Няма радост по-голяма, да тупка сърце под сърцето на мама! Септемврийки 2012!

  • 23 205
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
И аз качих една снимчица в "тумбачета". Докато ме снима малкия, се схванах да позирам. Или ще ми изреже главата, или краката... на 17-тата вече се получи горе-долу.  Laughing Накрая вече изпотен и той от усилията, ми вика: Ами съжалявам, мамо, колкото по-дебела ставаш, толкова по-трудно ми е да те побирам във фотоапарата.  Joy  Joy  Joy

# 31
  • Мнения: 184
Антония, изглеждаш много добре. И все още се побираш във фото-то  Heart Eyes Laughing Laughing Joy

# 32
  • Мнения: 7
хахахах вчера на бала на братовчетката на мъжа ми ,беше леко казано цялата му рода Laughing и всички научиха ,че съм бременна хахахха естествено питат какво ще е Peace казвам мъъъъж Peace
и веднага всички питат как ще се казва хахахах очаквайки да носи името на някой от родата,да ама неееее Laughing Laughing Laughing като Казах Брайън Laughing някои не можеха да го срекат от по-възрастните, а свекито беше като гръмната хахахаххаахахх #Crazy Laughing Laughing Laughing
хахахаххх

# 33
  • Мнения: 2 802
Антония, изглеждаш много добре. И все още се побираш във фото-то  Heart Eyes Laughing Laughing Joy

Определено изглеждаш много добре ... хич не го слушай малкия   Heart Eyes  Hug

francheskasweet наистина интересно име  Crazy ...  Mr. Green викаш събра им погледите

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
И аз като казах, че ще е момиче и моите баби ( не свекърва ми и ли майка ми) ме питаха как ще се казва и аз казвам на двете баби ще е и ще се казва Маца =Мариана- майка ми и Цеца -свекърва ми) и повече подобни въпроси никой не ми е задвал  Laughing

# 35
  • Мнения: 7
Антониа,толкова си сладка момченце ли ще е  Peace
Фейтче,шокирах ги дааа Laughing
ама аз имах 1000  изисквания за име и само това ги покри Peace Blush

# 36
  • Мнения: 0
Благодаря stefiss_1978 и F.a.t.e. .  Heart Eyes Абе, засега се побирам, ама с това темпо на качване на кг, няма да е за дълго май.  Wink

francheskasweet  Joy и при нас беше така с имената, всички бяха втрещени и се опитваха да ни разубеждават с разни предложения. Когато записвах първото - Арон, служителката даже ме скастри: "Как така, ма - Арон, ти да не си еврейка, я бързо да му пишеш някое хубаво българско име на детето." Малеее, така ми прикипя.  Sick Викам: "Виж какво, пиши АРОН и считай въпроса за приключен."  Аааа, всеки сам си решава. Да си раждат и да си ги кръщават както си искат.  Wink Да, момченце е. Again.  Laughing

# 37
  • Мнения: 7
личи ти,само на коремче си Hug Hug Hug има ли име вече Peace

# 38
  • Мнения: 0
Честита ни нова темичка и благодарности на Фейт Hug
Момичета,много сте готини всички на снимките:)пу,пу.Ей така до края.С усмивка и настроение:)
Аз нямам нови мои снимки,нали съм самичка и все не мога да се снимам сама:))Но като се постопли времето ще направя фотосесия:) preggo
Хубав ден на всичкии,тук временцето просветва и настроението ми се повдига:)Че иначе ми е доста депресантско:))) #Crazy

# 39
  • Варна
  • Мнения: 64
Ей, момичета, два дни ме няма и сте почнали нова тема. Моя мъж се прибра за 4 дни и сме цял ден по разходки. Едва сега успях да се добера до лаптопа.

Мамите от Варна, някой ще ходи ли на някоя лекция някъде. Аз съм абонирана за Гранд мола, ама ако се съберем може и другаде да отидем.

Чакайте да ви кажа аз какво си купих от една дрогерия. Четох, четох и за деветия месец си купих чай от малинови листа и арника (хомеопатично, не билка). Започва да се пие в деветия месец за изглаждане на шийката и безболезнено раждане. Ако сте секция се пие и след операцията за бързо възстановяване. Няма противопоказания и предозиране. В други държави го давали преди раждане и след всякакви операции. Това е от мен засега  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 4
Миленка - много интересно видео  Hug аз също напоследък много се интересувам за раждането - добре, че ходих също на лекции - че да ме светнат какво да очаквам в Укр, дадоха ни списък за болницата - знам, къде ще раждам и това ми действа успокоително  Mr. Green знам, че мъжо ще е до мен  Party а на изписването ще се струпа и родата от БГ  Grinning

тук едни познати на мъжо - скоро родиха вкъщи - жената ражда - мъжа (без мед образование) изражда  Mr. Green честно казано и 2-мата с мъжо си помислихме, че са яко мръднали  Crazy

не знам защо, но в Укр съм по-спокойна, че ще родя по естествен път и няма да ме срежат, защото ги мързи докторите да се занимават да ме чакат  Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 4
sentex - аз вчера публикувах 1 статия - разказ за раждането  Mr. Green

реших също да си купя чай от малинови листа  - и 9-ти месец го почвам  Mr. Green за арника честно казано ме е страх и със сигурност няма да я пробвам  Mr. Green

# 42
  • При моите мъже...
  • Мнения: 38
Здравейте момичета. Не съм влизала 2 дни и вече сте в новата темичка - явно повечето сте си останали по родните места вместо да се възползвате от последните възможности за почивка преди появата не бебоците;)

Ние пък не можем да измислим име още на малкия newsm78 Имахме само женско - Василена, ама по очевидни причини отпадна. Мъжът ми иска да се казва Веселин (на баща ми), ама мен нещо не ме кефи... Мисля си за Владимир или Витомир, ама пак нещо не са ми съвсем по сърце.... Tired

# 43
  • Мнения: 4
ние за съжаление нямаме много избор с името - защото трябва да съществува и в БГ и в Укр - много малко са вариантите  Mr. Green няма да е кръстено на никой - на себе си ще бъде  Heart Eyes

за момиче ще е по-лесно - дано 2-рото да ни е женско  Party

# 44
  • София
  • Мнения: 476
Здравейте момичета много сте писали, явно лошото време ни задържа всички в къщи. Връщам се да ви чета Crazy

Общи условия

Активация на акаунт