, аз просто се отпуснах с първата бременност и после заседяването в офиса.
Гледам, че пак обсъждате килограми спрямо височина. Значи, аз като бях в гимназията и може би до 22-23 години се движех 50-52кг и да ви кажа, на моя ръст 170см не съм била кльоща и затова сега не ми се чудете, че искам да стана отново 52кг. Мисля, че си е съвсем нормално. Така че не се чудете и на други като мен. Съотношението ръст - килограми е съвсем индивидуално. Може някоя да е 170см и 55 кг да изглежда супер слаба, а друга 55кг да си е съвсем добре. Всичко си е до структура и организъм. Аз със сигурност на 52кг няма да изглеждам като Кейт Мос или другите известни кльощи там, сега не се сещам за други примери.
Тези 2 дни признавам не бях много системна. Особено за обяд имаше смесване на доста храни, но в малки количества. От днес пак съм режимна, но пък съм и в цикъл и днес и утре и движенията ми ще са по ограничени.
Менюто за днес:
з. половин дюнер (останал от вчера от щерката)
о. каша от коприва със сиренце + половин краставица
в. хич незнам, моля за идейки Simple Smile, предвид, че ще съм в движение и най-вероятно зад волана, може би кофичка кис. мляко

# 42
  • Мнения: 116
със сигурност това вече сме го обсъждали, така че се извинявам, че се повтарям, но не го намерих - какво беше отношението към сушито - може за обяд?а за вечеря?

# 43
  • Мнения: 0
Момичета,благодаря за похвалите и ви пожелавам хубав ден и главите горе,няма значение колко сте високи и колко тежите,важното е да сте здрави и живи.Днес няма да спазвам диетата защото осъзнах,че докато си броя всяка калория и хапка,пропускам важни моменти,живота не е само храна и диети....снощи нелепо си отиде завинаги едно момиче на 25 и остави малката си рожбичка сираче,остана при мен докато роднините се посъвземат малко.И докато то ме питаше къде е мама,аз разбирах колко е кратък живота.Живейте на макс мили момичета,слаби или не всички сте прекрасни.

# 44
  • Мнения: 2 590
Отчета за тази седмица е само -1кг и общо станаха 2.8 за 2 седмици. можеше повече, но това е..
Барборина, съболезнования за приятелката ти, много тъжно, горкото детенце Cry

Общи условия

Активация на акаунт