КГБ=Клуб на Готините Баби - 123.

  • 47 283
  • 729
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 11




Добро утро Simple Smile

Присядам с моето кафе и зачезвам в хладината на климатиците

Тази сутрин си мечтая за хладния пясък рано сутрин на морския бряг - който е ходил в 5 сутринта да диша йодни пари и е скитал по брега, ще ме разбере  Rolling Eyes

Хубав ден на всички и добро настроение

# 541
  • Мнения: 1 563
Добро утро !!!!! Hug Hug
Макавелииииии Hug Hug в момента ако знаеш с какво голямо удоволствие  слушам музикалният поздрав и с наслада си пия кафето  Grinning Благодаря ти ! Прекрасен и прохладен ден ти желая !  Hug Grinning
Тази нощ беше по прохладна  и свежа , но днес денят пак се очертава да е горещ.
 Вчера готвихме много , та има и за днес hahaha hahaha


Кафе и цветя за събуждане...хубав ден приятелки !

# 542
  • Мнения: 1 999
Добро утро!
Макавелии Hug Hug
С тези морски кафета съвсем ме размечтаваш, а отпуската още е далечеее Grinning
Благодаря ти. Аз си избирам черното Grinning
Преди години  като по-млада ставах сутрин рано и тичах по мокрия пясък.Но тъй като не съм от ранобудните ,а и децата порастнаха - та йодните пари ги дишат по друго време Joy hahaha вече не ходя .
Сега като отида на море гледам да се понаспя,че чак тогава на плажа Grinning Grinning

Чета за гривни против комари - и аз имам инфо ,че са ефикасни.Аз като съм на село и имам работа в градината се напръсквам с някакъв спрей и така се спасявам.Иначе всички гадове мен избират Mr. Green

Роси - ти си наготвила доста ,тъй че днес - само на климатик и комп Grinning Hug

Иви - тези кюфтенца само Павел ще ги уважи  у нас. Той си пада много по магданозени истории .


 Лек ден момичета Hug Hug

# 543
  • Мнения: 1 065
Здравейте дружки мои мили, познати и непознати.
При мен нещата пак се ,,закучиха'' от много посоки, но  ,,шъ съ опрайм' нема да се даваме, я Wink Simple Smile
Много не им се ,,връзвам'' на разните му препятствия за спокоен живот Simple Smile Laughing, но за срещата утре все още не знам какво да кажа.
Дано има и за мен едно местенце, ако дойда в последния момент без резервация.

Хубав ден на всички.

# 544
  • Мнения: 894
Добрютро!, Чуй ме внимателно, няма да повтарям!Тук е такъв пек,та не знам как ще оцелеем,за капак ни се развали асансьора и съм алпинистка running
Макавели мерси за кафето ,а музиката е разтапяща,Азвече съм на работа сред климатик и минерална вода.Сигурно ще се наложи да купуваме от тези гривни и лепенки,защото снощи два комара ни разказаха играта,гонихме ги с български методи- две хавлиени кърпи и бой hahaha hahaha
Пожелавам ви прохлада! Hug Hug

Последна редакция: ср, 11 юли 2012, 10:00 от Ivllin

# 545
  • Мнения: 348
Благодаря за хубавите снимки и песни, без вас денят ми не би бил толкова хубав!
Припомням си чрез вас да се радвам на живота ей така:


Какво по-хубаво!?!

# 546
  • Мнения: 7 391
             Привет,девойки!Включих се най-после и аз , хвърляйки око към терасата,че там в басейна се пляцикат моите малки съкровища. Laughing Жегаааааа и единственото спасение е басейна на балкона /поне за тях/ , а ние под душа.
             Бяло цвете,в кой квартал живееш,ако не е тайна?Може да си ми наблизичко и да разхождаме внуците заедно или поне да пием по едно кафенце или по-точно по едно разхладително!И ако си писала вече къде живееш да знаеш,че австриеца прихваща  Mr. Green Толкова много писаха за него и взе ,че ме зарази! Wink
             Лек ден на всички и дано жегата понамалее малко.Обещаха това да стане след обяд! Laughing

# 547
  • Мнения: 348
Със сигурност знаете този виц, но ми е симпатичен, пък и актуален:


Влюбил се момък в девойка. Признал чувствата си.
Девойката веднага му задала няколко въпроса:
- Имаш ли 2 мерцедеса?
- Не! - отговорил момъкът.
- Имаш ли вила на два етажа?
...- Ами...не! - пак измънкал младежът.
- Тогава няма за какво да си говорим!
Огорченият влюбен отишъл да поиска съвет от баща си.
- Не знам какво да ти кажа сине. Щом толкова я харесваш, можеш да продадеш Бентлито и Ламборгинито и да купиш 2 мерцедеса, но да бутаме 2 етажа от вилата, заради някаква кифла, глупаво ми се струва.


Току-що приспах внука виртуално с тази музичка: http://vbox7.com/play:10923772
Нека да е поздрав и за вас, помага против жега. Simple Smile

# 548
  • София
  • Мнения: 1 529

 Бяло цвете добре дошла и от мен. Ела да се видим в четвъртък.
 Обожавам бели цветя.
 Джили всичко ще се нареди ,давай го по спокойно и пиши нещо за Иринка ,покажи ни я.
 Диди ние двама души не можехме да овардим децата в морето ,Велизар се гмурка под вода чак,трябва да го научим да плува,той баща му може ида го енаучил вече. Елина уж а беше страх ,но сега си влиза 20м навътре ,добре че е плитко. Твоите са ти под контрол.
 Здравче ,как е Йо,с баба е най добре. Wink
 Ивлин,слушам те внимателно Laughing дано бързо ви оправят асансьора ,ама вие край морето си нямата идея за какъв пек говорим тук. Rolling Eyes
 Гъбка ,вечер при нас има толкова много комари ,че трябва да си слагам гривни и на кракатаи на ръцете ,със спрей май е по добре. Не знам защо най ми се лепят по гърба. Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 11 юли 2012, 13:26 от Шпунц

# 549
  • Мнения: 7 391
                Шпунц,разсмя ме с комарите и гърба! Joy Joy Joy Аз , миналата седмица , така бях нахапана,че се уплаших да не ми става алергична реакция  #Crazy Беше ми неудобно да съм с къс ръкав или без ръкав,че бях петно до петно.Сега ползвам рулон Аутан и вече не ме хапят,но пък още се мажа с Фенистил ,че да покрия пораженията!
                И аз съм решила всичките да ги запишем на плуване ,че сега само Мими ходи и само тя плува добре,другите се цамбуркат. Laughing От септември ги натоварваме на колата и на Левски Спартак! travel
                Бяло цвете,вицът е трепач!
               

# 550
  • Мнения: 894
Шпунц Hug
Времето във Варна в момента
Във Варна сега е слънчево. Температурата на въздуха е 32°C, а се усеща като 41°C. Духа вятър със скорост 2 метра в секунда от югоизток. Атмосферното налягане е 1011 hPa и е стабилно без да се променя в момента. Относителната влажност на въздуха е 55%.
Умираме от жега,но поне ни пуснаха асансьора
Джили дано бързо се оправят нещата newsm10 и моето сърце се е свило но довечера ще има развръзка.

# 551
  • Мнения: 348
Дидиа,
аз съм в Левски, обаче внучето е в Младост. Разхождаме се заедно предимно в Младост. Друг вариант - с дъшерята + внучето в парка Заимов.

Римар, Шпунц, благодаря, идва ми се, засега изглежда като съм свободна. Simple Smile

Ивлин, честит поправен асансьор, знам какво е.

Последна редакция: ср, 11 юли 2012, 13:38 от white flower

# 552
  • Мнения: 7 391
              Оххххххххх,Бяло цвете, и ти си ми далеееееч! ooooh! Няма ли една княжевска баба да пропише в темата! Laughing В Младост е зълвата,а в Левски девера на малката щерка,ама мен рядко ме виждат и на двете места! Wink
              Иви ,забравих да ти напиша,че не знам колко градуса е във Варна,но на моята тераса термометърът показва 39.6  Laughing Терасата ми е южна /точно посока кулата на Копитото / и след 16 ч вече половината е в сянка.Сега така е напечена от пряко слънце,че ако не са чадърите и басейна излизане - няма.

Последна редакция: ср, 11 юли 2012, 13:40 от Didia

# 553
  • София
  • Мнения: 2 672

Добър ден, момичета!

Жега е думата, дето най-често спрягаме и се борим с нея тези дни. Малко дъждец ръсне тук-таме и пак пек.  Sad


Момичета, днес се навършват 5 години, откакто си отиде от този свят моя зет. По този повод ви "подавам" виртуална почерпка, ако това е точната дума, в негова памет. Беше прекрасен млад човек, а си отиде твърде рано! Мир на душата му!





Здравче, Шпунц, благодаря за съчувствието.

Последна редакция: ср, 11 юли 2012, 15:04 от marina_vladi

# 554
  • София
  • Мнения: 4 177
Маринка, Бог да прости момчето  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Душата му да почива в мир.

Общи условия

Активация на акаунт