Как се обезоръжава любовница?

  • 91 461
  • 1 013
  •   1
Отговори
# 975
  • БГ
  • Мнения: 735
Хаха, много забавна тема. Преди време имах връзка с един човек, който се оказа, че излиза с още една жена. Ами не знам как стана, да си кажа честно. Първо скъсахме, после (след известно време) му се обадих да правим секс - казах си, че сега пък на нея ще изневерява с мен  Laughing и така полека-лека пак си го прикотках.  Laughing
Замислих се, дали да не  пробвам тактиката ти:) Grinning поне ще изнервя "другата ". Peace

# 976
  • Мнения: 116
Със сигурност ще се изнерви.

# 977
  • Мнения: 1 262
Ами тя така и не разбра. Тоз се мислеше за много хитър ама аз го напипах. После по едно време караше и с двете и накрая аз си го прикотках. Ама беше много смешно понеже, когато тя му звънеше, той се правеше, че някой е объркал номера или вместо да вдигне затваряше и казваше "Ало! Няма никой.".  Joy Аз веднага се усетих ама той си мислеше, че ни лъже и двете. Накрая аз спечелих, не знам как (правех се на много добра и че много го обичам докато съвестта му свърши останалата работа Laughing) и ме викна да живея при него, а онази беше от друг град и спря да ходи при нея. Абе може и да я е навестявал от време на време ама и аз не му останах длъжна.  Wink

# 978
  • Мнения: 9 828
Не съм съгласна с вас, 1е мъжете не се развеждат. Свидетел съм как мои познат извъртя жена си, хем приключи1и набързо, хем я остави без нищо от семейното имущество.
Убеди свои познат да я наеме уж на шефска позиция, взе и колата уж, 1е му трябвала нещо, последно и даде срок да се изнесе (по телефона), след като подписа споразумението и нямаше как да иска издръжка, я уволниха по някаква идиотска при1ина.
Сега с любовницата живее, но не се жени.
За мен е 1чудно как тия хора не се усещат, 1е най-вероятно и тях това ги 1чака, когато реши 1човекът, 1е ве1е не си удобна.

# 979
  • София
  • Мнения: 62 595
а аз питам що за човек може да е такъв мъж! Колко злобна душица трябва да е, за да е направил това! Повдига ми се от такива, независимо дали са мъже или жени, които грам достойнство нямат! И сигурно любовницата си мисли, че е спечелила от тотото!

# 980
  • Мнения: 9 828
Ами не знам, но след този слу1ай, аз спрях да контактувам с него, въпреки, 1е съм го с1итала за приятел пове1е от десетилетие. Сигурна съм, 1е го е планирал много добре.
Любовницата е без зна1ение в слу1ая, просто е била по-удоба от жената.
Той малко и така си представя жените. Като го питам е кажи каква е новата приятелка, о1аквайки да 1уя - хубава, интелигентна, завършила еди какво си, 1увам - хубава е, има вила еди къде си. Това при условие, 1е финансово е доста добре. Не, 1е съм против да търси 1овек партньор, който не е с него заради парите, но по на1ина, по който го казва не стигам до извода, 1е това е при1ината.

# 981
  • Мнения: 6 365
Ами тя така и не разбра. Тоз се мислеше за много хитър ама аз го напипах. После по едно време караше и с двете и накрая аз си го прикотках. Ама беше много смешно понеже, когато тя му звънеше, той се правеше, че някой е объркал номера или вместо да вдигне затваряше и казваше "Ало! Няма никой.".  Joy Аз веднага се усетих ама той си мислеше, че ни лъже и двете. Накрая аз спечелих, не знам как (правех се на много добра и че много го обичам докато съвестта му свърши останалата работа Laughing) и ме викна да живея при него, а онази беше от друг град и спря да ходи при нея. Абе може и да я е навестявал от време на време ама и аз не му останах длъжна.  Wink

Ако смея да попитам, може ли да ми разясниш какво точно "спечели"...щото на мен ми звучи като някаква мастурбация за егото цялата тази работа.

