Намаления 2012

  • 104 204
  • 738
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 2 401
Как е положението в Техномаркеъ? Някой ходил ли е?

# 511
  • Мнения: 135
Разбрах от форума че друга мама е ходила и няма нищо подобно  Sad

# 512
  • Мнения: 1 409
Тези пак са вдигнали цените в Карфура и то двойно.
В next _ 60 %

# 513
  • София
  • Мнения: 18 685
Здравейте,
Не знам дали му е тук мястото да попитам, но ми предстои да купя пералня, печка и хладилник. Минах през Технополис и Техномаркет, но там правят отстъпка при суми над 2500 лв. Къде в София мога да намеря склад за бяла техника с изгодни цени или да ми направят добра отстъпка за пакетната покупка. Благодаря Ви предварително!

И аз съм за Техномикс. В магазина на бул. "Европа" преди няколко години, като се обзавеждахме, ни дадоха 10% отстъпка, което при по-сериозните покупки си е добра сума - кажи-речи още за един кухненски уред от по-малките Peace

# 514
  • Мнения: 110
Тези пак са вдигнали цените в Карфура и то двойно.
В next _ 60 %

Абсолютно! Няма такава идиотия в Карфур. Не стига, че няма никакъв избор на детски дрехи (момчешки), един чифт къси панталони, няколко вида тениски. Ами пък и диви цени обявили. И аз ги хванах в двойно увеличение на цените. Чаках да намалят едно резедаво болерце за малката, което месеци наред беше към 11-12 лв. Сега цена след намалението 11.90 (примерно), намалено от 23.90.  Shocked А такава цена никога не е било въпросното болеро. На идиоти ли ни правят, или на какво...?

А в next има много приятни неща. Взехме на сина ми два чифта (комплект) бермуди за догодина за 20лв. Излизат по 10лв всеки. За момичета имаше страхоооотни неща, на много прилични цени. Само пари да имаш. Само не знам защо не си бяха намалили детските обувки и бельо. Ама, айде да не наглея.

# 515
  • Мнения: 812
Има 20 % намаление в Бюти зон и Дъглас на някой парфюми,Алиен,Келвин Клайн и др.

# 516
  • Мнения: 0
В Окаиди до -70%,има блузки с къс ръкав за 6лв,пуловери за 11-15лв,суитчъри за 15лв

# 517
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Има 20 % намаление в Бюти зон и Дъглас на някой парфюми,Алиен,Келвин Клайн и др.

В Дъглас има и намаление на Bourjois, Max Factor, Deborah.  Peace


Днес видях в LC Waikiki  детски потничета по 6-7лв.
Дамски тениски - по около 10лв., много симпатични. Блузки с дълъг ръкав - по 7.90лв.


Манго... голям парцалник!  ooooh!

Последна редакция: пн, 16 юли 2012, 10:23 от Мимита

# 518
  • Мнения: 4 895
Днес минах през Карфур и намалението е  Sick Е, пак файда, че го има де  Mr. Green "само днес намаление до 42% на детски аксесоари" Това, което на мен ми трябваше естествено НЕ беше намалено.

Чакам си аз -70% и т'ва е!

# 519
  • Мнения: 1 531
можеш да провериш за техника и на електрон.бг: имат и пактени промоции на разни марки

# 520
  • Sofia
  • Мнения: 1 538
Трябват ми намалени хубави мъжки костюми, или само ризки и панталони, само да не са андрюс Stop, хич и не ми ги предлагайте, хастарите се съдраха, буквално само за 1-1,5 г. всички до един едновременно на няколко техни костюма, как можеш да похарчиш пари за сносен плат, а хастара да е бляк  ooooh!

# 521
  • Sofia
  • Мнения: 5 096
Трябват ми намалени хубави мъжки костюми, или само ризки и панталони, само да не са андрюс Stop, хич и не ми ги предлагайте, хастарите се съдраха, буквално само за 1-1,5 г. всички до един едновременно на няколко техни костюма, как можеш да похарчиш пари за сносен плат, а хастара да е бляк  ooooh!

За ризи - Frant според мен са добри.

# 522
  • София
  • Мнения: 406
Някой ако забележи -70% в Теранова, да свирне, че дебна една рокля  Whistling

# 523
  • София
  • Мнения: 23 774
Днес минах през Карфур и намалението е  Sick
Аз пък отидох в петък там и останах доволна, при все, че Карфур не ми е от любимите магазини. Купих 2 тениски на мъжа ми по 6 лв, една риза за 8 лв, на мен сандали за 8 лв, на детето страхотни бикини с принцеси - комплект от май 8 броя за 8 лв. Чадър за плаж намален от 34 лв на 17 лв. Нямам повод за оплакване.  Grinning Но да уточня, че отидохме, без да искаме нещо конкретно, може би и затова останахме доволни.

# 524
  • София
  • Мнения: 218
В Reserved в Сердика център има все още хубави неща на нормални цени. Там намалението е до 70%. Има хубави рокли за 29,90 и 39,90. В H&M и Манго са намалени само боклуците, нищо интересно. Хубавите дрехи не са намалени или намалението е нищожно. Все пак си взех и една рокля за 15 от H&M. В Зара има хубави мъжки пуловери по 29,90 и дамски леки блузки(жилетки) за по хладно време в много свежи цветове за 15,90 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт