БЕЛГИЯ - 24

  • 48 814
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 112
за хомеопатията гласувам с двеста ръце  newsm10, на нас ни помогна в невероятна битка с атопичен дерматит. Нямахме място без обрив и рани. Сега няма и помен от това.
Моите и двамата са с АД, който откакто сме в Брюксел стана по-упорит Sad
Ще ми помогнеш много, ако споделиш какво точно вземахте. Разбира се, знам, че трябва да направим консултация с хомеопат, но да знам... Досега не съм се замисляла да ползвам хомеопатия и за този проблем.

# 46
  • Semmerzake, Белгия
  • Мнения: 46
Лаис, не си спомням нито едно от наименованията на хапченцата, но бяха доста. По строга схема - сутрин, обед вечер, в четни и нечетни дни - чудо беше  ooooh!. И понеже бяхме с ужасно силна форма ходехме всяка седмица почти на преглед и се добавяше или отнемаше по някое. Консултация с добър специалист ще ти е от полза със сигурност. Въоръжи се обаче с голямо търпение и упоритост. След като започнахме лечението пъпките станаха 2 пъти повече и излезнаха дори и там, където нямаше. Трябваха ни около 3 месеца, за да се изчистим, в което неискам да ти казвам какво преживяхме - укори от близки и познати, че тормозя детето, постоянно чесане от страна на малката.... кошмарно беше, нооооо отмина.
Паралелно с това /а и до днес имам винаги под ръка/ овлажнявах кожата с това
http://apteka.framar.bg/30062135/%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%BC … 400-%D0%BC%D0%BB-
Успех в битката с АД ти желая  Peace!!!

# 47
  • Мнения: 1
Лаис, само да кажа, че най- сигурното средство за борба с АД е хомеопатията. Моите и двамата се опитаха да развият след ваксините разбира се (не знам дали си наясно, че всичко се активира от там)
но понеже така или иначе си приемахме хомеопатия, хомеопата ни каза това не го мисли. За няколко месеца всичко намаля и изведнъж изчезна. Не сме взимали толкова лекарства ние, понеже посещаваме класически хомеопат, а те работят с едно лекарство. Моя съвет е да посетите точно такъв, за големия ще е лесно, че вече приказва, обяснява и ще му намерите лекарството, много неща ще се изчистят след това, всякакви проблеми ще намалеят. За малкото ще трябва да си спомниш много неща от бременността, с бебчовците това е важното.
Аз искам да питам Соник тук в Белгия или в бг е ползвала хомеопат. За София мога да помогна с хомеопат за консултация, но за тук не съм наясно за да препоръчам.
Много стиска палци и на вас и на нас си, че имаме да си лекуваме....
Аз си лекувам децата с хомеопатия и сама, настинки, кашлици, конюнктивити, температури...ако ви отворя аптечката ще видите повече хомеопатия от специализирана аптека  Laughing
Ей момичета голяма борба докато изгледаме тия деца,а  Laughing Душички, да са нии здравички на всички!

# 48
  • Semmerzake, Белгия
  • Мнения: 46
mur4ica, моята сладурка се роди с АД. Хапченцата бяха много, но все хомеопатични, защото проблема при нас беше сериозен. Мога да препоръчам хомеопат в Стара Загора, за тук незная.

# 49
  • Мнения: 305
На първа страница има координатите на БГ хомеопат

# 50
  • Мнения: 1 069
На първа страница има координатите на БГ хомеопат

Която идва на определени дати тук в Брюксел  Peace

# 51
  • Мнения: 1
Да мерси, мацки, видях че има координати, но аз исках да ми кажат мнение, затова питах. А за много и малко лекарства в хомеопатията не зависи от сложността на проблема обикновенно, а от практиката на хомопата. Класическите работят с едно лекарство за всеки човек-конституционално, а тези на които им викаме "боаронски" рноаботят с много лекарства, просто различни школи. Аз съм на класическа от 6-7 години и съм супер доволна, има хоеопати класици, които също започват да прилагат повече лекарства, но това вече е въпрос на развитие и избор на самия лекар. Важното е че и двата вида хомеопатия работят чудесно, ние сме решили много и то големи проблеми в семейството с това.
Радвам се и за вас Соник, а за Лаис гарантирам, че ще се похвалиш със същото ако опитате.  Simple Smile
Ей къде се скри слънчицето  newsm78

# 52
  • Мнения: 112
Какво слънце? В Белгия сме Simple Smile

soni, А-Дерма си ползвам и при двамата. Явно при вас е било много обстрено. Моите пъпки нямат, имат екземи.

mur4ica, за влиянието на ваксините не съм съгласна - при нас е генетично - аз съм с АД, майка ми и сестра ми също. При нас, възрастните, периодите на обостряне са все по-редки, при баткото също се появяват само няколко пъти годишно, но бебето си страда често. Скоро се прибираме в София, моля те, дай контакти на твоя хомеопат, друго си е като ти препоръча някой Simple Smile

# 53
  • Мнения: 240
Докато двеме ми съкровища спят и аз да се включа по темата за хомеопатия - преди години имах проблем, който се реши с хомеопатия, но Бойронова, а не класическа. И аз като детенцето на Сони пиех по схема, поне 3-4 различни. Според мен при всеки действа различно. Например на сестра ми хомеопатията не и действа. Тук преди раждането препоръчват да се пият Арника и още едно, не му помня сега името, за по-лесно раждане. Не знам дали и това помогна, но този път всички бяха изненадани колко бързо получих пълно разкритие и родих.

За ваксините и аз имам едно наум. При Алекс нямаше проблеми, сега се надявам с Доминик също да няма. Страх си ме е от тях, но тук никой не ми вярва, че дават и странични ефекти.

Сега в 2ч ще дойде сестра да видим малчо как наддава и т.н. Голям ми е сънливко, Алекс изобщо не беше така.

# 54
  • Мнения: 305
И аз искам координати на хомеопат в София. Давайте ако сте доволни  Simple Smile

# 55
  • Мнения: 0
Някой има ли инфо за Блонди?

# 56
  • Мнения: 2
Здравейте! Извинявам се за нахлуването в темичката ви, но искам да ви задам няколко въпроса. Аз съм Наталия от Варна. Бременна съм в 6 месец и в момента съм в Белгия за известно време, в Бг ми изписаха но шпа при болки, но не очаквах, че ще ми си наложи да ги взимам по- често и ми свършиха. Вчера опитахме в аптеката, но не успяха да разберат какво точно търсим. Въпроса ми е има ли нещо подобно тук, с което мога да го заменя? И другия ми въпрос е дали някой е вземал рени против киселини, понеже прочетохме, че е безвредно за бременни? Благодаря ви предварително! Приятен ден от мен!

# 57
  • Мнения: 1 069
bosanova25, тук нош-па не се изписва изобщо. Първо, защото го няма и не го внасят, второ защото не го препоръчват. Тук за болки изписват парацетамол - ама като цяло не са фенове на лекарствата по време на бременност. Другото лекарство не съм го чувала никога  newsm78

# 58
  • Мнения: 240
За киселини можеш да вземеш Gaviscon - дава се без рецепта и е подходящо за бременни.

# 59
  • Мнения: 305
bosanova25,нош-па и аз не знам да има тук с това наименование. По-скоро го търси по активната съставка, не по името. За киселините май и аз съм пила това което Охлалаа е дала. Помня, че сироп беше.

Общи условия

Активация на акаунт