Богат ли е? Това ли спечели?

# 982
  • София
  • Мнения: 62 595
точно така се получава. Задоволяване на чувството за собственост и власт - "няма пък, да й го дам". Така и не се разбира обаче, дали го обича или просто така, за да си е неин.

# 983
  • Мнения: 3 242
Не съвсем по темата, но ... Simple Smile Mr. Green Laughing


Цитат
Онези жени, които твърдят, че пътят към сърцето на мъжа минавал през стомаха, вероятно си мислят, че той ходи при любовницата си, за да яде мусака.

# 984
  • Мнения: 1 262
Ами тя така и не разбра. Тоз се мислеше за много хитър ама аз го напипах. После по едно време караше и с двете и накрая аз си го прикотках. Ама беше много смешно понеже, когато тя му звънеше, той се правеше, че някой е объркал номера или вместо да вдигне затваряше и казваше "Ало! Няма никой.".  Joy Аз веднага се усетих ама той си мислеше, че ни лъже и двете. Накрая аз спечелих, не знам как (правех се на много добра и че много го обичам докато съвестта му свърши останалата работа Laughing) и ме викна да живея при него, а онази беше от друг град и спря да ходи при нея. Абе може и да я е навестявал от време на време ама и аз не му останах длъжна.  Wink

Ако смея да попитам, може ли да ми разясниш какво точно "спечели"...щото на мен ми звучи като някаква мастурбация за егото цялата тази работа.

Богат ли е? Това ли спечели?

 Laughing Сега ще ти кажа причината: почувствах се засегната заради това, че "другата" е спечелила и исках да си го върна, за да си докажа, че мога да го направя. Въпреки че тогава всички ме разубеждаваха и това е човек, който не гледа сериозно на жените, аз се задържах с него най-дълго и си тръгнах по мое усмотрение, не ме е гонил и нещо подобно. А и всички ми казваха, че няма да успея да го върна или дори да го впечатля. Просто исках да си докажа, че мога. Никога не са ме вълнували пари. Просто искам да се почувствам победител в разни ситуации и то заради комплекси, предполагам. Е, сега вече съм на възраст и не мисля точно така, но тогава съм действала според тогавашните си желания. Сега, честно казано, имам чувството, че мъжете са само в тежест и не бих отдавала толкова енергия за нещо вече толкова незначително за мен.
Ето и моят ми е казал, че ако си намери любовница, ще ме напусне. От една страна бих се зарадвала да е така, ще му дам шанс, който не съм давала на друг мъж до сега - да си тръгне пръв като победител. Ако не го направи той, аз бих го направила, но в по-късен етап, когато се осигуря финансово.

# 985
  • Мнения: 5 393
Много ефикасен начин за обезоръжаване е да накараш мъжа да си я представи не като любовница( интригуваща, забавна и т.н), а като жената вкъщи. Половината й чар и екзотичност отиват по дяволите Laughing

# 986
  • Мнения: 116
Е да,ама то мъжкото въображение...знаем ли как ще си я представи.

# 987
  • Мнения: 1 262
БЕз бельо и по секси малка престилчица бърше праха и прави едни пируети със задните си части, вътрейки се около него, жадна за целувки....  Laughing

# 988
  • Мнения: 2 175
О, HAPPY..

Жал ми е за такива егоистични и безскруполни същества като теб..
Верно трябва да имаш страшни комплекси, за да си причиняваш това и да си мислиш, че си "върха"..

# 989
  • Мнения: 86
Не съвсем по темата, но ... Simple Smile Mr. Green Laughing


Цитат
Онези жени, които твърдят, че пътят към сърцето на мъжа минавал през стомаха, вероятно си мислят, че той ходи при любовницата си, за да яде мусака.

Ходи да, и яде не само мусака, а и други разни неща. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт