Бургаски майчета - 10 тема

  • 57 361
  • 744
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 65
Хм, много странно. Като не е отворена тази болница в МР как правят ехографии на промоция?  newsm78
Е,как правят-незаконно.Аз нали ви пуснах една статия наскоро.То и раждане трябва да е имало вече,а болницата още няма необходимите документи.Я,отвори до края на годината,я не-законно имам предвид.

Явно съм пропуснала статията, но ще погледна. Четох, на едно от местата, че лично кметът инспектирал болницата и се е заел с пускането й, но щом са без документи, то може и след година да имат разрешение. Хубава работа, ама българска. Ще потърся статията.

# 451
  • Бургас
  • Мнения: 560
Хм, много странно. Като не е отворена тази болница в МР как правят ехографии на промоция?  newsm78
Е,как правят-незаконно.Аз нали ви пуснах една статия наскоро.То и раждане трябва да е имало вече,а болницата още няма необходимите документи.Я,отвори до края на годината,я не-законно имам предвид.

Това изказване е несериозно! Никой лекар няма да си позволи да проктикува в незаконно медицинско заведение, най- малкото защото ЗК няма да му изплати полагаемите му пари!
Мисля че стана ясно, че болницата все още не работи!

# 452
  • Мнения: 65
Хм, много странно. Като не е отворена тази болница в МР как правят ехографии на промоция?  newsm78
Е,как правят-незаконно.Аз нали ви пуснах една статия наскоро.То и раждане трябва да е имало вече,а болницата още няма необходимите документи.Я,отвори до края на годината,я не-законно имам предвид.

Това изказване е несериозно! Никой лекар няма да си позволи да проктикува в незаконно медицинско заведение, най- малкото защото ЗК няма да му изплати полагаемите му пари!
Мисля че стана ясно, че болницата все още не работи!

Е щом прегледите са на промоция от 10 лв за ехография, значи не ползват талони по касата, т.к. те са за безплатни прегледи.

# 453
  • Мнения: 12
то в МР ден през ден вода нямат, не вярвам болницата да работи нормално, а и не мисля да раждам там, честно казано поговорката за новия бардак всички я знаем. Затова и се колебая между Сливен и Девата, но мисълта да родя сливналийчета ме убива Grinning е да, все пак важното е да ми се родят живи и здрави децата, но предпочитам бургазлийчета Laughing

# 454
  • Бургас
  • Мнения: 166
Не може болница да работи по здравна каса от отварянето си. Нужно е да мине определеният по закон срок.

# 455
  • Бургас
  • Мнения: 166
Не можах да намеря статията, може ли някой да я пусне наново,  Peace

# 456
  • Бургас
  • Мнения: 166
buborana, добре дошла  Hug !

Моят термин е само 3 седмици след твоя и на мен ми е първа бременност Simple Smile.
Ти при кого смяташ да ходиш на ФМ?
Simple Smile
Ще ходя при д-р Парушева - тя преглежда в кабинета на д-р Калчева.

Пиши после как е минало. Аз все още се чудя при кого да правя втората ФМ. За ранната ходих при Хубчев, но няма как да остана доволна от 2-минутния преглед. То при АГ ми, без да съм платила за ФМ, прегледът с ехограф продължава по-дълго и получавам повече информация за бебето.

# 457
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Момичета ,вижте на какво инфо за новата болница попаднах:
http://www.besove.com/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/35727 … D0%BD%D0%B8%D0%BA
Явно скоро няма да е готова за експлоатация.А,за това че Ризова ще прави секцио в такива условия няма да коментирам  #Crazy
Ето я статията.

# 458
  • Мнения: 4
Simple Smile
Ще ходя при д-р Парушева - тя преглежда в кабинета на д-р Калчева.

Пиши после как е минало. Аз все още се чудя при кого да правя втората ФМ. За ранната ходих при Хубчев, но няма как да остана доволна от 2-минутния преглед. То при АГ ми, без да съм платила за ФМ, прегледът с ехограф продължава по-дълго и получавам повече информация за бебето.
И аз така с първия преглед при Хубчев. Ти кога ходи?

# 459
  • Бургас
  • Мнения: 255
buborana, добре дошла  Hug !

Моят термин е само 3 седмици след твоя и на мен ми е първа бременност Simple Smile.
Ти при кого смяташ да ходиш на ФМ?
Simple Smile
Ще ходя при д-р Парушева - тя преглежда в кабинета на д-р Калчева.

Пиши после как е минало. Аз все още се чудя при кого да правя втората ФМ. За ранната ходих при Хубчев, но няма как да остана доволна от 2-минутния преглед. То при АГ ми, без да съм платила за ФМ, прегледът с ехограф продължава по-дълго и получавам повече информация за бебето.

Лично аз препоръчвам за ФМ д-р Петрова от Айтос.Много добър специалист.Целта на ФМ е да се открият навреме малформации (ако има такива) ,д-р Калчева може да е страхен специалист,но с малформациите разчетени по ехограф е на "Вие"

# 460
  • Бургас
  • Мнения: 166
Simple Smile
Ще ходя при д-р Парушева - тя преглежда в кабинета на д-р Калчева.

Пиши после как е минало. Аз все още се чудя при кого да правя втората ФМ. За ранната ходих при Хубчев, но няма как да остана доволна от 2-минутния преглед. То при АГ ми, без да съм платила за ФМ, прегледът с ехограф продължава по-дълго и получавам повече информация за бебето.
И аз така с първия преглед при Хубчев. Ти кога ходи?

Ходих края на Юли. АГ ми каза, че Хубчев е по-добрият специалист от Драгнева що се отнася до ФМ.
Аз и на Калчева звънях, но се оказа, че нея я няма. Била обучила някои да прави прегледите по ФМ. А и от други места съм чувала, че тя въобще не вижда, ако не дай Боже има проблем и не знам до колко мога да се доверя като цяло на когото и да е в Бургас за този преглед.

Вас на какъв ехограф ви гледаха? Аз си мислих, че ще видя бебчо на 3Д или 4Д, но си се оказа стандартен 2Д апарат.

# 461
  • Бургас
  • Мнения: 420
Момичета ,вижте на какво инфо за новата болница попаднах:
http://www.besove.com/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/35727 … D0%BD%D0%B8%D0%BA
Явно скоро няма да е готова за експлоатация.А,за това че Ризова ще прави секцио в такива условия няма да коментирам  #Crazy
Ето я статията.
аз на тоя сайт (бесове) вяра нямам. След атентатът в Бургас писах, че загиналите били 40 Shocked ова ми идва на първосигнал:) Иначе са много издънките им Whistling
tsangel, По принцип ФМ се прави на 2D. Другоо е атракцион за мама и тати Peace

# 462
  • Мнения: 25
Здравейте, момичета  Peace
Аз си следя бременността при доктор Ковачева, в частния й кабинет (тя работи и в МБАЛ- в "Гинекология и патологична бременноста")
При нея си правих и ФМ- апаратурата й е добра, и мисля, че е добър специалист. Аз съм доволна и бих я препоръчала. Обикновения ехограф е 40 лв, а ФМ е 80 лв.
Хубав ден на всички   bouquet

# 463
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
За фетална морфология аз ходих до София при доц.Томова.Ако не бях отишла сигурно още щях да си мисля,че моето момиченце е момченце.

# 464
  • Бургас
  • Мнения: 420
За фетална морфология аз ходих до София при доц.Томова.Ако не бях отишла сигурно още щях да си мисля,че моето момиченце е момченце.
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao

Общи условия

Активация на акаунт