Как се обезоръжава любовница?

  • 91 459
  • 1 013
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 1 262
О, HAPPY..

Жал ми е за такива егоистични и безскруполни същества като теб..
Верно трябва да имаш страшни комплекси, за да си причиняваш това и да си мислиш, че си "върха"..


Моля, моля, нямам нужда от съжаление.  Stop (Забрави да вметнеш и "жестоки" в цялата картинка.  Wink)
Не мисля, че съм "върха". Аз съм реалист. Това че не сте хванали някой в изневяра, не значи че не го е направил. Познавам много мъже, които го правят без ни най-малка представа на половинките си. Аз гледам реално на нещата, а не идеалистично. Поставям си реални цели.

# 991
  • Мнения: 3 242
Eeeee, чак пък жестока Simple Smile надценяваш се Simple Smile постъпката ти е повече от детинска Simple Smile

# 992
  • Мнения: 2 175
Изобщо нямах предвид това дали мъжете изневеряват или не..Wink

И, да - постъпката ти е детинска и жестока..
Но..щом те кефи - твое право..

Младостта ти все пак е някакво оправдание..

# 993
  • град-държава
  • Мнения: 5 863

 Това че не сте хванали някой в изневяра, не значи че не го е направил. Познавам много мъже, които го правят без ни най-малка представа на половинките си. 

Изобщо не мога да си представя какъв ръб трябва да си, за да не усетиш, че ти изневеряват.
Няма такъв филм това да се случва без ни най-малка представа за другия в една връзка.

Пред/брачния договор например е едно чудесно оръжие срещу чужди мераци... Mr. Green

# 994
  • София
  • Мнения: 62 595
И как точно? В нашенския вариант, не можеш да поставяш условия относно изневяра, а могат да се уреждаат само имуществени въпроси. Изневярата може морално да е осъдителна, но не е престъпление поо никой закон.

Жестокият човек в детството и младите си години, е такъв и на стари. Нещата се влошават и бетонират с възрастта, а не се оправят. Да сте видяли някое проклето дете от ученическите ви години да се е превърнало в благ възрастен?

# 995
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
И как точно? В нашенския вариант, не можеш да поставяш условия относно изневяра, а могат да се уреждаат само имуществени въпроси. Изневярата може морално да е осъдителна, но не е престъпление поо никой закон.

Напротив, урежда само взаимоотношенията и отговорностите между съпрузите в случай на развод.  Wink
Едва ли има някой, който би желал на врата си такова бреме.

# 996
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Да, жените на тия мъже, които изневеряват, ги говорят същите работи и с години не се усещат...
 

Навярно познаваш всички жени, на които им се изневерява, или много ти се иска...  Laughing
Твърде фолк, даже прекалено.

# 997
  • Мнения: 2 175
HAPPY,
недей да бъркаш не-знанието с търпението..Wink

# 998
  • Мнения: 86
HAPPY,
недей да бъркаш не-знанието с търпението..Wink
Но когато търпят, винаги има защо..

# 999
  • Мнения: 1 262
Да, жените на тия мъже, които изневеряват, ги говорят същите работи и с години не се усещат...
 

Навярно познаваш всички жени, на които им се изневерява, или много ти се иска...  Laughing
Твърде фолк, даже прекалено.

ИЗвинявай ама съм била с достатъчно женени мъже, за да си направя изводите.  Wink Жените им никога не се усещат или както някои са писали, търпят, защото има защо. За мен изневярата не е някаква драма. Ако реша, ще съм с даден човек дори и да ми изневерява.

# 1 000
  • Мнения: 116
Да, жените на тия мъже, които изневеряват, ги говорят същите работи и с години не се усещат...
 

Навярно познаваш всички жени, на които им се изневерява, или много ти се иска...  Laughing
Твърде фолк, даже прекалено.

ИЗвинявай ама съм била с достатъчно женени мъже, за да си направя изводите.  Wink Жените им никога не се усещат или както някои са писали, търпят, защото има защо. За мен изневярата не е някаква драма. Ако реша, ще съм с даден човек дори и да ми изневерява.

Kато си била с достатъчно женени мъже,говори по темата-как се разкарва любовницата?

# 1 001
  • Мнения: 6 365
Happy_Queen, заеми се да утрепеш огромното си его- ще ти донесе по-голямо извратено
удоволствие, гарантирано. Ще реши и проблема с любовниците...

Подозирах, че печалбата е свързана със себедоказване. Безкрайно глупаво нещо...

# 1 002
  • Мнения: 1 262
Да, жените на тия мъже, които изневеряват, ги говорят същите работи и с години не се усещат...
 

Навярно познаваш всички жени, на които им се изневерява, или много ти се иска...  Laughing
Твърде фолк, даже прекалено.

ИЗвинявай ама съм била с достатъчно женени мъже, за да си направя изводите.  Wink Жените им никога не се усещат или както някои са писали, търпят, защото има защо. За мен изневярата не е някаква драма. Ако реша, ще съм с даден човек дори и да ми изневерява.

Kато си била с достатъчно женени мъже,говори по темата-как се разкарва любовницата?


Aз съм писала по-напред как аз разкарах една такава на един мой бивш. Мен никой не ме е разкарвал. Когато съм преценила, съм спирала да се срещам с даден мъж.

# 1 003
  • Мнения: 2 175
[ Мен никой не ме е разкарвал. Когато съм преценила, съм спирала да се срещам с даден мъж.


С цената на какво? На вечното преследване на даденият мъж ли?
Пълна липса на достойнство ми е това и със сигурност не ти носи дълготрайни ползи..
П.С - то не е много трудно при такова агресивно преследване той да се "даде" за още няколко пъти..Wink

# 1 004
  • Мнения: 2 175
Първо скъсахме, после (след известно време) му се обадих да правим секс - казах си, че сега пък на нея ще изневерява с мен  Laughing и така полека-лека пак си го прикотках.  Laughing
Това имах предвид..Wink

Общи условия

Активация на акаунт