Германска нова медицина - 8 тема

  • 115 541
  • 884
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Честита нова темичка.

# 16
  • Мнения: 4 370
Благодаря за новата тема!

# 17
  • Мнения: 9
Записвам се  и аз с едно въпросче, ако някой има желание и време да отговори - надявам се, че скоро ще отмине.
Едно малко котенце се озова в двара ни и не си тръгна, но ми създаваше грижи, за които нямах желание. Взех го и го занесох в съседен квартал. Много ми стана жал за него. Все още ми липсва, търсихме го дни наред за да го приберем, но не го открихме. Та още вечерта силно ме заболя дясното коляно. Задушавах се при дишане. Суха кашлица с отхрачване на моменти, след това ми се запуши и носа(само дясната ноздра). Така вече втора седмица карам. Симптомите като че ли стихват, но носа ми още е запушен и съм с хрема, коляното още ме боли, като подозирам, че отново съм скъсала менискус. И всичко заради едно котенце да е? Едни дечица ни казаха, че са го хранили, но то си намерило котки-дружки и си тръгнало с тях. Реших, че след тези новини ще мине, но не.
Исках също да споделя, че дълго не можех да си обясня, защо когато никнат зъби на дицата, те боледуват. Момчето ми от месец страда от корем покрай зъбките. Стигнах до извода, че от болката стават по-кисели, по- инатливи, будят се вечер...това ме изкарва мен от релси, вследствие се държа по-зле с него, а той точно има нужда от вниманието и любовта ми. Така си създава неразположения - психически, а после и физически. Дали не задълбавам много? Simple Smile


Желая ви хубав  и светъл ден!

Последна редакция: пт, 25 май 2012, 15:06 от stone2009

# 18
# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 888
Да не ви изтърва. Пак съм в размисли какво аджеба искат да ми кажат зъбите, извън стандартното "Чувствителни зъби". Много чувствителни разбираш ли, ама като питам защо ме болят само като ям шоколад, свиват рамене и мълчат... Дано скоро имам повечко време да почета това-онова на немски.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Здравейте,искам да попитам нещо-на свекъра на сестра ми му изчезна от около месец гласа,почти не може да говори,шепти,ходил на 2 лекари,казали са му полипи на гласните струни,трябвало да се махнат оперативно Rolling Eyes
много са притеснени ,появата на такива полипи на какъв конфликт може да се дължи?и дали може да се избегне оперативната намеса с някакви други лечения?

# 21
  • На Дунава
  • Мнения: 268
Покрай Christian честичко преглеждам темата ви и пуснатите линкове. Записвам се най-после да ви следя редовно. Хубава вечер!  Hug

# 22
  • Мнения: 4 150
Следното запитване се е появило от потребител в темата Вьпроси кьм модераторите:

Здравейте, пиша Ви относно многото теми не само във Вашия форум,
но и навсякъде в интернет. Името ми е Рози Леви и живея в
Израел вече 12 години.Наскоро бях помолена от мой близки познати
да потърся връзка с израелски доктори за много рядко заболяване.
Успях да се свържа с Израел Медикал, където много помогнаха.
Това заради което се свързвам с Вас е молба с Ваше разрешение да
отворя тема във форума, където да мога да запозная други хора които
имат нужда от помощ. Преди няколко години член от семейството
се разболя от хронична левкоцитна левкимия, така че знам през какво
трябва да премине човек.
 Консултациите с доктори са абсолютно безплатни. Документите
от изследвания и епикризи се превеждат на английски и се пращат.
След като бъдат прегледани от съответните специалисти, преценявайки
ситуацията те канят пациента да дойде за да бъде лекуван.
Таксите и болниците са различни, според възможностите на всеки
пациент, но ви гарантирам че обслужването е еднакво.
  Ще се радвам да ми отговорите във връзка с молбата ми. Ако искате
да Ви предоставя още информация можете да се свържете с мен по
всяко време на email: rozi.levi@yahoo.com
 Благодаря Ви предварително


Потребител:
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=379953

Искам да обьрна внимание,че левкемията е лечебната фаза на тежьк конфликт на самочувствието.По запитване от моя страна,"лечението",което се предлага варира между 20 000 и 100 000 евро.
В Израел най често и най "успешно" се "лекуват" точно и именно "лечебните фази" на заболяванията!

# 23
  • Мнения: 651
Здравейте, задавам си въпроса и се връщам да чета старите теми, че все не мога да наваксам...
Какво казва ГНМ за кръвоизливите и хеморагичния шок?

# 24
  • Мнения: 4 150
Здравейте, задавам си въпроса и се връщам да чета старите теми, че все не мога да наваксам...
Какво казва ГНМ за кръвоизливите и хеморагичния шок?

Те са последствие от друг проблем.За какво става дума?

# 25
  • Мнения: 19 300
Здравейте!
Дъщеря ми (на 5г) от вчера е с много висока Т. Днес около обяд беше  40. Също лимфните възли на врата са подути и твърди, а около твърдото сякаш има и подпухнало като излив.
Гърлото е зачервено , но не я боли. Личната нищо не може да каже.
На какъв конфликт би могло да се дължи всичко?
Четох, че Т е решен конфликт, но тя не спада. На хомеопатия сме, но днес дадох антипиретик два пъти.
Предния ден беше на басейн, в който не е ходила и е дълбок. Треньорът я грабна набързо вътре без мен и май я е претоварил, защото я видях, че излезе по-рано. Тя искаше да ходи преди това на басейн да се плацика, но понеже имахме уговорка с треньора, й казах, че не може.
Дали има някаква връзка?

# 26
  • Мнения: 4 150
Здравейте!
Дъщеря ми (на 5г) от вчера е с много висока Т. Днес около обяд беше  40. Също лимфните възли на врата са подути и твърди, а около твърдото сякаш има и подпухнало като излив.
Гърлото е зачервено , но не я боли. Личната нищо не може да каже.
На какъв конфликт би могло да се дължи всичко?
Четох, че Т е решен конфликт, но тя не спада. На хомеопатия сме, но днес дадох антипиретик два пъти.
Предния ден беше на басейн, в който не е ходила и е дълбок. Треньорът я грабна набързо вътре без мен и май я е претоварил, защото я видях, че излезе по-рано. Тя искаше да ходи преди това на басейн да се плацика, но понеже имахме уговорка с треньора, й казах, че не може.
Дали има някаква връзка?
Конфликтьт е бил на мезодермата с подуване на вьзлите:самочувствието е накьрнено.
Следете детето и за други симптоми.
Температурата не спада за един ден.В повечето случаи се наблюдава точна температурна картина.Пьрви ден 40,втори пак 40,после 39.5,после 38,5,после няколко дни с 37-37,5 и после се нормализира.

# 27
  • Мнения: 936
Не знам дали има някаква връзка, но обикновено майката знае и само търси потвърждение на усещанията си...
Що се отнася до температурата - ние все искаме да спадне бързо и да не продължава повече от няколко часа  Grinning Моят син, когато вдига температура винаги е 39 градуса и не спада по никакъв начин поне 3 дни... Не се притеснявай излишно, наблюдавай детето, охлаждай му челото и/или тялото с компреси, за да му е малко по-леко и ако е видимо недобре. Най-високата Т е епи-кризата и след това започва да спада.


п.п. С Крис сме писали заедно...

# 28
  • Мнения: 651
Здравейте, задавам си въпроса и се връщам да чета старите теми, че все не мога да наваксам...
Какво казва ГНМ за кръвоизливите и хеморагичния шок?

Те са последствие от друг проблем.За какво става дума?

Не мога да опиша конкретно, но не е в следствие от заболяване, а мехаанично. Нараняване, порязване причинено от непознат...Може би има значение поводът, ситуацията, довели до случката.

Последна редакция: пт, 15 юни 2012, 22:22 от Мила от Марс

# 29
  • Мнения: 4 150
Здравейте, задавам си въпроса и се връщам да чета старите теми, че все не мога да наваксам...
Какво казва ГНМ за кръвоизливите и хеморагичния шок?

Те са последствие от друг проблем.За какво става дума?

Не мога да опиша конкретно, но не е в следствие от заболяване, а мехаанично. Нараняване, порязване причинено от непознат...Може би има значение поводът, ситуацията, довели до случката.
Не разбирам. Thinking
Ако сам си причиня кръвоизлив чрез порязване няма конфликт.

Общи условия

Активация на акаунт