Днес съм ядосан/а, защото...

  • 17 777
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 166
Коте, нормално е да се чувстваш така! Sad Hug Гневът е част от пътя ни... Абсолютно разбирам чувствата ти, защото съм ги изпитвала. На роднина на моя съпруг по време на бременността откриха същата инфекция, която доведе до там, че да изгубя две бебета. Лекуваха я и сега тя се радва на прекрасно момченце. Колко пъти съм се замисляла за това, че един антибиотик е бил достатъчен децата ми да са живи.
 Гушвам те виртуално! Аз все още не съм преодоляла гнева - толкова години по-късно - все още не съм... не знам как се справя с него човек

# 31
  • Мнения: 1 266
Абе... аз съм с уреаплазма сега... не успяхме да я махнем, забременях изневиделица, докато диагностицирахме още... сега ще пия антибиотици след 12 г.с.
Голяма забава.

# 32
  • Мнения: 3 166
Най-важното е, че се я хванали навреме! Всичко ще е наред!  Hug

# 33
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 732
Ядосана съм, защото една бременна приятелка в Германия се зарази с вируса, който уби Мери, но за разлика от тук, там я следят всяка седмица много изкъсо и си разбират от работата. Тук никой не беше чувал за интраутеринно кръвопреливане, нито знаеше, че има лекар, който може да го прави. Ако тогава знаех това, което знам сега...
Много ми е мъчно. Мисля, че е несправедливо, искам си бебето обратно  Cry Cry Cry
Разбира се,че е несправедливо, ти да загубиш, а за друг подобен случай да се полагат грижи и да се следи с голямо внимание и професионалност подобен на товят проблем. Разбирам те! Но виж сега и хубавата страна, ето че идва нов човек при теб, мъничък и доверчив, спри да се ядосваш, за да не навредиш и на двама ви. Опитай се да простиш и да продължиш, опитай се да обичаш повече, дори този, който ти е навредил толкова много. Това ще помогне най.вече на теб! Зареди се само скрасиви емоции!
Стискам ти палци, да не се увреди зародишът от уреаплазмата и ти пращам много много енергия и обич!!!!
Гуш! Радвам се искрено за теб!

# 34
  • Мнения: 1 266
Разбира се,че е несправедливо, ти да загубиш, а за друг подобен случай да се полагат грижи и да се следи с голямо внимание и професионалност подобен на товят проблем. Разбирам те! Но виж сега и хубавата страна, ето че идва нов човек при теб, мъничък и доверчив, спри да се ядосваш, за да не навредиш и на двама ви. Опитай се да простиш и да продължиш, опитай се да обичаш повече, дори този, който ти е навредил толкова много. Това ще помогне най.вече на теб! Зареди се само скрасиви емоции!
Стискам ти палци, да не се увреди зародишът от уреаплазмата и ти пращам много много енергия и обич!!!!
Гуш! Радвам се искрено за теб!

Мммм... аз май не функционирам точно така Simple Smile И не мисля за бебето като за "зародиш" Simple Smile
Благодаря за палците и пожеланията Simple Smile

# 35
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 732
Пардон Коте! изразила съм се доста неправилно,за теб има съвсем друго значение, но е неволно. Бях доста изнервена и имам да разрешавам куп глупави бюрократични проблеми, та съм се завряла тук да почета малко и да се разтоваря. Не съм искала да ти прозвучи грубо! Прости!
И отново всичко да е наред!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт