АВГУСТовски мами поръчват сутиени, че скоро бебета ще кърмят мили и засмени

  • 28 537
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 216
Уфф, това време.   #Crazy

Princess Leia моето също е засилено, въпреки всичките лекарства, които изтъпках през последните 10 дни. Като течение- намаля, но два дни ми текна нещо слузесто, та чак взех да се параноясвам дали не е тапата. Ужас, но ми мина.  Praynig Поговори с доктора ти, и ако се налага направи вагинален преглед, макар, че мен много ме беше шубе, когато ме гледаха сега последният месец. Колкото повече наближава, толкова повече взимам да се шашкам, вече съм средата на седмият и да ви кажам, направооо... Взимам да си мисля, че е по- добре секциото, заради това течение. Не знам, но доктора ще си каже думата.
Също, така, миличка ти предлагам да се успокоиш и да решите кое е най- правилното с мъжа ти. Simple Smile

tayra много е хубава и пелената и комплектчето. Мисля, дори, че си ни го показвала, даже, ако не се лъжа бяха три варианта, а ние казвахме кое ни харесва повече. Дръж се за зъболекаря. Simple Smile Неприятно, но наложащо явно. .

dbs , моята халка я свалям всеки ден, за да проверя. Като те прочтох одеве и се сетих, че днес не съм я проверявала, но за сега имам доста място. Макар, че още е хладно.

Шехина и моята маминка е на 5 минутки от вкъщи. Няма по- голям благодат. Да ми е жива и здрава.

Диди, и на мен тапетът много ми харесва. Мечо Пух ми е на второ място по любимост, след Туити- разбира се. Simple Smile Адски е весел и много ми допада. Според мен няма да сгрешиш. Simple Smile Пък и аз обичам претрупаните работи, ако стане такова, въобще.

Днес с мъжа ми имаме Памучна сватба- демек 1 година от сватбата. Малииииииии, кога мина. Ще се отдадем един на друг довечера. Simple Smile  Heart Eyes

# 691
  • София
  • Мнения: 35
Да,показвала съм го  Simple Smile Поне успях да се спра на определено Simple Smile
Зъболекаря е належащ от около седмица,но заради почивните дни решихме със съседката да изчакаме.
За течението-и аз имам тоя проблем с него.Беше ми намаляло преди няколко месеца доста,но от около половин месец страшно ми се е увеличило и е много неприятно.А наистина съм чела и аз,че с наближаването на термина се увеличава още...И през това ще минем,няма как  Simple Smile

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 401
babyAty честита годишнина 1dating.Ако се притесняваш от вагиналното раждане заради течението да не заразиш с нещо бебо,най-вероятно 9 месец ще ти предпишат свещички профилактично.Аз като минала през секциото не бих ти го препоръчала,не че съм раждала вагинално,но все пак си е операция и възстановяването е по-бавно,болката е след излизане от упойка и продължава не часове,а дни.

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 465
 wavey здравейте здравейте

Днеска детето и на градина и мисля да се отдам на мързел и лежане.  Blush

Честита сватба на Софи. Пожелавам и много щастлив семеен живот.   bouquet

За дрехите за изписване съм в голяма чуденка. Мисля да не взимам от готовите комплекти. Но ще видя точно какво ще приготвя. Може би ще имам два варианта. Един с дълъг ръкав и един с къс и според времето ще преценя, кой да сложат на бебунко.

November_girl Аз няма да ползвам обиколници, защото ще сме с сгъваема кошарка и там не са необходими.  bowuu А относно Павловична мас за пръв път чувам за такова нещо. Я сподели по подробно за какво става въпрос.

Princess Leia Направо ужасно с тая твоя свекърва. Сигурно ако бях на теб щях да  #Cussing out Стискай зъби и дано се намери някакво решение с нея.  Hug

babyAty Честити ти покупки. Гледам напредваш с пълна пара. Браво на теб.  newsm53 Честита ви годишнина.   bouquet

Килограмите съм  + 10 кг.  Blush чак ме е срам. И то в последния месец качих бая от тях. Но си признавам, че изядох бая боклуци. Абе каквото такова после ще ги сваляме с  1stroller

emi_v Много добре те разбирам за лошото време. Направо ме заболя главата от мислене, какво да правим в това гадно време. Добре, че едно дете от на Тони  идваше да си играят, че иначе не знам. Бързо да се оправи кашлицата на твоето съкровище.  Peace

eli4ka666 И аз пишкам често често. Особено ако хапна я черешки и ягодки и ела да ме видиш. Отивам до тоалетната и след 15 минути айде пак. Както казах преди време ми омръзна да си свалям и вдигам гащите.  Joy

Белверде, съжалявам за загубата ти  Hug

gundie много гадно с това гадене. Дано да се махне бързо бързо и да не се връща повече.  Peace

didi24 Тапетът е страхотен. И аз обмислям да залепя на вратата нещо детско и шаренко, но още не съм си намерила това, което искам.

val_sm срокът е един месец иначе после има глоба.

kat88 И аз другата седмица ще съм на консултация и ще видя бебка, че не съм я виждала от има няма месец. От сега почвам да нямам търпение.

