Волейболните ни национали (тема12)-Олимпиадата се отдалечава,но надеждата остава

  • 23 768
  • 757
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 034
Всичко може! Невъзможно е само неопитаното.  Mr. Green

Само да не забравя:
Цитат
Моля всички, които подписват петицията, потвърждавайте подписите си чрез изпратения ви в е-майла линк, иначе ПОДПИСЪТ НЕ СЕ ЗАЧИТА!

# 46
  • Мнения: 0
И изпратете покана на всичките си приятели от страницата във ФБ!

# 47
  • Мнения: 1 517
Няма невъзможни неща. Аз успях да убедя някои приятели, за което съм много щастлив. Жалко че и аз не мога да се подпиша още 100 пъти Laughing

# 48
  • Мнения: 74
Изтървах ви, но ето ме и мен. Извинявам се за глупавия въпрос, който ще задам, но до сега не съм изпращатала такива важни писма. Копирам всички имейли и ги поставям на получател нали? не е нужно да изпращам едно по едно писмата.

Мисли ли сте да се пише на БТВ да дадат възможност в сутрешния блок и на феновете да си кажат мнението?

# 49
  • Мнения: 2
Все повече се обеждавам, че нашето обединение може да има ефект, гледам изключително положително на нещата. Днес за мен беше прекрасен ден( абитуриентка съм и днес беше моето изпращане), но и новините свързани с волейбола ме накара да се усмихна. Според мен отказа на Пранди е първата ни победа!

# 50
  • Мнения: 3 034
Ще ги съберем!!! Само преди 12 часа изслушах около пет тиради колко съм зле да си хабя усилията и уменията за обречена кауза. само 12 часа по-късно същите тези с тирадите ме гледат тъпо.  Laughing

mili4ka88, точно така. Въаможно е някои мейли да ти ги откаже като грешни. Тях си ги копирай на отделен файл и после ги пусни един по един. На бТВ пишем всеки ден. Ако искат, ще ни поканят. Ако не, ще се справим и без тях.

svesim, поздравления!   bouquet Отказът на Пранди аз много лично го приемам, щото се постарах. Ма така е, като ме амбицира Любчо...  Whistling

# 51
  • Мнения: 11 607
Айде, другарчета: http://www.facebook.com/events/438100886200918/permalink/4393696 … amp;notif_t=like#!/events/278168332279447/ Който може, моля да дойде. хем да се видим, хем да повикаме за доброто на волейбола.  Hug

Подписах, успех!!!!!

# 52
  • Мнения: 74
Готово, изпратих писмото, но някой адреси ми ги даде като грешни, както и да ги мъдрех.

# 53
  • Мнения: 3 034
Пусни ги тях в отделни мейли, аз така правя.

Мамо Цоцоланке, мерси!  Hug

# 54
  • Мнения: 1 517
Ох събират се малкко по малко, минава вече 2300 гласа. Убедих част от приятелите си да се включат в каузята. И аз като теб Симпли чух някои тиради, ама не ми дреме. на мен ми пука!!! Дано всичко да си заслужава и утре да се събудим с хубави новини. Ще бъда истински щастлива Praynig Praynig Praynig

# 55
  • Мнения: 74
На премиера и на БОК не ми дава да ги изпратя.

Получих писмо от уебмастера на БТВ, но нищо не разбирам от него.Пълно е с някакви адреси на БТВ.

# 56
  • Мнения: 1 517
На премиера и на БОК не ми дава да ги изпратя.

Получих писмо от уебмастера на БТВ, но нищо не разбирам от него.Пълно е с някакви адреси на БТВ.
пусни и до тях писмо. Явно са някакви препратки!

# 57
  • Мнения: 2
Цитат
Andrey Zhekov
Благодарим на всички, които ни подкрепят! Не заслужавате случващото се!

Това е от Фейсбук профила му, няма какво повече да кажа, освен, поклон!!

# 58
  • Мнения: 74
Цитат
Andrey Zhekov
Благодарим на всички, които ни подкрепят! Не заслужавате случващото се!

Това е от Фейсбук профила му, няма какво повече да кажа, освен, поклон!!

Поклон и от мен!!!!

На премиера и на БОК не ми дава да ги изпратя.

Получих писмо от уебмастера на БТВ, но нищо не разбирам от него.Пълно е с някакви адреси на БТВ.
пусни и до тях писмо. Явно са някакви препратки!

Пише това в писмото:
Delivery has failed to these recipients or distribution lists след това са изброени адресите на всички от БТВ има и прикачен файл, но нещо ме е страх да го отворя. Отивам да го видя и ако има нещо пак ще пиша.

ПП Изтеглих го, но не мога да го отворя, явно нямам такава програма, но е с името на писмото ми.

# 59
  • Мнения: 622
Подписах!
Ама Пранди каква лисица е! Първо обеща и баламурниците като разгласиха новината - кръц!
Върна им го тъпкано, ама те само това заслужават!
Я ме светнете инжИнеринът колко годинки смуче от труда на момчетата, че не си спомням.

Общи условия

Активация на акаунт