Бургаски майчета - 10 тема

  • 57 354
  • 744
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 111
Ale nua ,ще си чакаме заедно hahaha

# 631
  • Бургас
  • Мнения: 420
 Whistling Много сте стиснати, бе момичета Hug Я ги отворете тез кълки  Laughing Heart Eyes

Последна редакция: ср, 22 авг 2012, 18:05 от Melly.G

# 632
  • Бургас
  • Мнения: 30
 newsm08 привет и от мен

# 633
  • Мнения: 0
Melly G. - oтварям ама нищо... днес отивам на дълга разходка пък да видим.

# 634
  • Мнения: 0
Ale nua ,ще си чакаме заедно hahaha

Дааа, на теб какво ти казаха? Нормално ли е? На мен ми казаха да се разхождам повече Simple Smile

# 635
  • Мнения: 38
Момичета не се притеснявайте аз чаках 10 дни след термина и пак не и се излизаше на малката и накрая зорлен я извадиха,че и със секцио макар да исках да родя нормално.Но няма начин така ще е почакайте си още малко и късмет ви пожелавам...Simple Smile Леко раждане и утре искам да сме с една по малко тук и с едно бебче повече Simple Smile

# 636
  • Мнения: 39
Майчета,я кажете от къде мога да си купя стикери за декорация на стените?

# 637
  • Бургас
  • Мнения: 30
Майчета,я кажете от къде мога да си купя стикери за декорация на стените?

Джъмбо... има доста интересни стикери , а също така и в някои магазини за домашни потреби ги има Simple Smile

# 638
  • Бургас
  • Мнения: 176
Момичета, вашите бебчета кога почнаха да се усмихват. Ние в събота правим 2 месеца, а все още се смее основно на сън, много рядко когато е будна. Забелязвам, че й е весело само рано сутринта, през деня много рядко, когато й говорим, леко се усмихва. Иначе все по-често си стои кротко в кошарата, е идва един момент, в който й омръзват и въртележките и надава вой, но аз сякаш виждам промяна в поведението й. Расте детето, ама много сериозно го раздава  Laughing

# 639
  • Бургас
  • Мнения: 613
калисто,Ale nua  ще се запознаем в Девата, а? Mr. Green

# 640
  • Мнения: 0
калисто,Ale nua  ще се запознаем в Девата, а? Mr. Green

Надявам се Simple Smile

# 641
  • Мнения: 0
Моят термин е за днес, обаче нищо все още. Чакане.... И аз съм се насочила към Дева Мария,  нормално раждане, надявам се.
Tanichka_bs може би ще се засечем Wink
Нищо чудно  Simple Smile, днес бях на запис на тоновете и ми казаха, че ако в неделя имам малко разкритие ще започнем със система за предизвикване на контракции.

# 642
  • Мнения: 25
Момичета, вашите бебчета кога почнаха да се усмихват. Ние в събота правим 2 месеца, а все още се смее основно на сън, много рядко когато е будна. Забелязвам, че й е весело само рано сутринта, през деня много рядко, когато й говорим, леко се усмихва. Иначе все по-често си стои кротко в кошарата, е идва един момент, в който й омръзват и въртележките и надава вой, но аз сякаш виждам промяна в поведението й. Расте детето, ама много сериозно го раздава  Laughing

tedincence, Мартина скоро направи два месеца и от една седмица вече се смее всяка сутрин, дори без да я закачаме...това са най-сладките усмивки, които съм виждала:))))

# 643
  • Мнения: 0
Моят термин е за днес, обаче нищо все още. Чакане.... И аз съм се насочила към Дева Мария,  нормално раждане, надявам се.
Tanichka_bs може би ще се засечем Wink
Нищо чудно  Simple Smile, днес бях на запис на тоновете и ми казаха, че ако в неделя имам малко разкритие ще започнем със система за предизвикване на контракции.

Таничка, при кого прави запис на тоновете? И аз бях вчера, но утре ще ходя пак да слушат тоновете.

# 644
  • Мнения: 60
Майчета,я кажете от къде мога да си купя стикери за декорация на стените?
Aз си купих от www.tinydeal.com тези две теми:
http://www.tinydeal.com/diy-wall-sticker-winnie-the-pooh-theme-p-32623.html
http://www.tinydeal.com/diy-self-adhesive-wall-decoration-sticke … pooh-p-33720.html
Притеснявах се да не са им размити цветовете или да не са на кофти фолио, но останах приятно изненадана.

Общи условия

Активация на акаунт