И мен тия дни ме мъчат киселини, но то е щото ям каквото не трябва. Като почна да се храня правилно и нямам такива проблеми, но пуста му лакомия за вредни неща.  #Cussing out

Пловдивските мами хайде към Гранда да пийнем по едно кафенце.    food010

# 694
  • Мнения: 334
PaperMonster, много е хубаво креватчето, даже повече ми хареса от тези на Арбор. Изглежда направено от масивна дървесина, а не от плоскости. Струва ми се, че е с плоскост под дюшека, а не с подматрачна рамка. Плюсът е чекмеджето отдолу, но няма да може да се проветрява матрачето отдолу. Предполагам не е чак такъв проблем, защото масово гледам мамите тук си поръчват с шкафчета отдолу и отстрани.

Princes Leia, много е неприятно да имаш постоянен дразнител в къщи и то точно когато трябва да си най-спокойна.

Блонди, успех на ЯМР, сигурна съм, че е едно нищо и страховете ти ще се разсеят. Аз съм на Доплер в петък.

Халката и аз отдавна не я нося, въпреки че откакто минах на безсолна диета след като ми откриха веднъж белтък в урината в болницата (и повече не намериха, де) не мога да се оплача от подуване, даже старите ми обувки взеха пак да ми стават (ама не мога да ги нося, защото не мога да ходя на токове)

Диди, много е хубав фототапетът! Ние сме на тема Снупи, но понеже в началото ще настаним беб в спалнята, сме на лепки за стени, а не на фризове или по-големи украси. Боядисахме в нежно синьо, много красиво стана. Сега си чакам легълцето, та по него да преценя къде да лепна лепките.
 Hug

# 695
  • Мнения: 27 524
Добро утро, момичета,  Hug

Галка, Талцид се дъвче, едни леко ментови таблетки, много са приятни, дано те облекчат  Simple Smile

Иначе, дето питате с Шехина дали не е късно 14-ти, ами то и още днес да отида, пак е късно  Wink Ще започвам 32-ра седмица след-ден два, така че все тая. Не знам какво следва, ако има проблем, следене вероятно... ама сега няма да го мисля  Blush

А по принцип ЯМР на бебе се прави след 32-ра седмица, защото тогава мозъкът е завършен (не изцяло, то става чак на 18г, но вътреутробно), преди това няма смисъл и док каза, че ще ме прати след две седмици  Peace

Лея, ама много неприятно с твойта свеки, ти даже много издържа, аз не бих могла и просто е абсурд да си представя да си гледам бебето и детето в нейно постоянно присъствие  Naughty Дано мъжът ти вземе отношение и ако наистина може да я пратите на къщата, не се замисляйте. Тя не заслужава друго, макар че не е хубаво така да се изказвам и да съдя, но никой на никого не е длъжен, като е при вас - или ще се съобразва, или вън  Naughty

Диди, не се притеснявай за рибата, едно, че си я върнала, друго, че и от големите може да се яде; за да се натрупа вредно количество живак, трябва да поглъщаме килограми всеки ден, което е абсурдно. Аз си хапвам тон и сьомга редовно  Peace

Аз халката я свалих отдавна  Tired

Днес ще ходим до един мебелен салон, да гледаме за ъглов кожен диван, обмисляме пълна подмяна на мебелите и разположението на хола, та ще е малко разнообразие  Simple Smile

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 401
Лоахич не се оплаквай от килограмите,толкова си слабичка(то се вижда и на снимките де),ама таке е,ние нагъвахме пици,а ти бодваш салатка Mr. GreenЗа кафенце хич нямам настроение,днес съм решила да се отдам на себе си,само ще лежа и ще мързелувам.Но скоро може пак да си заформим срещичка де Heart Eyes
Блонди благодаря за подкрепата HugУжасно е наистина положението,а мъжа ми винаги си я е солял,разказвал ми е каква е,ама аз преди гледах да я защитя ,че нали надалече през повечето време и не ми се е вярвало,ама сега си показа рогцата Twisted EvilСтаваше ми мъчно,че сина и се държи така с нея,но определено сега ми се отвориха съвсем очите за много неща .Абе да пази Господ,на никой не пожелавам да се сблъсква с такова предизвикателство Hug Hug Hug
МaryJane Hug

Последна редакция: пн, 28 май 2012, 11:38 от Princess Leia

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 465
Лея питай Катето какво ядох с нея като ходихме на разходка.  Mr. Green А иначе за срещичка никакъв проблем.  newsm53

Блонди Голям кеф, че ще правиш преустройство и ще си купувате нови мебели. Много обичам и аз да правя размествания и да обикалям по мебелните магазини.

# 698
  • Мнения: 264
Здравейте коремчета:) Hug
Софи: Желая ви много семейно щастие.Да се обичате, уважавате и да сте много сплотени и единни:)  Hug
babyAty: Честита годишнина! Пожелавам ви едно прекрасно бебче Август месец и всичко да мине безаварийно Simple Smile Hug
Блонди:: Стискаме палци и вярваме, че малкото Ками е в перфектно здраве!!! Hug Hug Hug
Белверде Моите съболезнования:(  Hug
Лея: Тая жена ще ви тормози и занапред. Намерете решение по-скоро, иначе ще страдаш доста.  Hug Hug Hug
Вал Напълно те разбирам... моите бебковци по същият начин са ме притиснали, а от известно време имам и киселини и ми се гади, защото стомаха ми е станал като стафида и като хапна малко по-вече и ставааа мазало:( Явно последният триместър ще ми е доста труден, ама няма начин. Те да са добре и да растат, а аз ще издържа, заслужава си жертвата Hug
При мен нищо интересно,нищо ново:))) Трябва да правя една презентация и така ме мързи. Хич не ми се учи вечееее, искам почивкаа, спокойствие и хубави филми за гледане:)))
Целувам ви коремчета и да се пазите Hug Hug Hug

# 699
  • Мнения: 216
Аааааааа, айде, ако пак е през деня срещата да е другата седмица. Имаме кандидат студентски изпити в университета, и ще сме на работа от 2 часа чак, та мога да дойда и аз. Искам и ааааааззз. Говоря за работната седмица 4- 8 юни.

Блонди , извинявай, съвсем се отнесох. Аз също стискам паци за ЯМР. Дано всичко се оправи и Ками е наред.   bouquet От сърце ти го пожелавам.

Благодаря за пожеланията момичета.  Hug

На всички маминки, на които им предстоят прегледи- УСПЕХ !!! Всичко с бебешорковците ви да е наред.  Heart Eyes

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 401
Момичета,за пореден път се убеждавам,че в нашата отчетна е много хубаво и уютно.Тези дни попаднах на октомврийките-е няма такива скандали,упреци,заформили са се някакви групички,все едно са се събрали някакви ученички,а не бъдещи мами.

# 701
  • Мнения: 264
Princess Leia Hug Ние сме интелигентни и добри, затова ние хубаво и уютно  Hug Не съм много скромна, ама какво? То на бялото как да кажеш черно hahaha Joy
Ей аз забравих да ви питам, няколко мами бяха писали, че имам хемороиди:( Е и аз си имам вече и се притеснявам. Мазах се с едно  Mastu ама не ми помага, даже вчера ми се е появил още един:((( Вие с какво се мазахте и имаше ли ефект? Сега ще си сваря смрадлика и имам едно англииско кремче- "Anusol plus HC"(ще видя дали става за бременни), да видим дали ще има ефект. Ако не ми мине в четвъртък ще кажа на док да ме прати някъде да ме прегледат да не стане по-страшно:( Зор ми беше и такова чудо да ми излезе, аман вече!!! Sad

# 702
  • София
  • Мнения: 482
БейбиАти, честита годишнина! И внимавайте довечера като си се радвате, да не докарате някое земетресение!  Hug

Дбс, ние не сме в подножието на планината, а сме точно на едно високо място отсреща срещу Витоша, най-високото възможно, освен това на последен етаж, 4-ти, но все пак. Та имам чувството, че постоянно усещам и чувам нещо...

Принцеске, ти се сдържаше досега, то избива в един момент, ама по-добре я стройте в 2 редици, защото в момента тя е победител, как вие ще се изнасяте?! Ух... Hug

Блонди, стискам палци за 14-ти.  Hug

Софи сигурно още спинка  Wink

А бг тринити съвсем се изгуби...

