Германска нова медицина - 8 тема

  • 115 536
  • 884
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 532
Здравейте, от години не съм влизала тук.
Знам, че Кристиан имаше постоянен бан. Някой да знае къде пише? Или как мога да се свържа с него?
Мерси.

# 871
  • Мнения: 1 262
И мен ме интересува ,информация относно Кристян,ако някой знае,ще се радваме Hug
Няма ли вече специалист по ГНМ в България?
Беше ми трябвал такъв в близост до Франция,от официалния сайт на ГНМ ми отговориха,че най-близкия е в Белгия.Не съм питала обаче дали има в близост до България.

# 872
  • Мнения: 700
При моите деца всяка хронична болест или  притеснително поведение свървам единствено и само с ваксините. Това е грешката на живота ми до тук!

А за трета сливица, която не стана хронична при нас беше свързано с предучилищна в чужбина, която се оказа ужасно стресираща за детето ми, което не знаеше езика и не беше ходило на ДГ преди това. Спрях го от училище и изчезна сливицата, която беше диагностицирана с много модерна апаратура и имахме сериозна препоръка за операция.
 
Организма се самолекува в подкрепяща приятелска и семейна среда, ако успееш да простиш и да преодолееяш страховете си. Това е за мен накратко ГНМ.
А за ваксините ада е много дълбок. Заблудите са дупка голяма.

Да, без Кристиян явно темата не върви в правилната посока.

За мен новото откритие е тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=653661.1320;topicrefid=20
Прочистване на организма от паразити. Смятам че с ваксините всички имаме понижен имунитет и паразите, които трябва да прочистваме. Лошото е че ваксинираните около нас се увеличават, което ще рече, че те са преносители на повече паразити. Този последния абзац пиша във връзка с хроничните болести и въпроса на mari:)

Последна редакция: сб, 18 мар 2017, 18:12 от Mislq

# 873
  • Мнения: 1 262
Мисля,благодаря за информацията!При нас са честите хреми,които я възпаляват,но пък всичко е свързано,хремите са кофликт не искам да помириша това,така,че явно детето има този конфликт.
 Интересна тема-изчистване на организма от паразити.А дали има нещо подходящо за деца?

# 874
  • София
  • Мнения: 213
Потърсете групата ГНМ във Фейса, май Кристиян е модераторът там. Иначе новото на Бг пазара е бионевроемоционално-то декодиране и терапия, те съдържат в себе си ГНМ-теорията. Това е 5 г. висше образование в Испания, Куба и Франция. Имаме три дами специалистки, като едната от тях е в България, 2 работят от Испания.
За паразитите – доколкото съм се светнала, и те са като всичко останало – мода на мислене. Когато има дисбаланс в организма, надделява я бактерия, а гъба, я паразит, я.... нещо си. А дисбалансът идва от стрес = емоционален дисбаланс или както ГНМ го нарича "конфликт".
Живейте си живота и търсете първопричината, оправете я, организмът си оправя останалото. Вече ако дисбалансът е прекомерен, търсете и химически подход, но умно го прилагайте, че да не отидете в другата крайност, че пак е дисбаланс и следващ стрес за организма.
 bowuu

# 875
  • Мнения: 4 753
Потърсете групата ГНМ във Фейса, май Кристиян е модераторът там.
Скрит текст:
Иначе новото на Бг пазара е бионевроемоционално-то декодиране и терапия, те съдържат в себе си ГНМ-теорията. Това е 5 г. висше образование в Испания, Куба и Франция. Имаме три дами специалистки, като едната от тях е в България, 2 работят от Испания.
За паразитите – доколкото съм се светнала, и те са като всичко останало – мода на мислене. Когато има дисбаланс в организма, надделява я бактерия, а гъба, я паразит, я.... нещо си. А дисбалансът идва от стрес = емоционален дисбаланс или както ГНМ го нарича "конфликт".
Живейте си живота и търсете първопричината, оправете я, организмът си оправя останалото. Вече ако дисбалансът е прекомерен, търсете и химически подход, но умно го прилагайте, че да не отидете в другата крайност, че пак е дисбаланс и следващ стрес за организма.
 bowuu

Намерих само една група и Крис не е модератор...

# 876
  • Мнения: 35 967
Моля някой да пусне нова тема.

# 877
  • София
  • Мнения: 213
Защо, никой не пише?

# 878
  • Мнения: 1 138
До тук от всичко прочетено, по темата само  се говори за причините за болестта. Реално лечение няма, никой не е оздравял от метод по ГНМ. Ако някой е излекувал нещо по-сериозно, чрез метод на ГНМ, моля да сподели. Но смятам, че няма такъв. А доста време съм чела и тази тема.

# 879
  • София
  • Мнения: 213
До тук от всичко прочетено, по темата само  се говори за причините за болестта. Реално лечение няма, никой не е оздравял от метод по ГНМ. Ако някой е излекувал нещо по-сериозно, чрез метод на ГНМ, моля да сподели. Но смятам, че няма такъв. А доста време съм чела и тази тема.
Може би трябва да почетете пак, сайта или книгата за ГНМ.
ГНМ не е лечение а теория!!!
Методите, които аз си спомням да са споменати,  са – изчакване, почивка, обговаряне на конфликта, контролирано алопатично/ конвенционално лечение от лекар съобразяващ се с ГНМ.
На практика всяко едно възстановяване на тялото от "само себе си" потвърждава теорията ГНМ – от порязване и натъртване до оперативна рана, не го оправя нещо външно, тялото само се справя. Просто му се предоставят условия да го направи – от почивка до антисептици; традиционни практики, като билколечение, масажи, намествания, акупунктура, енергийно въздействие.

Документален филм за ГНМ, където има случай на излекувани.
https://www.youtube.com/watch?v=Z57uBCcOdvI&index=2&list … zkZgPN1Uh3YydDbQ1

Последна редакция: пт, 12 май 2017, 15:00 от DARYYG

# 880
  • Мнения: 409
Здравейте,

По отношение на много стари конфликти, които не могат да се дискутират с хората, участвали в тях - как се разрешават?  newsm78

# 881
  • Мнения: 1 138
Здравейте,

По отношение на много стари конфликти, които не могат да се дискутират с хората, участвали в тях - как се разрешават?  newsm78
[/quote》
Никак, ...има неща които си остават конфликт. Аз имам болен родител и за мен това е конфликт. И според ГНМ, какво да направя. Или пък какъв конфликт има майка ми да го разрешим и тя да оздравее. ........

# 882
  • Мнения: 24 467
Здравейте,

По отношение на много стари конфликти, които не могат да се дискутират с хората, участвали в тях - как се разрешават?  newsm78

Доколкото разбирам от прочетеното - не е задължително да се разговаря само с такива хора. За да се снижи напрежението, да се отстранят първо защитните механизми, които човек си е изработил подсъзнателно /изтласкване, изместване и т.н./, то може да се поработи със специалист - психоаналитик. Те точно с това се занимават. Установяване на травми, вкл. и много стари, изградени защитни механизми, осъзнаването им, което съставлява и самото лечение, подпомагащо бъдещата адаптация на човека в социума.

# 883
  • Мнения: 35 967
Моля някой да пусне нова тема.

# 884

Общи условия

Активация на акаунт