Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl) тема 37

  • 95 453
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
Lqlqlqlqlqlqlqlq2 много добре е аргументирала. За себе си мога да кажа, че достатъчно се нервирах с прекъсванията на Листопад по БТВ и нямам желание да преживявам същото и с ВВ. Другото което със сигурност няма да ми хареса, е дублажът. Така си ни е много добре, изработили сме си система на работа по превода и субтитрите, която действа много добре и всички са доволни.

да, и на мен ми харесва да чувам ''оригиналните'' гласове на актьорите..така въздействието на персонажите е по-силно ..! Wink

# 736
  • Мнения: 4
Ами не живея в другите балкански страни и не мога да коментирам за тях.Не знам те имат ли си преводачески екип от любители като нас и дали е толкова добър.А и при тях със сигурност исторически погледнато по друг начин стоят нещата.
При тях също има възражения , че дават филма , не си мислете, че ей така минават работите.Ще дам още един пример.Помните ли сериалът "Златната клетка" ? В него играеха Мехмед Гюнсюр и Мелиса Сюзен Simple Smile Филмът разказваше историята на едно семейство, наследници на султанския род..В него на моменти се споменаваше трагичната съдба на Династията след революцията на Ататюрк.В България този сериал предизвика коментари от сорта на "Как може да ни показват каква е съдбата на наследниците на тази династия, внуците на хората , виновни за кланетата в Батак.".Представете си какво ще последва, ако се излъчи ВВ - сериал, който не говори за наследниците, а за самите султани.Сериал, който не разказва, а ПОКАЗВА величието на Османската империя Simple Smile

# 737
  • Мнения: 9 761
Разбира се,че е хубаво да се излъчи и у нас, но едва ли всички като мен ,ще се насладят само на една красива оренталска приказка...
Ще скочат и оплюят филма ,още преди първите кадри Mr. Green
Освен това ,както вие вече писахте -ще се накъса серията, лош дублаж, не се знае  и в какъв часови пояс ще се излъчи....
но най- много ме притеснява арогантността на БТВ най-безцеремонно да ликвидира чужд труд #Crazy  аз лично не бих заменила нашия превод за техния и искам да си гледам нашите преведени серии Peace

Последна редакция: пн, 23 юли 2012, 11:55 от Lilims

# 738
# 739
  • Мнения: 18 569
Търсех такава тема.Чух за този филми,гледах и рекламите.Извинявам се,за нахлуването в темата,но искам да ви попитам къде да го гледам?Във в бокс май ги има сериите,в замунда го няма или поне не го намерих.Позегледах 1-2 минути от едно клипче,позачудих се...какъв пък ще да е този филм.Мисля да изгледам поне 1 серия,да видя за какво става въпрос и от чисто историческо любопитство  Simple Smile

# 740
  • Мнения: 9 761
Търсех такава тема.Чух за този филми,гледах и рекламите.Извинявам се,за нахлуването в темата,но искам да ви попитам къде да го гледам?Във в бокс май ги има сериите,в замунда го няма или поне не го намерих.Позегледах 1-2 минути от едно клипче,позачудих се...какъв пък ще да е този филм.Мисля да изгледам поне 1 серия,да видя за какво става въпрос и от чисто историческо любопитство  Simple Smile

Добра дошла Hug
Ние вече сме в нова тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=676341.45

заповядай всички серии от 1и 2 сезон Grinning  на 12 септември тръгва и 3 сезон Peace
http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=%C2%E5%EB%E8%E … =1&searchrs=0

Общи условия

Активация на акаунт