За комплектите за изписване пак да се върна: чудя се дали с блузка и ританки или с гащеризонче? На мен май с гащеризонче повече ми харесва. Освен това тази рязана дантела дали е достатъчно мека, да не дразни бебешката кожичка? http://plastform.net/?107,bg_%D0%9F%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B … D1%83%D0%BA%D1%81

# 703
  • Враца
  • Мнения: 800
Лея, и аз имам течение, понякога ми се струва, че и аз съм като напишкана, но не искам и да си помислям да чета в нет-а. Ще чакам да видим какво ще каже твоят док. Аз до сега не съм питала доки, а и тя не ми е казвала какви са ми водите, дали са в норма, а иначе като и казах един от последните пъти, че ми се е увеличило течението и тя ми изписа лекарства за гъбички, понеже и тях лекувах преди време и вероятно не се бяха махнали, но и след второто лечение, течението си продължава. Обаче не смея пак да и кажа, че ще вземе пак лекарства за гъбички да ми изписва.  Mr. Green. А то изтичане на води може да се получи ако са в повече ли, или? newsm78 А за свекърва ти, до сега да съм я изхвърлила по потник в дъжда и каска даже няма да и дам, нека я мокри!!!! Егати съществото!!!  #Cussing out


Диди, тапета е много хубав, много обичам Мечо Пух и компания.   Party  А за рибата не се притеснявай, всичко ще е наред, природата си знае работата, трябва да и се доверяваме повече като не сме лекари и не разбираме.  Hug А и тоя нет само ни стряска, ако четем. Crossing Arms


Тайра, благородно ти завиждам за зъболекаря  Blush Аз обожавам да ходя на зъболекар, всеки луд с номера си  Crazy, откакто съм бременна ходих и си викам: "Е сега е момента да ми направят някой зъб, а то... нищо нямаше  ooooh!


Халката и пръстените ги свалих още преди месец сигурно, надебелели са ми и пръстите  дори и не исках да рискувам да дойде момента да не мога да ги сваля, сега са на синджира ми на врата.  Wink


Блонди, представяй си само и единствено най-добрата развръзка на нещата, нищо няма да се налага да се следи след раждането.  Hug  Peace И да си направите най-хубавия хол.  Heart Eyes


Ох за кг не ми се мисли, не съм се мерила от 4-5 дни, а преди това бях +11,5  ooooh!


Аз да се похваля, че мъж ми най-после намери време и за ремонт на нашата спалня, ще я боядисаме в оранж, като стане напълно готова ще ви я покажа.  Party

А как се качва снимка директно така в поста, както повечето го правите (не с линк), къде да прочета как става?

Екзо, не знам нищо за хемороидите, но ти пожелавам да се оттървеш от тях, сигурно е много неприятно.  Sad

А по повод другите отчетни теми, една приятелка е с термин 28 октомври, най-вероятно е в тази въпросната тема, за която споменава Лея. Та тя каза, че не ги чете от 2 месеца вече, че само я дразнят и че са много смотани, трябва и аз да прегледам да видя за какво става въпрос, да се посмея малко.  Wink

Целувки на всички коремчета и се пазете, малко остана.  Hug

Биби, мисля, че няма да дразни, мекичка трябва да е.  Hug   Stuck Out Tongue Winking Eye  Stuck Out Tongue Winking Eye (ето така бяхме в съня ми горе-долу)  hahaha

# 704
  • Мнения: 256
Здравейте и от мен
Първо да се извиня, че не ви чета много редовно и май отдавна не съм писала. Ние вкъщи доста болести изкарахме напоследък и нали сме петима вкъщи (засега), то докато се изредим и минава близо месец. Добре че сега сме се позакрепили, че в събота пътуваме за Турция, Анталия на море. Пътуването е със самолет и после рейс до хотела, но се надявам да ми понесе добре. Иначе там морето е 21 градуса, въпреки че аз се надявах да се е стоплило повече.  Ние ще бъдем в хотел с големи басейни, тъй че имам алтернатива. Ето хотела   http://www.longbeach.com.tr/index.php/en/home    Вчера купихме нови куфари от LIDL и вече мисля за стягане на багажа.
Тази седмица ще ми е малко напрегната. В сряда е тържеството на големия ми син по случай завършването на ДГ. В четвъртък ще ходя до го записвам за първокласник, петък смятам да заведа някъде децата по случай детския празник. Между другото, прочетох нещо за среща на 1 юни.  Може ли инфо къде и в колко часа. Не съм сигурна дали ще успея, но може да опитам.

Иначе за бебето ще трябва да купя само козметиката. Дрешки, легло, повивалник, столче за кола, портбебе, вана, всичко си имам от батковците.

Между другото бебчо ще е момченце, може да го отбележите на 1 страница в новата тема. На 11 август ми е термина. Ние много се надявахме на момиченце, но ... каквото дал Господ, дано е живо и здраво.

Общи условия

Активация на акаунт