Слънчицето вънка грее, МАРТенчето по поляните лудее! - тема 17

  • 41 719
  • 755
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 81
Благодаря за отговорите Simple Smile

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 839
Бясна съм, сега се връщаме от площадката, имаше една майка, която пушеше и където и да се завъртя с Преслав, все се оказваше, че дима отива в него, а накрая и пепел  #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire #Cussing out Нямам нерви да се разправям и просот се махнах от там, но не стига че е толкова мръсно навсякъде, трябва да се съобразямам и с това, че някой пуши.
Съжалявам, че ви натоварвам, просто няма с кого да го споделя.
 

# 62
  • Мнения: 162
Бясна съм, сега се връщаме от площадката, имаше една майка, която пушеше и където и да се завъртя с Преслав, все се оказваше, че дима отива в него, а накрая и пепел  #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire #Cussing out Нямам нерви да се разправям и просот се махнах от там, но не стига че е толкова мръсно навсякъде, трябва да се съобразямам и с това, че някой пуши.
Съжалявам, че ви натоварвам, просто няма с кого да го споделя.
 
Catwalk ,споко мила изпусни парата.Скоро като влезе в сила закона  за забрана на пушене на обществени места вече няма да го има този проблем. WinkНе съм против пушачите ,но и на мен не ми е приятно така да ме димят пък да не говорим за детето.Освен това много ме дразни ,че някои не си изхвърлят загасените фасове в коша ами на земята.Мартина е като прахосмукачка,като види нещо на земята било то камъче ,листенце и т.н. го взима,понякога посяга и към фас и аз бягам да го посритам на друга страна.
Skrech ,явно е задобрял твоят юнак.Браво на него. Мартина само фърка под водата за сега.LaughingИ тя като Николчо казва "бау"на всички четириноги.Иначе първоизточника си е кучето,но покрай него и всички останали са "бау-бау". Laughing
Атанасова,няма защо да се срамуваш ,че кърмиш детето си често,напротив за хвалба си е .Имаш-даваш и аз съм на този принцип и не се интересувам от хорското мнение. HugОтносно пътуването бих заложила на колата,въпреки че не съм шофьор.Като си знам детето какво е  шило ще обиколим целия влак и ще махаме на всички хора.Макар,че тя и в столчето не иска да седи,така ч е ще бъде интересно пътуването ни тази година. Laughing













# 63
  • Мнения: 81
Отново благодаря, за отговорите ви по моя въпрос. Ще пътуваме с кола, напрежение ще е за мен, но по-голямо удопство, а и като се замисля поне 5 часа шофиране до там. Дано Кирил е добричък и да издържи "мъчението"

# 64
  • България моята родина
  • Мнения: 201
skrech благодаря ти за окуражаващите думи   bouquet

Коментари всеки ден нови,днес една жена от заведението където работи мама ме попита най-нагло момиче ти тъпа ли си,все едно съм казала,че детето ми е неизлечимо болно и казваха колко тежък бил малкия и т.н.Аз си замълчах и излязох. Laughing

p.atanasova има ли вариант да пътувате през ноща ние така правим като ходим до БГ пътя ни е около 6 часа,затова тръгваме вечер давам му да цока в колата и после в стола заспива.Така спи доста и ако се събуди просто го приспивам пак и така.Давам просто съвет от личен опит  Peace

И да се похваля най-накрая имаме 7 зъб.  Laughing

# 65
  • Мнения: 81
 Ivelina9292, благодаря за съвета, но май няма как да стане, а и аз съвсем няма да си почина...той и през ноща се буди често, ако караше някой друг колата да, но в случея няма как да му обръщам внимание когато се налжи.


Да попитам и още нещо
Някой ползва ли пелени за многократна употреба? Утре ще дават за тях по "Часът на мама", аз съм чувала за тях и преди, но не знам дали са добър вариант?

# 66
  • Мнения: 138
за пушенето - защо ли си мисля, че пак ще ги има пушач(к)ите по градинките? Тук въпросът е на манталитет, пипе, навик, контрол, всъщност и още много други фактори.  #Cussing out

Атанасова, карай си полека, спирайте често, ако се налага. Вярвам, че няма да има по-голямо удоволствие за Кирил от това да се вози в колата с мама, ще видиш, че пътуването ви ще е приятно, важното е ти да си спокойна и да не бързаш. travel

Ивелина, такива умници колкото щеш. Изобщо не им обръщай внимание, гледай си детето, прави каквото трябва и каквото ти казват лекарите, информирай се. Ще видиш, че всичко ще бъде наред. Hug

как сте след тази дъъълга нощ?  Praynig Praynig Praynig

# 67
  • Мнения: 0
Аз станах да си пусна кафенце, не съм мигнала, гледах извънредните новини, лежах гушнала бебка , а тати нас двете и чаках следващият трус.Сега ми дойде куража да отида до кухнята за кафе. Shocked

# 68
  • Мнения: 81
 noive, вие сте се изплашили  Hug

Аз се събудих, усетих труса, но нищо не направих и се онесох пак в съня.


За пушенето на обществено място, мисля че няма да се променят нещата, то и пушенето на работното място е забранено, но кой го спазва? Няма кой да следи и наказва престъпилите закона.

# 69
  • Мнения: 44
Мами, дано да няма повече силни трусове.
Lilirose, ние след първото земетресение (3 часа) веднага взехме всичко от първа необходимост (особено за бебока) и слязохме на площадката, където стояхме до шест часа. Върнах се по-късно и за количката, че малчо трябваше да спи по-удобно. Такова земетресение аз не съм преживявала досега (имам и едно в Гърция). Оставете магнитуда, но отговорността ни наистина е различна, като вече сме майки.
Скреч, ще ти пиша на лични по-късно.

# 70
# 71
  • София
  • Мнения: 160
sirence, влизам тук, мила, специално заради теб, за да се уверя, че сте добре. Радвам се, че си се отчела Hug

И между другото sirence нямам търпение да се видим вече Wink

Последна редакция: вт, 22 май 2012, 12:12 от redreny2000

# 72
  • Мнения: 44
Благодаря, Рени  Hug
Явно всички мамини страхове и напрежения са заляли Фейсбука снощи ... Май без него няма да се мине. В такива моменти вероятно е полезен.
Пелени за многократнa употреба - не ползвам.
Пушенето - не пуша ... Wink Дразня се и аз от несъобразяващи се пушачи.

Последна редакция: вт, 22 май 2012, 21:19 от sirence

# 73
  • Мнения: 162
Ох мами не знам какво сте преживели снощи след земетресението.Ние дори в Шумен го усетихме,но съвсем за кратко и много леко.Важното е ,че всичко се размина и няма катастрофални последици.А бебоците стреснаха ли се? Hug

# 74
  • Мнения: 624
Да се запиша в новата темичка, че съвсем ви изпуснах  Heart Eyes

Земетресението го усетихме доста силно(живеем на висок етаж) и до 6,30 бяхме навън. Наистина кошмарно изживяване, дано не се повтаря  Praynig

Сиренце Честити ходещи краченца на Марио  Grinning Ние сме от приетите в ясла  Peace

за душа Първите два дни плака, но после свикна и сега му е кеф да се опитва да хваща в ръце водната струя  Laughing Слагам го да седне на едно малко пластмасово столче и поливам с душа, идеята да стъпи на хавлия ми харесва, ще пробвам да видя дали няма да ми е по-удобно, че сега много се навеждам и кръста започна пак да се обажда  Confused

catwalk  Sick Аз съм сред върлите противници на тютюнопушенето, а това направо минава всички граници  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт