Бургаски майчета - 10 тема

  • 57 362
  • 744
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 167
Момичета има ли в Бургас лаборатория работеща в неделя?Ако да коя и къде се намира?Трябва да направя едни изследвания утре,а не знам работеща такава.

Здр. момичета!
Някой знае ли, какво става с болницата в Меден Рудник и нейното прословуто отваряне?
Работи само ДКЦ-то доколкото знам и неотложната (спешна)помощ(да не казвам само колко е неотложна ooooh!),дано само поне болничната се различава коренно. Praynig.

# 661
  • Мнения: 0
Калисто, Tanichka_bs как сте? Какво се случва с вас?

# 662
  • Мнения: 17
Момичета, един оф-топик, но помагайте по спешност:

Под нас на терасата, имаме една много нахална съседка, която е наредила 5 съндъка с цветя. В тях са се развъдили ония гадните миризливки /вонещици, смърдешки/ или както там се казват. Не спират да пъплят по терасата нагоре.
Няколко пъти й направихме бележка да ги измие, да смени пръстта, като трябва да ги изкорени и не бива. Не иска й да чуе.

Затова съм решила в близките нощи да ги залея отгоре с някакъв препарат, който да ги унищожи. Не може да се отвори вратата на терасата. Едната не е остъклена, но все пак не сме в инкубатор.

И така - казвайте какъв препарат да купувам. Отивам до магазина, ако ще и 55 градуса да е навън. И тази нощ или утре, в зависимост от вашите идеи ще ги залея и да става каквото ще! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 663
  • Мнения: 375
jana_ilieva, със сигурност знам, че ще стане със сярна киселина, така умориха едно дърво смокиня до нашата тераса, пречело на съседите. Само че не знам от къде може да намериш  Thinking Хрумна ми да пробваш с Доместос или Кислол, или тор за цветя, от този разтворимия само че много концентриран.
Да вмъкна моето питане - при кого и къде да направя ранната фетална морфология в Бургас? Нямам възможност да пътувам нито до Варна, нито до София, защото съм с две прокървявания.  Outta Joint

# 664
  • Мнения: 25

Да вмъкна моето питане - при кого и къде да направя ранната фетална морфология в Бургас? Нямам възможност да пътувам нито до Варна, нито до София, защото съм с две прокървявания.  Outta Joint

Аз моята ФМ я превих при АГ, която ми следи бременността- др. Ковачева. Доволна съм като цяло от нея- и като специалист и като качество на апаратурата- тоест препоръчвам я с две ръце  Peace

# 665
  • Мнения: 73
Да вмъкна моето питане - при кого и къде да направя ранната фетална морфология в Бургас? Нямам възможност да пътувам нито до Варна, нито до София, защото съм с две прокървявания.  Outta Joint

Аз се чудя същото, защото ми наближава срока, обаче проверих в Девата д-р Хубчев има часове чак за 13.09., Калчева е отпуска.........остава Драгнева в девата иииии не знам и на мен не ми се пътува....

# 666
  • Мнения: 375
Благодаря за отоговорите  Simple Smile Не е голям избор май. Ще питам моя док на ЖК дали не може да ме види той и ако нещо не съм доволна ще търся друг.

# 667
  • Мнения: 172
jana_ilieva  - кислол би ти свършил идеална работа, мисля че и солена вода е достатъчна само че трябва многократно поливане с кислола ще стане от веднъж.

Смърфиела - аз ходя при д-р Парушева в клиниката на Калчева и съм много доволна , препоръчвам я 

# 668
  • Мнения: 0
Калисто, Tanichka_bs как сте? Какво се случва с вас?
Здравей, Ale Nua Simple Smile
Днес ми е термина, но госпожицата и идея няма да излиза. Сутринта бяхме на преглед и ми казаха, че най-вероятно няма да е в следващите няколко часа Sad Вече нямам  нетърпение да родя! Надявам се да е скоро. А с теб какво става? Няма ли да ни зарадваш с хубава вест? Или чакаш да се запознаем в болницата  Laughing

# 669
  • Мнения: 0
И при мен така, даже термина ми беше на 22-и. Утре отивам към девата да видим какво ще правим и да му слушат тоновете. Все още има вероятност да се засечем Simple Smile

# 670
  • Мнения: 62
Привет момичета  Hug
Приемате ли още бургаски, бременни, желаещи да посещават йога майки  Grinning
Ще се радвам да съм част от вас, за протокола втора бременност с термин 7 декември.


Да вмъкна моето питане - при кого и къде да направя ранната фетална морфология в Бургас? Нямам възможност да пътувам нито до Варна, нито до София, защото съм с две прокървявания.  Outta Joint

Аз моята ФМ я превих при АГ, която ми следи бременността- др. Ковачева. Доволна съм като цяло от нея- и като специалист и като качество на апаратурата- тоест препоръчвам я с две ръце  Peace
И аз моята я правих при Ковачева, тя ме следи и на ЖК.

# 671
  • Бургас
  • Мнения: 166
За йогата в "Хридая" ми казаха поне 3 бременни, така че ще се съберем. Аз им се обадих и оставих мейла си, ако се събере група, да ми пишат. Която иска може да се обади на телефона в сайта: http://yoga-hridaya.com/index.php?str=statii&statiq=8 и да си остави мейла или телефона да й се обадят като започне група.
Аз си мисля, че е добре да е малко по-хладно, не този месец, но септември, в краен случай октомври.

 

Само побутвам информацията за йогата за бременни, за да могат желаещите да се обадят и запишат.

# 672
  • Мнения: 29
tsangel,
добре си се сетила   bouquet

# 673
  • Мнения: 60
Момичета, има ли от вас някоя, която има дата за секцио в МБАЛ Черноморска в МР тази седмица? Лично аз имам дата за операция там на 30.08., но днес звънях в Министарство на здравеопазването, т.к. се надявах да ми дадат информация дали болницата има всички нужни разрешителни, но не можаха да ми дадат адекватен отговор. Дадоха ми телефон на РЗИ Бургас, а от там ме посъветваха да са насоча към друго лечебно заведение. Не, че нямам резервен вариант, но много ми се искаше да си родя при моята АГ.

# 674
  • Бургас
  • Мнения: 560
Момичета, има ли от вас някоя, която има дата за секцио в МБАЛ Черноморска в МР тази седмица? Лично аз имам дата за операция там на 30.08., но днес звънях в Министарство на здравеопазването, т.к. се надявах да ми дадат информация дали болницата има всички нужни разрешителни, но не можаха да ми дадат адекватен отговор. Дадоха ми телефон на РЗИ Бургас, а от там ме посъветваха да са насоча към друго лечебно заведение. Не, че нямам резервен вариант, но много ми се искаше да си родя при моята АГ.

Това означава, че нямат необходимите разрешителни ли ?!? И ако е така, какви мерки ще вземат РЗИ Бургас, при насочено секцио в болница без разрешителни ? Нещо не ми се връзва тук...

Общи условия

Активация на акаунт