Четки за грим 1

  • 58 172
  • 749
  •   1
Отговори
# 255
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
пп.  Thinking Но пък сега се сетих, че имам една такава с дълга дръжка (може би това е четката от сайта)
ако е тя са различни с моята номер 2 от снимката
Май не са качили в сайта актуалните снимки на четките, гледай ги от сайта на Гош

Всъщност се интересувам най-вече от тази http://beautyshop.bg/product/8040/gosh-obla-chetka-za-senki-.html , имам почти идентични на другите две,но отдавна си търся заместител на МАС219.
Тази  http://beautyshop.bg/product/656/kent-chetka-za-senki-.html също много ми харесва.

Иначе да кажа,че и аз имам една четка на Саманта - http://realtechniques.com/shop-collection/your-finish-perfected/stippling-brush и я обожавам.  Crazy

# 256
  • Мнения: 13 627
Познаваш ли 219 и харесваш ли я? Защото тя и тази на Гош са много различни!
МАC ми е много груба за под очите, аз там обичам космите да са меки. Иначе прекалено много ще ми "раздърпва" кожата и ще получа бръчки Grinning Ползвам я само за разнасяне на молива на горният клепач или за изтегляне на външният ъгъл
За това Гош ми е незаменима
От пенсил до пенсил има голяма разлика. И всеки има различни предпочитания

# 257
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Ами не, не съм я виждала "на живо" 219  Blush ,но гледам ,че я ползват за размазване на молива ,нанасяне на сенки под очите,леко опушване на очна линия направена с молив...
По принцип грима ми се състои от телесни сенки и очертаване на окото с молив.Търся чета с която ще мога да размазвам,опушвам леко молива.

# 258
  • София
  • Мнения: 1 586
От пенсил до пенсил има голяма разлика. И всеки има различни предпочитания

 Peace Абсолютно е така! Аз имам пенсилът на МАК и този на Сигма и разликата е от небето до земята, а на снимки изглеждат абсолютно идентични като вид, форма, размер и дори цвят и структура на косъмчетата. Тази на МАК е жилава, твърда, груба, както каза Жаки, а тази на СИгма е много по-мекичка и нежна. Съответно с втората посмъртно не мога да размажа хубаво молив или да оформя много прецизно V във външния ъгъл на окото. С първата мога всичко това, но пък ми е твърде груба за вътрешния ъгъл на окото... та, в общи линии изглеждат 100% еднакво, а реално са съвсем различни четки със съвсем различно приложение за мен.

# 259
  • Мнения: 13 627
Аз и с двете мога да размажа молив или да опуша линията на миглите, но както обясних с 219 ми е прекалено грубо. Аз съм маничка на тема бръчки и просто не мога да си представя да го извършвам това всеки ден с нея.

# 260
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Аз и с двете мога да размажа молив или да опуша линията на миглите..

Не се и съмнявам  Hug , но не всички се справяме толкова добре като теб.   bouquet
И аз си мисля,че ако е по-мека няма да успея да опуша молива.  Thinking

Значи търсенето продължава.  Grinning

А за четката на Кент някой да каже нещо.  Praynig

# 261
  • Мнения: 13 627
Лошото е, че не познавам Сигма и за това не мога да я сравня с другите.
Гош не е нито много мека, нито много твърда. Достатъчно е мека към кожата, но опушва много добре.
А и аз я имам от поне 5 години. Тоест тогава изобщо не съм била толкова добра в грима

# 262
  • София
  • Мнения: 1 586
 Жаки, така както я описваш, тази на Гош е по-добра от Сигмата  Peace

# 263
  • Мнения: 13 627
Жаки, така както я описваш, тази на Гош е по-добра от Сигмата  Peace
Moже като се видим да ми я донесеш да я видя. За мене колкото е по-мека, толкова по-добре Grinning

# 264
  • София
  • Мнения: 1 586
Ще я донеса  Peace Аз обичам златната среда, но така или иначе, исках две пенсил четки. Просто защото с такава четка нанасям и най-светлите и най-тъмните цветове в грима. Така, че разликата и твърдостта им е допълнителен бонус  Mr. Green

# 265
  • Мнения: 176
Съгласна съм с мнението за четките на риъл техникс, имам всичките еднични + комплектите и ги ползвам с голямо удоволстие. Мисля че са маст хев за всеки начинаещ.Simple Smile Особено за цената си са невероятни! Друг плюс за мен са точно дръшките, могат да стоят изправени без да търся къде да ги държа.
Други много любими четки са ми Мак 187, 190 и всеобщия любимец 217:)

# 266
  • Мнения: 1 416
AQUA, единичните четки са с нормално дълги дръжки. Ето една снимка на тези от комплекта, която дава идея за размерите им. Не са ми неудобни, ползвам си всичките, а за път са чудни Peace
Благодаря ти  bouquet Simple Smile

Да питам тази четка за опушване на Gosh тази ли е:

http://shopthebest.eu/product/60/gosh-chetka-za-ochertavane-na-ochi-i-ustni.html

Не мога да видя добре надписа от снимката на Жаки Blush
И аз търся четка за опушване, че ми писна да си размазвам молива с клечка за уши.

# 267
  • Мнения: 31 317
Elle-même, страхотно ревю. Heart Eyes Hug  bouquet На другите мацки също.  bouquet Много хубаво върви тази тема с много полезна информация.
Много ми харесва и на мен четката на Нарс и ще взема да я поръчам.

# 268
  • Мнения: 1 886
Тъкмо тръгнах да ви препоръчвам моята четка за опушване, от която съм супер доволна, взимам я и какво чета: МАС 217  Joy Joy
А през цялото време откакто я имам, има няма 5, 6 години, съм си мислела, че е от този комплект на Леонардо: SMOKEY EYES 1 piece each Series 964 – 6 · 3674 4374 – 4 · 4377 | Series 4804 Погледнете в раздела за SETS


--------------------------------------------------------------------------------

# 269
  • Мнения: 372
Съгласна съм с мнението за четките на риъл техникс, имам всичките еднични + комплектите и ги ползвам с голямо удоволстие. Мисля че са маст хев за всеки начинаещ.Simple Smile Особено за цената си са невероятни! Друг плюс за мен са точно дръшките, могат да стоят изправени без да търся къде да ги държа.

От къде ги поръчвате? Ebay?  Simple Smile

От доста време вече чакам:
Скрит текст:

Какво да очаквам? Мекичка ли е, както останалите?
(Останах леко разочарована от бейби кабукито им. Вярно - бейби е, но чак пък толкова...   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт