АВГУСТовски мами поръчват сутиени, че скоро бебета ще кърмят мили и засмени

  • 28 531
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 393
Софииии, вече приличаш на жена, а не на момиченцето с което се запознах  Hug Mr. Green Много хубаво изглеждате  Simple Smile

Диди24, нашата почивка е планирана от 8.06. и то доста по на юг от Несебър. Въпреки това бих си спестила плуването в морето. Аз и без друго съм по-зиморничева. Освен това имам препатили познати с такива работи. Водата в морето е 18 - 19 градуса и няма изгледи да се затопли много повече от това. В басейна в който тренира Ема поддържат 21 и понякога излизат треперещи. Стаята наистина е много хубава Simple Smile

Белверде, само по себе си разстройството не е притеснително. Я е настинка, я си хапнала нещо и си пийнала водичка  Hug

Би-би и аз така правя за РД на Ема. Избирам тема, правя поканите, правя й плакат за ДГ, тематична торта в една сладкишница в която ги правят по преразказ и така.... Но ако на Пепи на РД каните възрастни и аз бих дошла  Mr. Green Звучи чудесно!!!

tiina това си е неразположение на бременността, но в 3 триместър е по-скоро рядкост, отколкото да е характерно. Ако всичко друго си ти е ок, няма от какво да се притесняваш.  Hug

за комплектче за изписване мисля отново да заложа на беличкото, като пелената и терлъчките смятам да направя аз.

# 736
  • София
  • Мнения: 482
О, това звучи много интересно с лазерните битки. Дано догодина има и тук вече. Той Пепи говореше за пейнт бол и боулинг ама не ми харесва да се върне в синини. Затова пък баща му няколко пъти вече си плаща да го насинят  Laughing Благодаря ви за пожеланията, момичета.  Hug

Това трябва да са лазерните битки https://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0 … 03345270?sk=info#!/photo.php?fbid=343737065681418&set=a.306419999413125.78625.100431903345270&type=3&theater


Дбс, ела на лего роботика Wink

# 737
  • Мнения: 4 070
Софи,   bouquetчестито- много здраве и много дълъг семеен живот и дано празнувате златна сватба. А ти сега с тиренце ли си вече, вчера те пишеше само Илиева а днес си Калева- Илиева? Букета е супер и нямаше да забележим, че не е тоя който трябва, а кецарите (както казва моята племенница) са идеалки, те дори не се и виждат, така че дори и за майките не би трябвало да е проблем, ама мъжът ти на една снимка, която беше пуснала изглежда различно- да не са ти шътнали др. в последния момент? Laughing Wink
Днес ще има нова темаааааааааа.

# 738
  • Мнения: 393
Днес ще има нова темаааааааааа.

Ще има ако Блонди се появи  Mr. Green

# 739
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Дбс, и ние сме около тая дата на моерето. Ще реша на място за къпането, аз повече обичам да се пека, ама тъй като гледам, най-много да ме вали... Rolling Eyes
Белверде, да се оправяш бързо, ако мислиш че си се дехидратирала, можеш да пиеш Хидратин алфа, то е вода, сол и захар за балансиране в организма. Аз вчера след повръщането пих такова.  Hug
 Софи, много сладка булка си!  Hug
Биби, кога е РД на баткото? И аз съм на такава вълна за нашия батко, ама исках да е навън РДто, но сега не знам ще вали ли тогава, няма ли да вали. Скапано време! Той е роден на 13.06, на датата на Бойко Борисов.  Laughing
 Детската стая я бях публикувала в един албум във ФБ много отдавна, да Simple Smile Сега реших да я покажа заради фототапета, все още се чудя да не стане претрупано, ама лепвам го и каквото такова.  Mr. Green
Ивка за гърлото може да пробваш и компрес от извара.  Peace Плюшенкото комплектче и аз си мисля, че е е дебеличко за август, ама пак ще прецениш според времето.

# 740
  • София
  • Мнения: 482
Диди, на 02.06. е той - Ботевец. Когато се роди, първото нещо, което чух, бяха сирените в 12ч. на обяд.  Simple Smile Всяка година съм в чуденка дали навън става да го празнуваме и всяка година вали на нашия рожден ден...

# 741
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Супер, много яко Simple Smile Баща ми е на 02.06.  Heart Eyes Готини хора са. Wink

# 742
  • Мнения: 81
Лея,  Hug! Наистина щом става въпрос за около месец , по-добре си иди при мама да си спокойна Peace Кръвното си е сериозна работа, не се оставяй на това куку да те изкарва от строя! Hug  Еех, ако и моята мама беше толкова близо Hug
Бейби Ати, честита ви годишнина! Пожелавам ви и златна да празнувате! А довечера по-полека, да няма нови земетресения  Wink
Лоа, точно ти ли се притесняваш за килограмите , я виж снимката от срещата ни и ще се успокоиш, ти беше мнооогооо по-слаба от всички нас  Crazy
Коте дани, пожелавам ви прекрасна почивка в Турция! Дано нямаш никакви неразположения и да си изкарате страхотно! Как ми се пътува и на мен някъде, но май няма да ме огрее.....
Диди, стаята ви е невероятна! И според мен тапета ще стои чудесно! Peace
Ивка, да се оправяш бързо Hug Аз от всичко най-много мразя запушен нос, ужасно е ooooh!
Софи, снимките са прекрасни!  Hug Много нежна булка си!
Биби, на много хубава дата е роден Пепи! Дано останат доволни децата от ппразника! ... И майка ми е родена на 02.06  Mr. Green

Аз имам нов дерт - правих си планове къде ще слагам леглото на баткото, но досега не бяхме мерили с точност дали става, на око беше ок Crazy И вчера взехме ролетката с мъжа ми и оо, ужас,,,  ooooh! , мястото не стига! И сега май ще трябва да поръчвам нестандартен матрак 180 см дълъг, а цената му е двойна #2gunfire
А иначе днес тичахме пак по лекари с бъдещия батко. От леката настинка и влажното време е обострена  астмата и включваме пак помпите и инхалатора в действие Cry Така му писна на детенцето ми вече, все ме пита докога ще е все болен. А и ни дадоха направление за изследване да не би да има имунен дефицит, та пак ще ми го дупчат във вената. Толкова ме е жал вече като му правят нещо.... въпреки че реално погледнато не е кой знае какво, но като е постоянно.... Ох, ако нещата продължават в този дух, незнам как ще се справям с постоянен болен батко и малко бебе ooooh! А, и спираме градината, поне до есента.... Извинявайте за оплакването, но ми е тъжно.....

# 743
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте:)

Прегледах набързо какво сте писали, 4е почивните дни нямах време и желание да седя на комп, нали това работя и ми е стръснало Simple Smile

Честито на Софи  пожелавам й много семейно щастие, любов и разбирателство Hug Hug Много хубави кецки и рокля, и снимки  Hug  bouquet

Белверде Моите съболезнования за дядо ти Hug

БлондиСтискам палци вси4ко да е наред с бебка, аз знам, 4е ще е така, но все пак да си спокойно е хубаво и да я видят:)

Бюти Чакаме професионалните снимки Simple Smile На мен ми харесаха и обикновените, много си хубава и роклята също!  Hug

Лея Много неприятно наистина, да си ходи, не си длъжна да я търпиш изобщо! Ама ха!  ooooh! Няма да си тровиш ти нервите я!


Аз съм добре ина4е, не се оплаквам, среснах се много от земетресението, но ве4е ми помина, Марти не усети нищо спа като къпан. Малко ми е нисък хемоглобина, 111 но за сега няма да пия нищо.

За те4ението щях да кажа, 4е на мен мис е усили напоследък и леко жълтеникаво стана все едносъм се напишкала и се оказа 4е имам някаква кандида, та сега малко ще слагам глобули, аз имам раничка(която с кеф ще изгоря след раждането, щото ми е от 10г и понеже не бях раждала преди не ми я горяха..)  та на глобулите пише да  не се слагат ако имам такава, но според мен няма проблем, то май на вси4ки глобули пише така ФЛОРАЖИН ми изписа, някой да е слагал.. Thinking

Еми Много неприятно наистина, но ще мне и този етап от развитието, какво да ти кажа, гушкам те и горе главата Hug Hug

# 744
  • Мнения: X
Еми, много тъжно  Cry сигурно е ужасно детето ти да е болно, а пък какво остава постоянно да е насам натам по доктори  Cry Прегръщам те и вярвам, че с лято 2012 ще се оправи баткото, за да посрещне новият член на семейството здравичък  Hug това с леглото, много неприятно  ooooh!

# 745

Общи условия

Активация на акаунт