АВГУСТовски мами поръчват сутиени, че скоро бебета ще кърмят мили и засмени

  • 28 543
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 29
Софи, много се радвам, че всичко е минало чудесно и си доволна  Hug От служебния имам ограничение за Фб, но от вкъщи дано мога да те видя като не съм регистрирана Flutter
Шех, Би-би, мерси Hug И аз така си мисля, няма какво друго да е. Иначе обезводняването съм го предвидила като евентуален проблем и пия доста вода, и спрайт, че помага в тези ситуации Laughing
Мъжа ми вика - няма угодия, като не ходиш - що не ходиш всеки ден, сега пък - пак проблем Laughing Май този последен триместър верно е мн гаден - кой течение, кой болки, кой нещо друго, все да има нещо човек да се притеснява и всеки се оплаква от нещо  Crossing Arms

# 721
  • Мнения: 427
В "Часът на мама" днес темата е за раждането.

# 722
  • Мнения: 962
Здравейте момичета  Hug
Софи честито! Много любов и разбирателство ви желая. След време и диамантена сватба  bouquet.
Сега ви видях, много сте красиви.Simple Smile
dbs Аз живея в подножието на Витоша, не ги усещам, обаче това не ми пречи все още да си умирам от страх, особено сега като съм сама. А какво имаше предвид за гаденето и повръщането? Каза, че трябвало да се внимава? Аз от няколко дни имам сутрешно гадене и даже вчера сутринта повръщах  Sick Май най-сигурно е на планина с вътрешен и външен басейн, че това време е отвратително. Чух, че и юни щял да бъде дъждовен.
За течението, аз имам, но ако е слузесто не мисля че са води. Моето обаче доста ме поизплаши, защото беше просто мокро петно, само че установих, че се получава, когато се потя Embarassed
bi bi нямам никаква представа за тази дантела. Много е умно това твоето момче:)
Блонди не се притеснявай за тези кистички, дано лекаря е в грешка и всичко да е ок.
belverde моите съболезнования.
А що се отнася до р-вото, мисля че трябва да се притесняваш чак ако вдигнеш температура и започне и повръщане. Ти магнезий пиеш ли? Да не би да е от него?

Момичета, може ли да ми изпратите на лични паролата и потр. име за снимката?

# 723
  • София
  • Мнения: 484
Ивка, този комплект е плюш, не е ли дебело за август? Ох аз не мога да купя без да го видя наживо, гледам, че тези Пластформ имат на Илиенци щанд, ще взема да ходя да ги търся.

# 724
  • Мнения: 2 697
Плюшът и на мен ми идва дебеличък за август, но бих взела без да се замисля всякакъв памук, както и ще направя Wink

# 725
  • Мнения: 427
danip, в клуба по роботика, той Пепи това си искаше. Ще правят роботи от Лего, после с компютърна програма ще накарат роботите да ходят, ама ще ги разделят на отбори да стане състезание. Легото е страхотна образователна игра, а него и компютрите го влекат... Там ще ги черпят, торта ще ядат и така, тениска на клуба за рожденика, имам електронни покани да изпращам Simple Smile Иначе всяка година решаваме каква да бъде темата на партито и всичко правя по нея - покани, гирлянди, разни клечки със знаменца за сандвичите... ама сега няма какво да правя Wink
Сигурна съм ,че ще си изкарат страхотно децата!!!Браво,а ти си почивай Hug!
Софи,честито!Бъдете все така влюбени и на златната си сватба!Прекрасна двойка сте! Heart Eyes
belverde,забравих да изкажа съболезнования за дядо ти! Flowers Rose Flowers Rose И аз предполагам,че си настинала,оправяй се бързо!
didi24,успех с млякото! LaughingАз тая дейност още не съм я пробвала Simple Smile

# 726
  • София
  • Мнения: 29
tiina, Нямам никакви други признаци - повръщане, t и т.н.  Praynig Магнезий пия, много ми помага и не мисля, че е от него, взимам най-пречистения - магнерот, а и него го пия от скоро и понеже на 2-3 пъти ми се случва сутрин, още в леглото преди да стана - получавам страшно гадни и болезнени крампи на прасците, което означава, че организма ми, може би още не си е попълнил депото, а още повече да се пренасити Confused
Софи, видях тези снимчици под поста ти, разкошни сте, много сладки, а ти все едно си в 4-тия месец Crazy Дано винаги сте така щастливи, задружни и много да се обичате  Hug
Диди, успех с киселото мляко (после да кажеш станало ли е), а за морето не знам какво да те посъветвам, наистина е полезно, но от друга страна не се знае колко е чисто и аз все пак си мисля, че е по-добре море, отколкото басейн, но ти ще си прецениш Hug
November_girl , честито за покупките и стрискам палци контракциите да изчезнат Hug
Бейби Ати, честита годишнина, да празнувате много годишнини заедно до дълбока страост Flutter
ИВКА_777 , оправяй се по-бързо, аз знам че ще ти се отпуши моментно като сложиш малко захар в/у котлона и дишаш от нея, докато прегаря, но едва ли ще излекува самия симптом Hug
beauty_ , спокойно, няма да ти е паднал толкова Хг Hug

# 727
  • Мнения: X
Белверде, много неприятно, сигурно си настинала  Hug
Биби, чак на мен ми се прииска да ида на рд на сина ти  Mr. Green сигурна съм, че ще им е мега яко  Hug
Диди, въобще не бих се замисляла, а с кеф бих си потопила туловището в морето  Mr. Green
Принцеске.. предложението за срещата на Коки и свекърва ти още важи  Mr. Green само ме предупреди 1 ден по-рано да не я храня и като се видят само дъртите й кокали ще са останали hahaha Twisted Evil

# 728
  • Мнения: 98
Ивка, този комплект е плюш, не е ли дебело за август? Ох аз не мога да купя без да го видя наживо, гледам, че тези Пластформ имат на Илиенци щанд, ще взема да ходя да ги търся.
Ми да,хич не бях обърнала внимание като го поръчвах,аз картинката гледах Laughingи ми хареса.Определено не става за август месец,дебел и плътен е.Поръчах и една пелена от там,поларена е,ама е по-тъничка    http://plastform.net/?81,bg_%D0%9F%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B0 … D0%BD%D0%B8-90-90 ,явно с нея ще комбинирам дрешки и сама ще си направя комплект.
belverde,явно си настинала,дано да ти отмине бързо HugОще сега ще пробвам това със захарта.

# 729
  • Мнения: 64
belvedere- оправяй се бързо Hug
Софи:)- прекрасна булка!  married Честито още веднъж!  Много любов и щастие ви желая ! family
БейбиАти - Честита годишнина!! Да празнувате дълги години заедно!  txtloves
Ивка_777 - като гледам времето навън, ако и през август е такова, комплекта ти за изписване, ще ти свърши идеална работа, нищо че е по-плътничък Simple Smile

# 730
  • Враца
  • Мнения: 800
Знаех си, че ще ви шашна с това, че обичам да ходя на зъболекар.  hahaha Ами не знам защо, но наистина е така, само да усетя нещо и веднага съм на стола с отворена уста.  Mr. Green
Бюти, това с тая дупка във венеца звучи много смущаващо, не те ли боли?  Flutter
Благодаря и на Диди и на Бюти за обясненията за снимките.  Hug
Диди, аз не бих плувала чак, но пък с кеф бих се потопила ей така за 2-3 минутки, да се порадвам и аз на морето, не мисля, че нещо може да стане, ако стискаш баджаци  hahaha и не даваш на солената вода да влиза в теб.  Mr. Green А детската стая е направо невероятна, то и във фейсбука май я беше качила.  Wink
Белверде, не се притеснявай за разстройството, не е задължително да се дължи на нещо, може да е моментно сега и да не се случва пак. Simple Smile  Hug
Софи, много сте хубави, радвам се, че сте си изкарали забавно.  Hug Линкът към албума ти във фейса се вижда и от тези, които не са сред приятелите ти Simple Smile
Биби, дано рожденният ден е супер и дано на гостите им хареса темата на партито също толкова, колкото на Пепи.  Hug

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 401
Бюти друго си е като знам че мога да разчитам на Коки Mr. Green Hug.
Софи много хубава и нежна булка си,много щастие ви пожелавам на тримата.
белвердесигурно наистина е настинка,на мен черешките така ми влияят,да не си похапнала повечко от тях?
би би много идейно за РД на Пепи.Една наша съфорумка от Пловдив има детски центрове и наскоро откри арена за лазерни битки,засега само в Стара Загора.Дано догодина успее в Пловдив и София да направи,ще е интересно много за деца на тази възраст,въпреки че май и на големите им е много забавно Simple Smile
Като сте заговорили за зъби да ви кажа-в събота кукуригалника решила да не пие цяло хапче ,а полоивнка,ама не взела ножа да го среже а решила да го гризне Twisted Evil-сега няма преден зъб,гледката е покъртителна.

Последна редакция: пн, 28 май 2012, 15:22 от Princess Leia

# 732
  • Мнения: X
ferriy, боли ме, той се опита зъболекаря да я запуши, че постоянно влиза храна там и се разлага  Mr. Green та оттогава уж по-добре, но зъбът дето е покрай дупката май цял живот ще си ме боли  Mr. Green трябваше да я съдя навремето тая неграмотна зъболекарка  #Cussing out

# 733
  • Мнения: 427
Princess Leia ,лазерни битки има вече и в Пловдив .Peace

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 401
Princess Leia ,лазерни битки има вече и в Пловдив .Peace
Я не знаех,тъкмо кумата ми се чудеше какво да прави за РД на сина и че ече е на 7 .Много хубаво  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт