Бургаски майчета - 10 тема

  • 57 403
  • 744
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 25
Здравейте, мами!
Да се впиша и аз за Бургас - остават ми около три месеца и ще бъда "готова мама"!
Пиша ви обаче по следния повод, знаете ли къде ще изражда  д-р Ризова? В петък звънях в Девата и ми казаха, че е напуснала оттам и според тях, вероятно ще работи в болницата в М. Рудник. Не намирам обаче никакви телефони или сайт на въпросната болница. Знаете ли там какви часове има за прием, за записване за раждане? Бременността ми беше следена от друг, но мои познати израждани от Ризова са изключително доволни и ми препоръчаха да я намеря нея. Тези дни го дават много горещо и не ми се ходи до М. Рудник, но до края на седмица ми се иска да си запиша час за нея.
В тази болница по каса ли ще бъде или ще е избор на израждащ екип? Предпочитам на сигурно, т.к. съм с тесен таз и така или иначе ще бъде секцио. Затова, моля, мами - давайте инфо. Поздрави!

Жана, тази болница в Меден Рудник, май още не работи и не знам кога смятат да я откриват, защото до сега само слухове- още от май месец на всеки 2 седмици я откриват, но официално инфо няма никъде  newsm78
Помисли си и за резервен вариант, защото както е тръгнало не се знае кога ще й дадат разрешителните на болницата, иначе като структура и оборудване май е готова, но без сертификати и разрешителни няма как да започнат приема....а с българската бюрокращина не се знае скоро ли ще е това....

# 481
  • Бургас
  • Мнения: 166
А най-добре да се обадиш на Ризова и да питаш нея.
Аз наскоро разглеждах бланката за раждане в Дева Мария и Ризова все още стоеше като име при избор на екип. Може да има някаква опция за ползване на болницата от гостуващ лекар, ако бъде избран за израждане.

# 482
  • Мнения: 17
 Sick Въй и аз с моя късмет всеки път се набърквам в някакви филми. От Девата казаха, че е напуснала и не знам за тези бланки, сигурно са им стари.
Ако има някоя мама наскоро раждала или записана за раждане при Д.р Ризова - да сподели информация, ще бъде полезна.
А аз ще търся начин тази седмица да запиша някакви часове поне за преглед. Но дори и да ме прегледа, като не е готова новата й болница - недай си боже нещо да стане - какво правим тогава?
Защо в тази България всичко върви нагоре с краката?

# 483
  • Мнения: 25
Не се терзай с такива мисли от сега Simple Smile Ще видиш, че всичко ще се нареди, просто иска малко време и повечко търпение явно  Peace

Жана, знаеш ли какво друго чух....
Моята лекарка (д-р Ковачева), която  си има частен кабинет, работи на щат в МБАЛ в Гинекология и Патологична бременност, ОБАЧЕ, ако държиш тя да те изражда, можеш да си я повикаш в Дева Мария, като обаче заплащаш за избор на екип в болницата, и предполагам, че и на нея трбва да платиш някакъв хонорар, заради извънредния труд.
ТОЕСТ, дори твоята докторка да не работи вече там, може да е останала опция да бъде нещо като "гостуващ лекар", нищо че не е на щат. Явно в Дева Мария има такава практика, така че можеш да попиташ някой, който е по-запознат.

Само дано като е напусакла да са се "сбогувалои с добро"  Crazy , а не с някой скандал, че тогава вече не знам  newsm78

# 484
  • Бургас
  • Мнения: 166
Ето го калкулатора за раждане. Ризова си фигурира вътре.

http://www.devamaria.com/divisions/id/1/page/calculator

Не си вкарвай някакви филми. Обади се на Ризова и се разберете.

# 485
  • Бургас
  • Мнения: 231
Да се запиша и аз в този форум официално
Термин - 28.11.12 - Трета бременност - момче - д-р Добрева

# 486
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Добре дошли и от нас на всички нови попълнения!Нека да изкарате една лека, безпроблемна и много приятна бременност!
Браво на мама Яна за ентусиазма за трето малко сладурче  Heart Eyes Колкото повече дечица в семейството, толкова повече радост!

# 487
  • Мнения: 8
Болницата в меден рудник още не работи. В четвъртък говорих с лекар от там, който ми каза, че договорът му е подписан за работа/лекари, сестри персоналът е назначен/, но чакат още да бъде разписан крайния документ, за да заработи болницата. Лошото е че никой не може да каже след ден, два или месец ще стане.

# 488
  • Мнения: 25
Да се запиша и аз в този форум официално
Термин - 28.11.12 - Трета бременност - момче - д-р Добрева

Добре дошла  Hug и поздравления за голямото семейство. Възхищавам се на хора като вас!!! Желая ти лека бременност, безпроблемно раждане и едно хубаво, голямо и сплотено семейство!!!   bouquet

# 489
  • Мнения: 2
Здравейте, мами Simple Smile

д-р Ризова основно до пускането на болницата в Меден Рудник си работи в частния кабинет на ул "Места". Тя ми следи бременността на мен, така че ако някой иска координати, може да ми пише на лични да му ги пратя Simple Smile

# 490
  • Мнения: 390

Жана, знаеш ли какво друго чух....
Моята лекарка (д-р Ковачева), която  си има частен кабинет, работи на щат в МБАЛ в Гинекология и Патологична бременност, ОБАЧЕ, ако държиш тя да те изражда,
Доктор Ковачева не работи вече в Окръжна, а в Св. София, за това може да я пожелаеш да те изражда.
Д-р Ризова вече я няма в калкулатора за раждане, ама не виждам защо пък от това се правят драми  Thinking 

# 491
  • Бургас
  • Мнения: 166
Доктор Ковачева пък от кога работи в Св. София. Преди 3 седмици не работеше там.

# 492
  • Мнения: 25
Аз в четвъртък съм на ЖК и ще говоря вече с нея за раждането, че до сега все ми викаше рано е, още има време, ти за къде бързаш  Laughing
Влизам в 8-мия месец другата седмица, така че не е лошо да знам къде работи, за да знам при нея ли ще раждам и как стоят нещата конкретно  newsm78

# 493
  • Мнения: 25
Момичета, ама в тази Св. София има ли раждания????  #Crazy

Аз мислях, че са нещо като частни кабинети, където примерно може да си следите бременността, на ЖК, но като дойде време за раждане- или МБАЛ, или Дева Мария???

Сега това остана- ново 20  Crazy Аз тъкмо вече бях си избрала да раждам в МБАЛ, след многократна дилема между тях и Девата, и сега се оказва, че моята АГ няма да е там  newsm78

Направо нямам търпение да отида на прегледа в четвъртък и да видя какво става.....

# 494
  • Мнения: 96
Момичета, ама в тази Св. София има ли раждания????  #Crazy

Аз мислях, че са нещо като частни кабинети, където примерно може да си следите бременността, на ЖК, но като дойде време за раждане- или МБАЛ, или Дева Мария???

Сега това остана- ново 20  Crazy Аз тъкмо вече бях си избрала да раждам в МБАЛ, след многократна дилема между тях и Девата, и сега се оказва, че моята АГ няма да е там  newsm78

Направо нямам търпение да отида на прегледа в четвъртък и да видя какво става.....
Не се ражда в Света София, никой не е написал такова нещо. Просто лекарката ти вече преглежда там.

Общи условия

Активация на акаунт