Слънчицето вънка грее, МАРТенчето по поляните лудее! - тема 17

  • 41 689
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 919
Да аспирина се разтваря в оцета+вода...топиш чорапките, изцеждаш и обуваш, отгоре още 1 чорапки до 30 мин максимум час спада температурата

# 751
  • Мнения: 81
Сиренце, Томасито  Hug много ви благодаря отново за съветите. Аз бабешките ги използвам върху мен по принцип, но един път от оцета кожата ми изгоря! Това с крема е много интересно, ще опитам, ако ми се наложи. Течности, той сам се налива с вода, явно самата температура го гори и е жаден. Тази сутрин е с 37.2, което е добре за него. Ще наблюдавам да не се повиши. През ноща се събуди и плака много, после си игра...към 4 часа успяхме да го приспим и сега вече е закусил и плямпа. Да ви кажа на него му избиха кътниците и 3 от кучешките зъби, така че имунната система е отпаднала вероятно и ще трябва да го подсила с нещо, а нали не се кърмим вече, това ме спасяваше преди, но сега...

Хубав ден  Grinning

# 752
  • Мнения: 1 919
p.atanassova то затова се добавя вода да се разреди оцета, да не се получи изгаряне, забравих да спомена че мажа крачетата с крем точно заради това и тогава слагам мокрия чорап.

# 753
  • София
  • Мнения: 117
Здравейте!

 Ето, че седнах да почета/ попиша Simple Smile

Томасито, и аз не знаех номера със изстуденото кремче, много би било полезно за нас (дано не се налага). Теди не ми дава нито чорапки нито кърпи - нищо да му сложа за Т.

Атанасова, когато бяхме с гнойна ангина през август, Теди също така гореше. Редувала съм Панадол и Нурофен и имаше ефект. През нощта гореше, но спеше и не съм го будила, само бдях дали ще се покачи Т за да го събудя да дам лекарство. Не се наложи и след две такива нощи Т спадна и не се е появявала, но при нас беше различно т.к. той беше с налепи по гърлото и веднага педиатърката даде АБ. Аз също съм от тези, на които думата гърч им изправя косите и не чакам а давам веднага нещо за сваляне на Т. Стискам палци да оздравеете бързо. Щом хапва и си играе значи може да си по-спокойна.   Hug

Определението "изтрещели супермами" не свързвам с добрия тон. Това е обидно за момичетата в този форум, вкл. и за мен. Това, че имаме различен поглед върху нещата би трябвало да ни сплотява, не обратното. Катилиас, много е грозно да слагаш такива квалификации. Имай предвид, че тук пишат майки с опит и стаж не само в майчинството. Много интелигентни и прекрасни дами се включват, някои от тях имам щастието да познавам и ми е неприятно да чета подобни думи.
Подчертавам, че не оспорвам мнението ти относно храненето и виждането ти за живота (дори понякога е полезно да прочетеш нещо различно), но не и с онези думи горе в кавичките. Ако прочетеш това дано ме разбереш правилно, защото в неразбирането и недоизчитането на постовете или погрешното им тълкуване (както WithinTemptation е обърнала внимание) стават неразбирателствата и недоразуменията. 

Ако знаех как, щях да пусна нова темичка! Нека вече си отворим такава и с това разкрием нова страничка за нас и дечицата ни - без болести и само положителни емоции и дискусии!

Прегърдка!

# 754
  • Мнения: 81
Амдули, благодаря ти за пожеланията. Днес до този момент е добре и няма висока температура, предполагам вечерта ще я покачи, но дано вече минава. Хапва и се чувства добре, успокоявам се с това, но малко си обърка режима. Сега ще се опитам да го писпя отново, че само час е спал и сега поне още един, че да може да си легне обичайно и да спи тази нощ.
Вашите бебета пристрастени ли са към волани на коли? Дори тези който са със стотинките, няма откъсване от тях. Има ли да се върти волан, няма откъсване!

# 755

Общи условия

Активация на акаунт