Бургаски майчета - 10 тема

  • 57 329
  • 744
  •   1
Отговори
# 600
  • Ямбол
  • Мнения: 19
Привет мамчета.Както предположихте вече и аз съм една от вас.На 27.07 в 23:40 се роди моят син Александър.Раждах секцио при д-р Ангелов в Девата.Секциото ми беше планирано за 11.08,но бебчо избърза доста.Раждането мина много добре благодарение на огромния професионализъм на доктора и целия екип.Много съм доволна от престоя си в болницата и от отношението на персонала.Аз също живея в ж.к. Славейков.

# 601
  • Мнения: 8
Живо и здраво да ти е детенцето nadejda_ newsm32

# 602
  • Мнения: 105
nadejda_hadjieva - да ти е жив и здрав малкия сладур и много да ви радва. Ако излизаш в Славейков - ние сме в парка всеки ден преди обед и често сядаме на Мистрал на по кафенце и приказка:)

# 603
  • Бургас
  • Мнения: 255
ние сме в парка всеки ден преди обед и често сядаме на Мистрал на по кафенце и приказка:)
A за събота и неделя важи ли?
nadejda_hadjieva,честита ти радост  Peace

# 604
  • Бургас
  • Мнения: 560
ние сме в парка всеки ден преди обед и често сядаме на Мистрал на по кафенце и приказка:)
A за събота и неделя важи ли?
nadejda_hadjieva,честита ти радост  Peace

Аз и събота и неделя съм там  Laughing

# 605
  • Бургас
  • Мнения: 176
Направо ви завиждам как сядате и си пийвате кафето. Аз, колкото пъти съм сядала там или на някое друго заведение в парка, толкова пъти съм си оставяла питието, понеже куклата не иска да стои кротко в количката. Надявам се като поотраснем още малко да си позволя този "лукс"  Mr. Green

# 606
  • Бургас
  • Мнения: 176
Някой има ли инфо за мамите:

zuzullina -  04 юли 2012 г., първо дете - момче, д-р Габровска
nadejda_hadjieva - 16.08.2012 г., д-р Ангелов от Дева Мария


сигурно са родили:)Simple SmileSimple Smile. Кога? Какво бебче имат и как е минало всичко?

Ние със zuzullina раждахме заедно. По стечение на обстоятелствата аз отидох последна, а родих първа  Mr. Green , а тя роди същия ден, но не знам колко след мен. Датата е 25.06. Мисля, че има момченце и се казва Георги, но нека и тя се включи, за да потвърди. Ние се разпознахме във форума в темата за МБАЛ-Бс. Тя също е от Славейков и даже щяхме да се срещаме. азА мисля, че я засичам в нашия парк, ама не съм сигурна дали е тя, понеже в предродилна бях заета да стискам зъби и да не охкам, от там и често стисках и очите  Mr. Green , та нямах време да оглеждам другите майки  Laughing

# 607
  • Мнения: 105
ЕЕЕЕЕ браво значи доста ще се съберем в нашия парк:)

# 608
  • Мнения: 105
Добро утро майчета:) Как сте днес?

Ние вече се нахранихме с Жорето и ще се оправяме за кафенце. Ако някой желае да заповяда на Мистрал сигурно ще си го пием:)

# 609
  • Мнения: 38
Добро утро Танче и ние с Хриси сме готови и сега аз ще пия кафе.Ще ми се да дойда поне да си го изпия с компания ама ми е малко далечко.Приятно кафенце и усмихнат ден ти желая!:)

# 610
  • Мнения: 105
Добро утро Танче и ние с Хриси сме готови и сега аз ще пия кафе.Ще ми се да дойда поне да си го изпия с компания ама ми е малко далечко.Приятно кафенце и усмихнат ден ти желая!:)

Много благодаря и на теб приятно кафенце:)

# 611
  • Мнения: 25
Ех, колко много мами сме от Славейков...ще се радвам да се запознаем и на живо с всички:) Приятен ден от мен!

# 612
  • Бургас
  • Мнения: 255
ние сме в парка всеки ден преди обед и често сядаме на Мистрал на по кафенце и приказка:)
A за събота и неделя важи ли?
nadejda_hadjieva,честита ти радост  Peace

Аз и събота и неделя съм там  Laughing
Моята дъщеря е на 4 и половина ,но с удоволствие бих била в компанията на толкова много бебчета,че да си припомня какво беше и да помечтая за второ  Blush

# 613
  • Мнения: 25
Здравей,tanichka_bs!Аз също живея почти до Флората,ако трябва да съм точна над дискотека Масони.Вече съм 27 г.с.,за доста неща съм се ориентирала,още не съм започнала със пазаруването,но смятам в най скоро време да обикалам.Казаха ми момиченце и на 4Д-то също,пък и аз имам 7 чувство,че ще е девойка!!! Hug

# 614
  • Мнения: 0
Здравей,tanichka_bs!Аз също живея почти до Флората,ако трябва да съм точна над дискотека Масони.Вече съм 27 г.с.,за доста неща съм се ориентирала,още не съм започнала със пазаруването,но смятам в най скоро време да обикалам.Казаха ми момиченце и на 4Д-то също,пък и аз имам 7 чувство,че ще е девойка!!! Hug

Здравей, kalina bubi, радвам се, че има още едно майче наблизо  Grinning и ние чакаме девойка и сме много радостни и двамата с мъжа ми искахме момиченце и за сега това показват прегледите. А относно покупките имаш още доста време,  сега можеш да обикаляш да си набелязваш кое от къде ще купиш. Аз вече съм готова с всичко за бебчето и го очакваме с нетърпение. Пожелавам ти леко бременеене и се надявам скоро да се видим и на живо  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт