АВГУСТовски мами поръчват сутиени, че скоро бебета ще кърмят мили и засмени

  • 28 538
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
 Днес съм добре, ама не ме питайте снощи как заспах, толкова ми беше лошо и само сома си представях ooooh!! А пък бебка се въртеше супер много, чак мислех да ходя на лекар да я проверя дали е добре, луда работа...Ама се поуспокои и тя и аз заспах. Скоро не искам да чуя за риба!  Crazy
 Моята пеленка за изписване е като на Шех почти, и аз обичам бебнцата в бяло. Шапчицата ни ще е в бяло и тя, с розова панделка и бяла дантела, бодито-с дълъг ръкав, бяло на розови точки, мисля и на него да му сложа малко дантела. Simple Smile Като го донаглася изцяло може да го снимам и да ви го покажа. Simple Smile
 Радвам се, че ви харесва фототапета, нашата стая е с 4ри детски картини на Мечо Пух, така че ще е тематично. Ето снимка на детската, като гардероба ще дойде по към фотографа, скрина ще се премести до кошарата, а на негово място ще сложим легло и над леглото ще е фототапета в размер 220 ширина и 160 височина.
Скрит текст:
Снимката е от професионални фотографи, които ни снимаха апартамента миналата година за едно списание и се вижда добре стаята.  Grinning
Бейби Ати, честита ви годишнина!  Hug
Лея и аз си мислех, че е по-скоро забавно със свекито! Не се връзвай, а я сложи на мястото и, за да не те нерви занапред!
 Вчера говорих с мама за къпането в морето, и тя взе да ме увещава да не влизам (нали ще ходим в началото на юни), да не стане инфекция, да не се пукне мехура и т.н., ама аз мисля, че ако сме на чисто плажче няма да има проблем, какво ще кажете?
 На всички с киселини, дано минават, явно бебоците ще са с дълги, буйни косички!  Mr. Green
За килограмите-вече съм +8-9 и не се чувствам никак дебела, даже си мисля, че ми е малък корема.
 Халката ми става, но усещам понякога да ме сърбят леко пръстите, може леко да се надуват, но не е видимо.
 Фери, снимката я качвам в нета с Прикачи.ком и после я слагам с линка й в поста си , чрез img горе бутончето. Вчера се научих и вече обяснявам.  Laughing

# 706
  • София
  • Мнения: 482
Е, фери, ама ние салта чак сме правили!

И да разкажа последния ми идиотски сън от тази нощ: шефът ми поканил у нас всички посланици и търговски аташета, с които работим и ги посреща, а аз в този момент се връщам от командировка и се паникьосвам, че не знам вкъщи какво е положението и какво ще ги гощавам. Това е защото гледам Черешката на тортата и сравнявам кой как се представя с подредбата на масите и ястията, съвсем изкуках. Освен това не мога да спя хубаво нощем и рано сутрин почвам с глупавите сънища и се успивам. Laughing

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 401
ferriy,на мен на ФМ във вторник ми дадоха документ за всички параметри на бебето,състояние на органи,води и плацента.Иначе док по ЗК изобщо не е споменавал нищо,даже досега не знаех задна или предна ми е плацентата,а за води хич и не бях питала.Сега даже ще видя какво ми се полага по каса този месец,че като нищо ще ме претупа.
диди 24 страхотна е стаята,много топла и уютна Blush.За морето мисля,че майка ти е права.В декемврийки 2008 имаше една мама след инвитро с близнаци след морето получи инфекция и се спука околоплодния мехур.Роди бебета септември,3 месеца преди термин.За съжаление ги загуби,като едната душица се бори 5 месеца,но уви Sad.Не си заслужава риска,аз не бих посмяла честно казано.

Последна редакция: пн, 28 май 2012, 12:29 от Princess Leia

# 708
  • Мнения: X
Как сте, усмивки  Hug
Лоа, къде си ги качила тия кг, не знам  Mr. Green иначе аз току-що се прибрах и не ми се излиза пак, ама ако се съберем групичка - ей го къде е Гранда  Hug
Феери - обичаш да ходиш на зъболекар  Shocked аз имам едни два зъба, които ги дълбаха с години, сложиха ми арсен, който ми направи дупка във венеца, която и досега е като отворена яма и не искам да чувам за зъболекари  Mr. Green а иначе за снимката точно под подчертания шрифт има едно "вмъкни връзка"  Hug, а преди него има и вмъкни изображение
Аз ходих да давам кръв и урина, в сряда ще видим дали всичко е наред, само си представям как хемоглобина ще ми е 87, не знам защо  hahaha
Бейби ати - честита годишнина.
А бг_тринити, наистина се изгуби тая жена.. то бива, бива, ама ние се притесняваме за нея  Hug

# 709
  • Мнения: 264
kote dani Добре дошла. Хотела изглежда страхотно. Да си изкарате много хубаво и да се върнете с незабравими и приятни спомени:)
didi24 : На мен тапета много ми хареса, супер е:))) А за сома , не го мисли по-вече, минал е и заминал Hug А стаята е невероятна направо. Браво, имаш страхотен вкус:))) Hug
Би би: Аз пък, сънувах, че една приятелка е бременна с близнаци, че ги е и родила hahaha бяха момичета и веднага ги сватосах с моите Wink Откачена работа, това бременлииският мозък, само се шегува с нас:)))

# 710
  • София
  • Мнения: 482
Организирах рождения ден на Пепи Simple Smile, много съм доволна, само дано и той е щастлив и да изкара хубаво  baby_neutral

# 711
  • Мнения: 98
Привет и от мен Hug
Princess Leia ,направо ти съчувствам за отрицателните емоции със свекървата,хубавото е,че мъжа ти е на твоя страна.Хич не я съжалявай,явно има защо съпруга ти да се държи така с нея.Дано скоро да се разделите и да ти стане по-спокойно.За течението-аз снощи много се стреснах.След тоалетната на два пъти ми изтекоха по 3-4 капки,не течение,а рядко и бистро,като водичка.Не смея да чета в нета,щото съвсем ще се ошашкам,а утре съм на лекар.Все се чудя дали водите могат да изтичат по малко,на капки,струва ми се,че ако недай Боже се спука мехура,трябва да изтече по-голямо количество наведнъж.Пък и доста мами се оплакахме от такова изтичане,дано да е нормално за тоя срок на бременността.
Блонди,ще стискаме палци за ЯМР,сега поне знаеш какво чакаш,по-добре е от неизвестното.Приятен шопинг днес Hug
didi24 ,стаята е супер,много ми хареса!За морето-аз не бих рискувала точно сега.
Галка,при мен ментовите бонбонки временно ми помагаха за киселините.Пак минах на содата,пия я в промишлени количества Laughing,направо червата ми ръждясаха,ама не се трае иначе.С предната бременност пак бях така,страшно много сода изпих,и нищо му нямаше на бебето,така,че мисля,че не вреди на бебето.
babyAty ,честита годишнина!
За комплекта за изписване-аз си поръчах ей такъв,в розово  http://plastform.net/?1352,bg_%D0%9A-%D1%82-10%D1%87.-%D0%A1%D0% … D0%BB%D1%8E%D1%88  ,ама не съм доволна,определено не си заслужава.Цветовете не са същите като на снимката,по-бледи са и не е нищо особено,ако бях си комбинирала сама комплект,със сигурност щеше да стане по-хубав.
Направо аман вече от тоя дъжд,как не спря два дни,не знам.И аз днес,за разкош,се събудих със запушен нос Sick.Много ме е яд,цяла зима се опазих без да се разболея,сега вкъщи като лежа само къде настинах,и аз незнам.Знам,че коментирахте назад в темите,ама да ми кажете нещо безобидно за запушен нос,само без ракия,че не мога да я понасям нея.Имам едни капки за нос Виброцил,ама съм хвърлила листовката,дали може да си слагам от тях?
Лек ден от мен Hug

# 712
  • Мнения: 427
didi24,много хубави стая и тапет Simple SmileНа мен ми омръзна да обикаляме мебелните магазини-почти навсякъде едно и също .И нищо не ми харесва... Confused
Бейби Ати,честита годишнина!
Princess Leia ,много лошо с тия разправии със свекито...дано намерите решение!
Ако се заформя пловдивска среща се надявам този път да мога да дойда. Hug
МОмичетата,които няма да пропускат морето тази година споделете моля къде ще почивате. LaughingЗаровила съм се в туристическите сайтове и не мога да реша накъде да поемем.Но май ще е към Южното Черноморие.
Халката я свалих миналата седмица,защото лятото ще се подуя като плондер и тогава ще трябва да я режа.
bi_bi ,сподели какво измисли за РД на Пепи. Hug
Блонди,стискам ти палци за ЯМР! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 713
  • Мнения: 64
Здрвейте, коремчета!!

На вън отново е   buria   umbrella и сравнително студено. И поддтискащо... пффф... Crossing Arms
Аз бях на ЖК.. мери ми обиколката на тумбака, дължината на краката!?!? и каза че си отговаря на седмиците- матката ми неспокойна /сигурно щото казах, че имам контракции  Rolling Eyes/ и да си увелича магнерота на 2х4 през 6 часа... та... общо взето това беше- на частната ЖК съвсем по друг начин подхождат, обясняват, гледат... задават въпроси- отговарят на въпроси... ама няма какво да се оплаквам, никой не ми е виновен за избора... В 33гс ще ходя на частна ЖК тогава ще видя бебата, ще уговарям раждането и тн...
Депресиращо ми е и си успокоявам душицата с покупки за бебата.
Купих ВИА- чаши- 20бр и лъжичка за хранене 6+м, нищо че сега не ми трябват, просто ги намерих на 50% намаление и се изкуших.
http://kasida.bg/avent-komplekt-za-syhranenie-na-hrana-via-82-5717.html

Също и комплект за хранене пак на Авент и пак  50% по-добра цена:
http://kasida.bg/avent-komplekt-za-hranene-truman-85-10025.html

И едни бодите с дълъг ръкав на Mothercare -7бр за 19 лв.

Не, че настроението ми е по-добро... явно дъждовното време си оказва влияние...
Ами това е от мен!
Хубав ден на всички!!

# 714
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Ние ще сме на Несебър, в ето този хотел, но се ядосвам на времето, сигурно и тогава ще вали!  Rolling Eyes
http://www.aphrodite-bg.com/gallery.html
Мама сигурно е права, все пак е и акушерка Simple Smile. Но нали било хубаво бременните да плуват, в морето не може, на басейн не може, къде тогава да си цопнем наедрялото гъзенце?!  Crazy
Радвам се, че ви харесва стаята!  Hug
Да ви се похваля, днес ще подквасвам кисело мляко.  Crazy

Последна редакция: пн, 28 май 2012, 13:24 от didi24

# 715
  • София
  • Мнения: 29
Princess Leia, тя не е само комична, но и вредна Confused И аз мисля, че по-добре тя да се изнесе, а не вие, защото с напредването на възрастта нещата ще стават все по-зле Confused Но най-важното е, че имаш подкрепата на мъжа си, защото иначе щеше да ти е много трудно. Не се ядосвай така да вдигаш кръвно Hug
Халката и аз съм я махнала още преди 2 месеца, защото на мен ми беше точна, за да не я изгубя (че имам навик да губя бижута, особено обици Tired ) и малко трудно си навирам пръстета вътре - и левия и десния  Laughing
За раположението на бебето - и аз го усещам навсякъде, дори сега го усещам напречно в корема си, а на външен вид - не ми изгледжда да е така разположено newsm78
За опъването - и аз го имам, малко е неприятно, винаги е около пъпа, там ми опъва най-много, но не е всеки ден, може би, когато най-много расте Rolling Eyes
Фери, Shocked за първи път чувам на някой да му е приятно да ходи на зъбар Stop
Диди, стаята на Иво е разкошна Heart Eyes За сома не се притеснявай - по принцип това е една от най-чистите риби, нищо че щом е бил толкова голям е бил и малко дъртичък, но организмът си знае работата Hug
Така сега да си споделя какво ме притеснява: на 24 се бях скиприла със сандал с висок ток, нали все пак на бал, направих си педикюр с едни чудни декорации и викам айде вече слагам сандали Crazy, но времето беше кофти, въпреки, че бяхме в затворен ресторант, явно са ми настинали краката и вечерта, т.е. сутринта - едно
Скрит текст:
растройство - водичка, че и черна (от желязото), абе същата работа, като случката на Блонди след като е родила  Embarassed
Още веднага на същия ден в събота и неделя - никави проблеми, всичко си беше наред, само дето всеки ден посещавах 00, което не е обичайно за бременността,( поне при мен е през ден-два) и снощи пак същата история, но не беше точно р-во, просто малко по-разхлабена. И като се притесних, не можах да мигна, 1000 работи ми минаха през ума и се притесних на бебчо да не му стане нещо Confused , та реших да споделя с вас и да се консултирам - на някой случвало ли му се е? Може би пък третия триместър да няма констипация, или си мислех да не е да съм предозирала организма си вече с желязо, че го пия от март месец или пък с фолиева, която също продължавам да пия и то по 2. Но най-логичното ми обяснение, е от настинка - защото и друг път ми се е случвало, точно така, когато настина, то и червата къркорят, а не съм яла нищо съмнително.  В сряда съм на ЖК и ще питам док, но ме е срам да му звъня по телефона за това нещо Confused
Успех на всички, които днес са на преглед Hug
Стана много дълго, имах да отговарям и на други от вас, но в следващ пост. Hug

