Как се обезоръжава любовница?

  • 91 408
  • 1 013
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 1 262
Първо скъсахме, после (след известно време) му се обадих да правим секс - казах си, че сега пък на нея ще изневерява с мен  Laughing и така полека-лека пак си го прикотках.  Laughing
Това имах предвид..Wink
Aха, ама тоз мъж не беше женен и все още не е доколкото знам... А плюс това и на него му се върна, когато го зарязах заради друг мъж след време, дойде да ме моли да се върна при него. И то със сълзи на очи ме молеше. Не е ли постижение за един такъв тип мъж?! А да му се обадя да правим секс не бих го нарекла преследване, все пак си е правил каквото си е искал и не съм го молила да ме обича. В крайна сметка планът проработи, нали? И се влюби в мен.  Wink Това е важното - крайният резултат. Който иска да си държи достойнството, няма да си върне мъжа. Ако му е важно да си го върне, ще остави достойнството настрана поне за известно време.  А, с тоз мъж бяхме заедно 5 години - живеехме заедно, не е било за "още няколко пъти". АЗ съм първата жена, с която живя заедно. След като си тръгнах от него, пак ми звънеше и се виждахме. Като беше хванал нова приятелка, пак се виждахме (този път той ми звънеше вече), идваше на работа да ме види и т.н. Не бих го нарекла като да тичам по него за още няколко пъти. Аз го спечелих завинаги. Дори все още се сеща за мен.

# 1 006
  • Другата България
  • Мнения: 37 686
Секс, връзки, изневери, фантазии, фетиши и т.н и т.н. погледни само дали има тема, свързана с някое от тези неща и ти да не си основното пишещо лице в нея, дали е в този, дали в друг подфорум-важно е да си се произнесла, всички сме запознати вече както казах с компетентността ти по тези въпроси но никой не те обиди или засегна с нещо, въпреки....меко казано притеснителните ти бръщолевения на моменти.
В тази връзка казах, че трябва да се усетиш поне малко какви ги говориш.Не си на мегдана и да говориш каквото си искаш,  с това изказване че си тук да дразниш....

А има теми, по които не съм взела отношение. Влизам от скоро  в този подфорум.
О, сигурна съм че има, моля ти се, но никога не е късно, нали знаеш.Да не говорим за другите подфоруми-литературния например, готварския, кино и ТВ, там също има интересни теми, можеш ли да предположиш??

# 1 007
  • София
  • Мнения: 62 595
Ако трябва да бъда точна, тук точно сме си като на мегдана.  Laughing

# 1 008
  • Мнения: 2 175
Ако трябва да бъда точна, тук точно сме си като на мегдана.  Laughing

 Joy hahaha

Баш.. И си ги "мерим"..)

Хепи..нямам какво повече да кажа..бъди си "хепи"..
Имам едни предположения какво ще се случи за напред, но т.к не ме засяга какви ги вършиш..ще си замълча..

# 1 009
  • Другата България
  • Мнения: 37 686
Ако трябва да бъда точна, тук точно сме си като на мегдана.  Laughing

Добре де, има различни мегдани, айде така да го речем, ама дори и там никой не се е изцепил "идва ми да ви изтребя всички " Laughing Laughing
Кво да мерим, не се ли мери с някой , с който си заслужава?Вие това ли правите-мерите си ги?Не ми се стори така..... hahaha

# 1 010
  • София
  • Мнения: 62 595
Ми, потвърждаваме предположенията на фройдистите  за завистта по пениса!  Laughing

# 1 011
  • Мнения: 1 464
ИЗвинявай ама съм била с достатъчно женени мъже.

Който иска да си държи достойнството, няма да си върне мъжа.


Тези бисери ще си ги разпечатам на голям формат и ще си ги чета всяка вечер преди лягане  Mr. Green
В каква заблуда съм живяла до сега и съм си мислела, че за нищо на света не трябва да потъпкваш достойнството си, най-малкото, за да можеш да спиш спокойно нощем, пък то каква била работата.

# 1 012
  • Мнения: 2 175
И аз щях да се извиня, че съм била с достатъчно женени мъже, ама тя ми взе думата от устата..
И все пак - не си позволих да правя такива крайни изказвания.. ooooh!

# 1 013
  • Sofia
  • Мнения: 3 042
Темата от много отдавна няма общо със заглавието си, а и някои хора така се оляха, че се наложи да подсушавам.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт