Програма за подмладяване - диета с кленов сироп или сироп MADAL BAL - 5

  • 65 529
  • 751
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: X
feyaa, не знам, не намерих по колко, а прегледах всички клипове за Гарабитов в ютюб.
Но има едно пречистване с английска сол по друга система (детоксикация на д-р Михайлов), там се пият 15 грама (1 равна супена лъжица) английска сол, разтворена в 50-70 мл. вода сутрин и през деня се пие само изцеден сок от лимон, грейпфрут и портокал с много вода.
Дали и тук е така, не знам.
Аз затова попитах дали някой е ходил на персонална консултация, но никой не отговори. Там със сигурност обясняват цялата методика. Някак си, не ми се иска да почвам половинчато нещата.

Доколкото видях в клиповете, е цяла методика:
1. Пиене на сиропа поне 10 дни с 10 дни захранване; след това - всяка седмица по 1 ден разтоварващ на сироп; след 2-3 месеца се повтаря 10-дневното пречистване; после пак 1 ден седмично на сироп и така до нормализиране на теглото (това поне е програмата за хипер-наднормено тегло)
2. Дишане сутрин и вечер по йогистка техника
3. Йога упражнения
4. Матрично-ритъмна терапия

Сиропът се приготвя по следния начин: http://www.youtube.com/watch?v=YID-w8_W4Hc :

10 лъжици Мадал бал
10 лъжици изцеден лимонов сок
1,5 л. преварена вода
5 щипки лют червен пипер

Това видео също е много полезно: http://www.btv.bg/shows/moderno/videos/video/353574949-Moderno_G … arian_Bachev.html
от 24-тата минута започва. Гарабитов показва как да се приготвя сиропът.
После показва как да си приготвим елдаелда: 1 чаша елда се слага в 3 чаши вряща вода, захлупва се, маха се от котлона, изстива до сутринта, слагат й се няколко лъжици от сиропа, консумира се с ябълка - дава изключителна енергия - това със сигурност ще го пробвам
После показва упражнения, от 28-та минута, които са следните:
(сутрин се правят, след ставане)
Разгряване:
1. Свиване и разпускане на пръстите на ръцете - 36 пъти
2. Свиване и разпускане на пръстите на краката - 36 пъти
Упражнения:
1. Лягаме на пода, събираме краката към тялото, вдигаме таза и стоим колкото ни е удобно (примерно 30 сек. в началото, до 5 минути след няколко месеца - стоенето в тази поза 5 минути се равнява на 5 км. бягане и 5 тона фитнес)
2. Лежим по гръб, повдигаме изпънатите крака, повдигаме и главата и раменете (нещо като везна) и стоим колкото можем; 2 минути така се равняват на 80-100 коремни преси
3. За да разпуснем веднага, обръщаме се по корем и правим попивателна (лък) - ръце и крака прави, опънати, вдигнати о тпода, само на корема се опираме

Последна редакция: чт, 27 дек 2012, 18:38 от Анонимен

# 751

Общи условия

Активация на акаунт