Детска количка за подарък

  • 5 984
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 364
Като жена родила 2 деца те съветвам да отидеш с приятелката си в магазина и която количка тя каже, тази да и купите. Такива "изненади" с бебешките колички не са хубави. Особено, ако вие, нейните приятели нямате деца, най-добре с приятелката ви да поразпитате или прочете във форума, има теми за бебешките колички кои са по-удобни, кое е хубаво да се избягва, да си създадете мнение и тогава да купувате. Хубаво е майката да отиде, да пипне, да и покажат как се разглобява количката, колко място заема в багажника и тогава да се купи.
Бебешката количка не е дрешка или играчка, та ако не ти харесва или не ти е удобна, да я захвърлиш в някой ъгъл.

# 16
  • Мнения: 2 865
Втората ми се струва най-добър вариант.

Първата изглежда доста тежка и масивна, третата (поне от снимките) ме съмнява че може да няма изправено положение на облегалката за гърба, а само полулегналото което е показано, което е голям минус.

Но най-добре да се видят на место в магазин и да се уточни как стоят нещата с тези детайли.

# 17
  • Мнения: 0
Уауууу, това ще е страхотен подарък! Аз мисля, че щом сте решили да й подарявате количка, нека е изненада или пък вероятността за ваучер също е много добра.  Според мен това много ще я зарадва Simple Smile
Определено с 2-те ръце и с 2-та крака съм за Jane, независимо от модела. Това е изпитана здрава марка, произвеждана в Барселона! 100% не е китайски боклук.

П.С. Работех във фирма с внос от Китай и постоянно ни пращаха оферти с колички. Ако искаш, мога да се поразровя и да ти пратя тази третата количка да видиш, че е китайска!

Заложи на Jane, гледам, че и двата модела са в един и същи магазин, отиди и ги виж на място - която ти хареса, взимай, или пък вземи ваучер от там Simple Smile

Това момиче трябва да е много щастливо, че има приятели като вас   bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 1 344
Абе,как така да отива и да взима?
Ако не и харесва,ако е тежка,може цвета да не одобри...?

Вземи приятелката си и я купете заедно,тя да си я избере,пък ти я плати?
Честно,не разбирам как може да се правят такива подаръци,без дори да попиташ какво желае отсрещната страна...?

# 19
  • Мнения: 0
Ухх, да, права е Диди. Първоначално не помислих, просто си представих как ще се зарадва момичето на изненадата. Но не се сетих, че може да не хареса цвета. Извинявай, Моника  Embarassed
Може би наистина е добре да я заведеш в магазина и да си избере количка или пък поне да поразпиташ какво иска.
Все пак в такъв случай си мисля, че варианта с ваучера е най-удачен. Хем ще има изненада, хем сама ще си избере количката Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 23 097
Триколките са кофти, добре си се спряла на варианта с четири колела.
Обаче би било супер тъпо, ако в името на голямата изненада, не отидеш с приятелката ти да избере тя количката.  Peace

Честно,не разбирам как може да се правят такива подаръци,без дори да попиташ какво желае отсрещната страна...?
Е, как - после няма да има ахкане и охкане при вида на големия жест. Сори, но така ми звучи.

# 21
  • Мнения: 1 878
Изобщо не бих се зарадвала на такава изненада, колкото и пари да струва!

# 22
  • София
  • Мнения: 7 242
Жената не пита дали одобряваме идеята, а кой модел ни харесва! Аз съм за втората  Peace

# 23
  • Мнения: 22 440
Задължително остави приятелката ти да си избере количката.
Ако някой ми натресе количка за подарък по негов вкус, просто ще му я върна. Язък му за парите дето е дал.

# 24
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Много е хубаво,че искате да направите такъв голям подарък на бъдещата майка,но и моят съвет е като на останалите-обсъдете го с нея.А,най-добре е тя да си я хареса в магазина и тогава да я купувате.Бебешката количка е една от най-важните и трудни за избор покупки и колкото майки,толкова мнения.На мен лично ако ми направят такава изненада изобщо няма да съм очарована.
А,по темата-Jane са хубава марка,качествени.На мен лично втората ми е фаворит.

# 25
  • Мнения: 1 878
Гледайте поне да и се събира в багажника на колата, ако ще ползва такава!
Дали ще се побере в асансьор, ако живеят на по-висок етаж.
Тези неща ми хрумват на пръв поглед!

Иска ли изобщо комбинирана количка майката?
За първото дете имах комбинирана количка. За второто обаче бих му взела нещо такова или такова!

# 26
  • Мнения: 4 965
За първа бременност наистина майките се хвърлят на нещо с много екстри.
Ако имам още деца, няма да ползвам нещо по-голямо от количка тип-чадър. Останалото е абсолютно ненужно и излишно.
Ето това е перфектно, ако майката не държи да си натресе болки в гърба за цял живот:

При това пак отива към 700 лв., ако държиш да изхарчиш повечко пари. Peace

# 27
  • BG
  • Мнения: 2 458
Гледайте поне да и се събира в багажника на колата, ако ще ползва такава!
Дали ще се побере в асансьор, ако живеят на по-висок етаж.
Тези неща ми хрумват на пръв поглед!

Иска ли изобщо комбинирана количка майката?
За първото дете имах комбинирана количка. За второто обаче бих му взела нещо такова или такова!

На втори поглед - съветите ти вече са дадени. Предложените от теб - ако го роди директно на една година и то през лятото (особено първата).

Жената не пита дали одобряваме идеята, а кой модел ни харесва! Аз съм за втората  Peace

Именно!  Peace

# 28
  • Мнения: 1 878
Гледайте поне да и се събира в багажника на колата, ако ще ползва такава!
Дали ще се побере в асансьор, ако живеят на по-висок етаж.
Тези неща ми хрумват на пръв поглед!

Иска ли изобщо комбинирана количка майката?
За първото дете имах комбинирана количка. За второто обаче бих му взела нещо такова или такова!



На втори поглед - съветите ти вече са дадени. Предложените от теб - ако го роди директно на една година и то през лятото (особено първата).

Жената не пита дали одобряваме идеята, а кой модел ни харесва! Аз съм за втората  Peace

Именно!  Peace

Някой май не чете! И двете колички са за новородени и много добре са приложими за зимата. Има си чувалчета за тази цел!

# 29
  • BG
  • Мнения: 2 458
Гледайте поне да и се събира в багажника на колата, ако ще ползва такава!
Дали ще се побере в асансьор, ако живеят на по-висок етаж.
Тези неща ми хрумват на пръв поглед!

Иска ли изобщо комбинирана количка майката?
За първото дете имах комбинирана количка. За второто обаче бих му взела нещо такова или такова!



На втори поглед - съветите ти вече са дадени. Предложените от теб - ако го роди директно на една година и то през лятото (особено първата).

Жената не пита дали одобряваме идеята, а кой модел ни харесва! Аз съм за втората  Peace

Именно!  Peace

Някой май не чете! И двете колички са за новородени и много добре са приложими за зимата. Има си чувалчета за тази цел!


Значи ставаме две! Но темата е за едни други колички... Peace

Общи условия

Активация на акаунт