Няма радост по-голяма, да тупка сърце под сърцето на мама! Септемврийки 2012!

  • 23 202
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 39
Добро утро!
Запис и от мен! Фейт   bouquet

# 16
  • Мнения: 24
Здравейте! Hug

# 17
  • Мнения: 478
Цоп и аз Simple Smile Фейт много хубава темичка както винаги   bouquet

# 18
  • Мнения: 32
Хайде и аз да се запиша докато не сте изписали половината  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 453
Здравейте и  от мен  Hug
За да не е само запис - Франческа, четох в предната тема, че преди да родиш още си се отказала от кърменето от гърда, заради вдлъбнати зърна - предлагам ти да не правиш прибързани изводи, по-скоро сега, докато си свободна и имаш време, след като така или иначе си установила вече потенциален проблем, да се свържеш с някой от консултантите на ЛЛЛ - със сигурност са се сблъскали с много подобни случаи в практиката си и ще могат да ти дадат насоки как да се справиш с проблема. А ако в крайна сметка пак не се получи, винаги го имаш варианта с цеденето, но не си мисли, че за бебето е все тая дали пие от шише или от гърдата ти - кърменето е и храна и успокоително и близост и допир и мирис, всичко в комбинация е важно за бебето, не че другото е нещо фатално, но ще е пъти по-добре и за теб и за бебето, ако си се кърмите от гърда, пък и е толкова по-лесно и винаги ще имаш достатъчно кърма (помпата никога не може да изцеди толкова, колкото бебето и ако жената няма голямо количество мляко, може много бързо да и намалее и спре кърмата)... Имай предвид, че кърменето при повечето жени си е мъка и трудно в началото по една или друга причина и трябва наистина да си настроена за кърмене, за да успееш, трябва си и хъс и амбиция и малко спортна злоба, освен ако не си от малкото късметлийки, при които нещата се случват много лесно. Но иначе точно затова в БГ толкова малко майки кърмят - не получават подкрепа, а често и сами не я търсят  Peace  Hug Със сигурност консултант на ЛЛЛ ще ти отговори и по-адекватно на въпросите за кърмене след секцио! Peace

# 20
  • Мнения: 7
ХОП ТРОП в нова темичка Hug Фейтче,страхотна както винаги Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

antonia аз също мисля така,в началото ппомощта е много важна Blush да са ни живи и здрави само за това се моля Praynig аз вече толкова му се радвааам хиихихи сега едвам чакам понеделник на ЖК пак да си го видя Whistling
а да ви попитам на ЖК всеки месец ли има видеозон newsm78

# 21
  • Мнения: 7
edna ot nas как да се свържа с някой консултант Thinking
ново ми е това и изобщо не знам Blush

# 22
# 23
  • Мнения: 24
Ето ,че пак ме обвзе онова почти нетърпеливо настроение;).Намерих си ето това клипче http://www.myspace.com/video/ludmil/ludmil-videos/100993773 и малко си поплаках:).

# 24
  • Мнения: 2 802
edna ot nas как да се свържа с някой консултант Thinking
ново ми е това и изобщо не знам Blush

На първа страница има кординати на ЛЛЛ  Hug
Така или иначе ще си сътридничим с тях живот и здраве когато бебчетата ни се родят и те ще ни помагат с въпросите свързани с кърменето  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 7
благодаря Hug
в албума с тумбачета качих снимки от вчера да ме видите Blush

# 26
  • Мнения: 2 802
благодаря Hug
в албума с тумбачета качих снимки от вчера да ме видите Blush

Ехеее ... имали сме още качени тумбачета и не казвате Crazy .... пу,пу, пу - много сте сладки всички Hug

# 27
  • Мнения: 7
хихиихих добре се справяме с бременността,колко красиво и прогресивно растем заедно с бебчетата newsm44

# 28
  • Мнения: 55
Здравейте и от мен в новата тема, не пиша много, повечко чета. Това ми е любимото заглавие  Simple Smile

# 29

Общи условия

Активация на акаунт