Неприлично предложение , или ...

  • 16 223
  • 276
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 668
Не Хърмаяни , не след появата на новия ... а и чувството за това , че не е щастллива е много размито .
А тя каква е, в смисъл млада, хубава,  или..
Бих казала доста хубава , интелигентна и образована , млада ... колко да е млада - на 33 г.

Настоящия и съпруг е на 35г. и изглежда страхотно . Уточнението , че милионера е млад направих , защото в повечето случаи се намесва някаква комерсиалност , която тук няма . Исках да кажа , че историята е заради това , че милионера е готин мъж , а не богат , дебел чичко с пари / често наблюдавано в нашата мила родина / .

# 16
  • Мнения: 9 990
Ама дайте да уточним кое точно семейство ще оставя мацката?
ми тя такова няма.Един мъж, около и над 40-те явно.Останалото си го взима с нея си-детето.И си има нов мъж.Което пак и прави семейство.
ПП. Пардон за младия мъж на 35. Laughing

# 17
  • Мнения: 4 668
То обещаването не  е като даването. Да се разведе мацката пък да видим какво ще се случи - ще си духне милионера под опашката, а тя ще е от два стола на земята.
В тази ситуация това е почти невъзможно .

Jizzlobber - според теб мъж на 35 г. стар ли е ?

# 18
  • Мнения: 2 927
    Предполагам, че бих останала със семейството си. На 33 години човек би трябвало да си дава ясна сметка, че реалността, в която се превръщат мечтите рядко е мечтаната реалност.
     Но човек винаги може да се изненада от собствената си реакция, а понякога спонтанните ни решения се оказват много правилни, колкото и неразумни да изглеждат в началото.

# 19
  • Мнения: 9 990
То обещаването не  е като даването. Да се разведе мацката пък да видим какво ще се случи - ще си духне милионера под опашката, а тя ще е от два стола на земята.
В тази ситуация това е почти невъзможно .

Jizzlobber - според теб мъж на 35 г. стар ли е ?

е поправих се де, мислех, че е над 40-така, и прочетох впоследствие, че е на 35, та съм писала ПП-Пардон, за младия мъж на 35,сиреч, че не е на 40 и отгоре.

Последна редакция: вт, 15 май 2012, 21:47 от Jizzlobber

# 20
  • Мнения: 886
Обичам хипотетичните теми. Тази ще я следя.  Popcorn
И сега съвсем хипотетично този чужденец милионер в България ли живее? И склонен ли е да остане тук до навършването на пълнолетие на децата. Едва ли добрият и грижовен татко ще ги пусне на хиляди километри. И после той дали въобще ги вписва тия деца в картинката.  Laughing Друго- какви гаранции дава щом е толкова сигурно че няма да се отметне. Щото прислужниците са хубаво нещо, ама да не стане така че мацката да танцува само едно лято. И трето -ако не е тайна той е чужденец от изток или такъв от запад? Не че нещо, но тези от изток са страшни в свалянето на звезди пък после се оказали с още три булки.

# 21
  • Мнения: 9 990
бе те трите булки да са проблема.... Laughing

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Я, каква тема   Popcorn Popcorn Две места на първи ред - за мен и за милионера.

# 23
  • Мнения: 4 668
Всички замесени в тази история живеят в Германия . Мъжът - милионер си е чистокръвен германец.
Гаранции няма как да даде , просто там се вихри голяма любов ...
Детето няма как да е проблем - то няма да се разделя нито с баща си , нито с майка си .

# 24
  • Мнения: 886
бе те трите булки да са проблема.... Laughing

То за мен проблема е само липсата на милионера.  Laughing

Да взима милионера, да дадат издръжка на съпруга, а ако я нарита да се връща при първия и да си живеят щастливо с обезщетението. Whistling

# 25
  • Мнения: 2 447
Никак не обичам промените, а тази направо би била сътресение, тъй че съвсем хипотетично, по всяка вероятност ще си остана нещастна и ще си блъскам главата, защо не съм взела милионера... Laughing

# 26
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Много искам да поразсъждаваме върху следната ситуация -
Имате съпруг и дете . Живеете приличен живот , собствен дом , прилични доходи , но никакви екстри . Съпругът ви ви обича много - хубав е , добър , помага за детето ...
Обаче не сте щастлива . Не се знае точно защо , няма реална причина , но усещате , че не е това живота , който искате за себе си . Битовизмите започват да тежат , работата е много , домашните задължения също ...
От другата  страна е другия мъж - млад , страхотен приятел , милионер с огромни възможности . Готов е да обърне света заради вас . Това значи много елитен живот - прислужници , пътешествия и т.н. Обаче иска да се омъжите за него , не да сте само любовница ...

Стиска ли ви да оставите семейството си , сигурността си и да се хвърлите през глава в това , което ви се предлага ?
п.п. Ситуацията е съвсем реална и се случва в момента ... не е хипотетична . Wink


Да , Mr. Green аз съм 'неразумна'  Laughing

А и при описаната ситуация това би било само повод , да тръгна  Wink

Съдейки по инфото мацката не обича мъжа си  Rolling Eyes
Ако човек остане в такава връзка това значи че обича сигурността  Mr. Green но не и човека до себе си  Tired тъпо  newsm78 ..... ей така едно вегетиране. То след време мъжа и ще се усети ще вземе и той да стане нещастен от това и ще я напусне  Laughing , те мъжете не са като нас не се церемонят много  Mr. Green



Всички замесени в тази история живеят в Германия . Мъжът - милионер си е чистокръвен германец.
Гаранции няма как да даде , просто там се вихри голяма любов ...
Детето няма как да е проблем - то няма да се разделя нито с баща си , нито с майка си .

Мацката/героинята е българка нали  Laughing

Последна редакция: вт, 15 май 2012, 22:32 от Desss

# 27
  • Мнения: 2 865
"сигурността" при всички случаи не е баш сигурност. Може и съпругът да се чувства/почувства нещастен и в един момент да се погрижи за щастието си.
Ако стане така има да се ядосва героинята на тази история ...  Sunglasses

# 28
  • София
  • Мнения: 7 191
Всички описани в историята действащи лица са едни такива като ангели с големи бели крила.
Очаквам всеки момент да хвръкнат.

ПП: Понеже само си разсъждаваме, винаги съществува възможността прекрасният милионер да се окаже педофил например.

# 29
  • Мнения: 3 371
аз предлагам да и спестя драмата на дамата.
взимам милионера, на нея и остава мъжа с детето и битовизмите.

както се казва -  няма човек, няма проблем Wink

ако е съгласна, пиши на лс.

Общи условия

Активация на акаунт