Германска нова медицина - 8 тема

  • 115 395
  • 884
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 4 150
Благодаря  bouquet

# 2
  • Мнения: 4 753
Записвам се да чета...  Peace

# 3
  • Мнения: 2 176
Нещо ми липсва на пръв прочит, може би защото свикнах темата да я пуска Ненаатоа.  Hug
Благодаря zgeorgieva!    bouquet

# 4
# 5
  • Мнения: 936
Нещо ми липсва на пръв прочит, може би защото свикнах темата да я пуска Ненаатоа.  Hug
Благодаря zgeorgieva!    bouquet

Можеше да се изчака с още няколко мнения, но нищо.....   bouquet

# 6
  • Мнения: 4 753
Нещо ми липсва на пръв прочит, може би защото свикнах темата да я пуска Ненаатоа.  Hug


Липсва ти аватара на ненаатоа с ухилените азиатци...  Laughing

# 7
# 8
  • Мнения: 352
Здравейте и от мен!  Hug
Да сме здрави и спокойни всички, пък ако има нещо - да минава бързо и лесно!  Grinning

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Записвам се и аз!

# 10
  • Мнения: 2 176
Нещо ми липсва на пръв прочит, може би защото свикнах темата да я пуска Ненаатоа.  Hug


Липсва ти аватара на ненаатоа с ухилените азиатци...  Laughing

Абе... някак по-изчерпателно ми изглеждаше, може би заради шарениите  Mr. Green Но не само. Духът в тази тема е особен, винаги са писали малко хора и си ги знаехме.

Нищо лично към авторката, може да е хубав човек, но тепърва ми предстои да се запознаем. Mr. Green
Приятно ми е.  Sunglasses

# 11
  • Мнения: 13
Хех, съжалявам, че разбуних духовете. Просто реших, че титулярката може пък да е заета, и аз имайки време и възможност, мога да постна новата тема... Не допусках, че може да ме приемете като нашественик Simple Smile

Иначе аз държа под око тази тема от известно време. Самата аз имам проблем, нелечим от (и за) традиционната медицина и се оглеждам за алтернативи. От доста време мисля да ви питам за мнение по моя казус и за да не се оправдавам само в този пост, кажете моля как може да се тълкува от ГНМ фибромиалгията?

Историята накратко: За около година направих доста промени в живота си (нов партньор, ново  място за живеене, нова работа). Всички бяха за добро и се считах за голям късметлия, с изключение на това, че работех на смени и стресът в работата (която иначе много харесвах) ми идваше в повече. След няколко месеца започнаха да ме болят ръцете (особено нощем), после рамената, гърбът, краката... Появиха ми се мускулни спазми, започнах да страдам от безсъние, почнах да губя тегло, бях толкова уморена, че не можех да стоя на крака 5 минути, паметта ми беше липсваща - нищо не помнех, не можех да секонцентрирам да чуя една песен,камо ли филм или книга.. Накратко - сринах се. Обикалях по лекари, стоях без диагноза, докато не чух фибромиалгия (хроничен неврологичен проблем с неясна етиология и патогенеза, и единствено симптоматично лечение, при това абсолютно неефективно).

Доста бързо зарязах неработещите лекарства смаса странични ефекти и за неимоверно учудване на лекарката ми започнах бавно да се подобрявам с помощта на хранителни добавки, лека гимнастика и вяра, че се оправям.

Сега съм в доста добра форма, но болестта ми напомня ежедневно за себе си, макари в съвсем търпими количества. Искам да я забравя напълно. Но явно все още пропускам нещо важно.

Та, фибро-гадостта дали е решен конфликт или активен?
Ще съм благодарна, ако някой знае нещо за това, да го сподели.

Последна редакция: вт, 22 май 2012, 23:41 от zgeorgieva

# 12
  • Мнения: 1 947
   Мен ме радва, че все повече хора отварят духа си за новости
без да ги подозират в шарлатанство. Пак ще са малко на фона
на "традиционната" медицина. Нали не искаме отбрано посветено
общество, а мислещи и интересуващи се хора. Simple Smile

# 13
  • Португалия
  • Мнения: 3 764
Здравейте,Благодаря за новата тема   bouquet
дайте ми линк моля ,че имам проблеми с нета ли,с компа ли  newsm78 не мога да заредя таблицата

става въпрос за при кърмачка,периодично запушване на канали на дясна гърда само /десничарка е/,при положение,че кърми активно и еднакво успешно и от двете гърди

# 14
  • Мнения: 1 262
Запис и от мен, благодарности за новата тема.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт