Германска нова медицина - 8 тема

  • 115 543
  • 884
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 936
Димо, кажи ми каква програма да инсталирам, за да се чете през уиндоуса?

Преводачът съм аз. Ще ти кажа мнението си и разрешението, след като видя какво си направил. Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 14
Току що пробвах с Adobe Digital Editions, но там наистина се отваря с въпросителни.С Calibre обаче се отваря перфектно,заедно с картинките и съдържанието което съм направил (без да променям).Програмата е предимно за изготвяне на такива файлове,но има и добър четец вграден в нея.Ето линк http://calibre-ebook.com/download

# 47
  • Мнения: 2 176
И аз имам желание да сваля всичко от Бг сайт и да мога да го ползвам оф-лайн.  Peace
Няма ли начин "книгата" да се обърне в pdf или друг картинен формат ?

# 48
  • София
  • Мнения: 14
Утре ще я кача в doc и pdf формат?

# 49
# 50
  • София
  • Мнения: 14
Ето ги двата файла.Първият линк е с doc файла,а втория с pdf.И в трите варианта, (заедно с книгата) ,освен че съм събрал българският сайт за Германска Нова Медицина с всички снимки,таблици,интервюта и статии, съм прибавил въпросите и отговорите давани от Christian и останалите,които са поместени като линк в началото на темите.Отново благодарности на nenaatoa за преводите,както и на всички изготвили сайта.

https://www.dropbox.com/s/0nlqvs20hccacfi/GNM.doc

https://www.dropbox.com/s/tvhn6re96hgyng3/GNM.pdf

# 51
  • Мнения: 936
Този път текстовете са станали по-добре, но има какво да се пипне. Например: има доста голямо разстояние между някои абзаци, най-вече в кореспонденцията на Джеймс Маккамиски.
Почти съм сигурна, че не си прегледал документа след като си го компилирал  Grinning
Пропуснал си да включиш статията за бяса, както и инфарктите на артерии, вени и миокар (поне това видях да липсва на бързо превъртане). Те са като подстраници в сайта.
Бише писал по-напред, че ще посочиш източника на този сборник, но такъв липсва!!!
Това са моите забележки за момента...

# 52
  • Мнения: 4 150
Виждам,че и таблицата е вьтре в книгата.Тя откьде е взета?

# 53
  • София
  • Мнения: 14
Таблица и всичко останало съм взел от сайта.Източника съм го посочил тук в постовете където съм писал  на няколко  места ,но не съм се сетил да го вградя в самите файлове.При първи удобен случай ще прекомпилирам всичко отново.

# 54
  • Мнения: 75
Здравейте, Christian и Nenaaoa! Толкова време ви се възхищавах и радвах на себераздаването ви - откакто ви открих тук.
Трудът ви е неоценим и рано или късно хората ще научат за ГНМ, а вие ще сте една от основните причини за това.
Това, което ме смущава напоследък, е напрежението към Димо777.  Според мен той е направил нещо хубаво и много полезно, като е събрал всичко на едно място подформата на книга. Човекът не си приписва ничий труд и не отрича ничии заслуги. Напротив, това е признание на заслугите ви. Просто се е опитал да го направи удобно и достъпно offline.
Вероятно нямам право да ви "давам акъл" или да ви призовавам, но не е ли по-добре да усъвършенстваме неговото изделие, вместо да го посрещаме нащрек - поне така изглежда отстрани.

Извинете за намесата - дълго време не се осмелявах - смятах, че ще ме приемете като чуждо тяло - така и се оказа. Не се сърдя и ще продължавам "да се бутам" - и ще продължавам да ви чета.
Желая на всички успех!

# 55
  • София
  • Мнения: 14
Линковете по-горе са оправени и файловете-редактирани.Премахнал съм празното пространство в кореспонденцията,добавени са статиите за трите вида инфаркт,както и статията за бясът.Интегрирал съм вътре в книгата източника,от който е почерпена информацията!

# 56
  • Мнения: 4 150
Здравейте, Christian и Nenaaoa! Толкова време ви се възхищавах и радвах на себераздаването ви - откакто ви открих тук.
Трудът ви е неоценим и рано или късно хората ще научат за ГНМ, а вие ще сте една от основните причини за това.
Това, което ме смущава напоследък, е напрежението към Димо777.  Според мен той е направил нещо хубаво и много полезно, като е събрал всичко на едно място подформата на книга. Човекът не си приписва ничий труд и не отрича ничии заслуги. Напротив, това е признание на заслугите ви. Просто се е опитал да го направи удобно и достъпно offline.
Вероятно нямам право да ви "давам акъл" или да ви призовавам, но не е ли по-добре да усъвършенстваме неговото изделие, вместо да го посрещаме нащрек - поне така изглежда отстрани.

Извинете за намесата - дълго време не се осмелявах - смятах, че ще ме приемете като чуждо тяло - така и се оказа. Не се сърдя и ще продължавам "да се бутам" - и ще продължавам да ви чета.
Желая на всички успех!
Защо ли имам чувството,че ти и Димо777 имате нещо общо? Thinking
Сьщо така,който познава ГНМ,познава и хората.Само по един постинг може да се разберат намеренията на някого.

# 57
  • Мнения: 75
Christian, благодаря за отговора.
Нямам нищо общо с Димо777, освен че си помслих, че тук ще намеря с кого да си говоря за ГНМ. Разбира се, нама как да го докажа, но вероятно това не се и налага.
Всъщност, реших за пръв път да ви пиша, защото имах проблем, с който не можах да се справя сама. Писах ви в Съб., 16 Юни 2012, 07:13 »
mari:) ми написа на лични, че вие или Nenaatoa ще ми помогнете. За съжаление никой не ми отговори, но аз упорито очаквах и проверявах, и така видях написаното от Димо. След което всичко се завъртя около книгата и си позволих да взема отношение.
Надявам се, че наистина е вярно това, че по един постинг можете да познаете човека и намеренията му. Вече не се надявам да получа вашата помощ. Но ще продължа да чета написаното от вас. Кой знае, може някак да получа отговор на въпросите си, без да ви дразня с присъствие. Няма да крия, че съм огорчена - все пак в крайна сметка ставаше въпрос за дъщеря ми и аз вярвах в хората, които по-добре от мен познават ГНМ.

# 58
  • София
  • Мнения: 14
Разбира се че имаме нещо общо Sappienza!Вълнува ни една и съща тема и пишем в един и същ форум.И толкова...Дори мога да го докажа с  личната си  кореспонденция от тази сутрин,в която Sappienza ми писа бележка много сходна по съдържание и настроение с поста и по-горе (№54). Питам се обаче,  трябва ли да се подхранват мнителността и тесногръдието във форума.Все пак мястото тук ,а и темата целят да си помагаме и подкрепяме взаимно.Предлагам да се опитаме да проявим повече любов,великодушие и толерантност към околните,независимо колко добри специалисти сме.

# 59
  • Мнения: 75
От тази гледна точка - да, имаме много общо, Димо777 Grinning! Имах предвид обаче подтекста - явно съм по-мнителна от необходимото! И всъщност -  въпреки всичко - ще ми е приятно да се запозная с всеки един от форума.

Общи условия

Активация на акаунт