Волейболните ни национали (тема12)-Олимпиадата се отдалечава,но надеждата остава

  • 23 794
  • 757
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 12 554
Последно инфо, което изрових току що!

Радостин Стойчев е съгласен да се завърне начело на мъжкия ни национален волейболен отбор, но само при едно условие. Спецът ще настоява на срещата си с Бойко Борисов за махането на инж. Данчо Лазаров и Любо Ганев от федерацията.

Лазаров е на поста от 2001 година.

# 61
  • Мнения: 3 034
Браво, Андрей!  Hug

Мейлите на бТВ ги зарежете, много журналисти са си ограничили достъпа, но пак стигат до няколко.

# 62
  • Мнения: 1 101
Последно инфо, което изрових току що!

Радостин Стойчев е съгласен да се завърне начело на мъжкия ни национален волейболен отбор, но само при едно условие. Спецът ще настоява на срещата си с Бойко Борисов за махането на инж. Данчо Лазаров и Любо Ганев от федерацията.

Аз казах ли Party

# 63
  • Мнения: 3 034
Според мен това е догадка и спекулация. Освен ако не е апокрифна информация Ако е от публична медия, е само спекулация. Засега.

# 64
  • Мнения: 723
Тук, по средата на статията е написано как инж. Лазаров взима властта: http://www.segabg.com/article.php?id=600627

Последно инфо, което изрових току що!

Радостин Стойчев е съгласен да се завърне начело на мъжкия ни национален волейболен отбор, но само при едно условие. Спецът ще настоява на срещата си с Бойко Борисов за махането на инж. Данчо Лазаров и Любо Ганев от федерацията.
И аз мисля, че това е спекулация. За тези два дни, през които Глигана се скъса от изяви по медиите, Радостин Стойчев запази пълно мълчание. Човекът е интелигентен и знае кога и какво да каже. Дори и пред хората в екипа не си позволява коментари  Peace

# 65
# 66
  • Мнения: 0
Данчо Лазаров: Изненадам съм от отказа на Пранди, до утре вечер ще имаме решение

http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=364988

# 67
  • Мнения: 3
Ще видим какво ще излезе днес от срещата между Бойко и Радо Стойчев. Не знам до колко е добре държавата да се меси така, но като е за доброто на волейбола... Thinking

# 68
  • Мнения: 49
Не знам до колко е добре държавата да се меси така, но като е за доброто на волейбола... Thinking
Така е, Джон, но ако се изрине федерацията, въобще няма да се сърдя за намесата.

# 69
  • Мнения: 1 517
Добро утро. Имам чувството, че съм в информационно затъмнение след снощи и всички фенски писма, коментари и статиии. Днес се надявам на революция. Запалих, когото можах. За 15 часа подписката е събрала почти 3000 гласа, което за мен не е никак малко и се надявам да бъде оценено. А и нали днес още хора ще подписват на място. Много искам нещо да е различно Praynig А това дали се меси държавата или не- май съм съгласна в Джон, нямаше да се налага ББ да идва на бял кон , ако Данчо не беше данчо.

# 70
  • Мнения: 49
Мисля, че в момента няма нищо ново, но и изчакват въпросната среща. И аз чакам с нетърпение Grinning

# 71
  • Мнения: 3 034
Ние тръгваме с малкия. Да си пожелаем късмет и да се върнем с добри новини.  Praynig

# 72
# 73
  • Мнения: 1 517
Симпли пожелавам ви успех. Аз за жалост няма как да присъствам и ми е мнгоо гадно, но дано да се съберат хора. Сега карам който мога, макр и в последния момент да се подписва в подписката. Поне 3000 да станат. Още малко остана. Владимир ненов бил вече пред МС и чакал. Желая ви само положителни емоции и голяма радост Praynig Praynig Praynig Praynig

# 74
  • Мнения: 49
Камило Плачи поема България? http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=365024

Общи условия

Активация на акаунт