# 716
  • Мнения: 2 697
Belvedere, споко, дори да е малко по-разхлабен стомахът ти, няма страшно за бебчо - само ти пий повече водичка да не се обезводниш Hug

# 717
  • София
  • Мнения: 482
danip, в клуба по роботика, той Пепи това си искаше. Ще правят роботи от Лего, после с компютърна програма ще накарат роботите да ходят, ама ще ги разделят на отбори да стане състезание. Легото е страхотна образователна игра, а него и компютрите го влекат... Там ще ги черпят, торта ще ядат и така, тениска на клуба за рожденика, имам електронни покани да изпращам Simple Smile Иначе всяка година решаваме каква да бъде темата на партито и всичко правя по нея - покани, гирлянди, разни клечки със знаменца за сандвичите... ама сега няма какво да правя Wink

Белверде, настинала си, не се притеснявай.  Hug
Аз пък получих разстройство след земетресението, сигурно от страх, викам си едно полезно нещо... Laughing Та смешния коментар на Бюти точно за мен се отнася  Laughing

# 718
  • Мнения: 1 111
Здравейте!
Да се включа в групата с течение ooooh!
От няколко дни положението е страшно,тече ли,тече,но  имам спомен,че и предната бременност беше така и чак в 9м.слагах вагинални .
Къпането в морето няма как да го пропусна,отдавна чакам да изляза в 45 дневен и да се отдам на ежедневни морски бани.Само се чудя с какъв бански ще се появя на плажа,като в БГ магазини няма нищо подходящо Thinking Пак ще се поръчва,ама сложна работа като не си знам номера.

# 719
  • София - град
  • Мнения: 141
Здравейте. Страшно много благодаря на всички за прекрасните пожелания.
При нас с този подпис нищо не се променя, така че ни остава само прекрасния спомен от сватбата.  Heart Eyes
Беше много забавно и хубаво. Не ни валя на моменти само прокапваше малко.
Най-запомнящото е , че гостите и младоженеца дойдоха да ме взимат а аз не бях готова  Laughing Точно приключвахме с грима, та се наложи да ме поизчакат пред входа. Добре че роклята бързо се облича.
Другото е от ритуалната зала.... Когато трябваше да си слагаме пръстените и да си казваме там някакви те си неща, аз се счупих да се хиля , но беше адски смях.... Просто не можах да се сдържа и на няколко пъти чак не можех да говоря... Смеха обаче беше примесен с много сълзи. Само аз мога да се хиля като идиот и едновременно с това да се смея  Crazy Crazy Crazy
След това интересното беше че младоженеца ме на храни с парче торта тежащо сигурно 0,500грама  Laughing Laughing Laughing верно че съм бременна ма пък чак толкова хахахха
Това е на бързо, качила съм няколко снимки в страницата и ви дадох линк към албума ми във фейсбук - https://www.facebook.com/media/set/?set=a.3559736549675.2142406. … 615874&type=1 Дано да се вижда и от не регистрирани .
Беше незабравимо, имаше танци, хорца  Crazy , папкане и така.... Сватбата свърши към 16 часа, но в 18 се върнахме пак в заведението та да се довършат младоженеца, кума и кумата  Joy



27.05.2012 by Sofi Kaleva, on Flickr

Последна редакция: пн, 28 май 2012, 14:17 от Софи:)

Общи условия

Активация на акаунт