Детска количка за подарък

  • 5 990
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 887
Ами айде по темата! Нито една не ми харесва!  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 2 216
Задължително остави приятелката ти да си избере количката.
Ако някой ми натресе количка за подарък по негов вкус, просто ще му я върна. Язък му за парите дето е дал.
И аз не бих се зарадвала на такъв подарък щом не е съобразен с моя вкус и моите нужди.
Питайте приятелката си каква количка иска, защото тези, които сте предложили не на всеки ще се харесат
А иначе е много мило, че сте решили да направите голям и много нужен подарък

# 32
  • Мнения: 29
Задължително се консултирай с майката , ако искаш да я зарадваш. Виж темата " Количката - наука за второ висше " и ще разбереш , че има милиони функционални варианти , както и още толкова цветови - нека позвателя сам да си я избере , като не е неудобно да си кажеш бюджета . Ако иска нещо по-скъпо - ок , за бебе трябват много други неща, ще се измисли какво да подариш . Успех Simple Smile

# 33
  • Мнения: 4 569
Нека приятелката си избере количката. Отидете заедно в магазина, разгледайте, нека тя я избере, а пък ти я плати.

# 34
  • Мнения: 124
Здравей, мисля, че трябва майката да си избере количката - модел, цвят...
Когато аз избирах количка, бях се спряла на Слалом. Тази количка се бута страшно лесно, има широка седалка, големи гуми, окачване, и само човек, който не я е пробвал, може да каже, че триколките са нестабилни.
Jane Muum е нова количка, също с широк летен кош, много лека.
Не мога да кажа коя повече ми харесва - двете имат съвсем различен външен вид, така че е добре момичето да си я избере.
Третата количка дори не съм я чувала, но не ми изглежда хубава...

После да споделиш каква количка сте взели Simple Smile

# 35
  • Мнения: 654
Аз не харесах нито една,но се чудя дали темата наистина е за подаръка newsm78

# 36
  • Мнения: 124
хмммм, че за какво да е темата? Ако беше за нея количката, направо щеше да си пита, едва ли щеше да си измисля, че е за подарък... Thinking

# 37
  • Мнения: 9
Здравейте мами,
искам да се посъветвам с вас за най-подходящата количка за подарък.Бюджета ни е максимум до 1000лв.За сега сме се спрели на няколко модела,но очаквам и вашите коментари по темата.Най-добрата ни приятелка ще има бебе и искаме да я зарадваме с нещо готино.
Това са вариантите които са ни хванали около до момента.
1 Бебешка количка Jane Slalom Pro Reverse    
http://jbaby.bg/product/290/bebeshka-kolichka-jane-slalom-pro-re … trix-cherven.html
2 Бебешка количка Jane Muum http://jbaby.bg/product/280/bebeshka-kolichka-jane-muum-kosh-mat … -bezhov-2012.html
3 Bebetto Aquarius http://bebemax.eu/%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BA%D0 … -Aquarius/211.php

Очаквам с нетърпение и други предложения!  Hug
П.С за пръв път пускам тема така че ме извинете ако съм в грешен раздел  Embarassed Rolling Eyes
Мерси на всички за мненията по темата!В крайна сметка 2те колички отпаднаха и остана най-добрата според нашата приятелка.И изненадата към подаръка ще са разни дребни аксесоари към количката Simple Smile)
  bouquet

# 38
  • Мнения: 0
А би ли споделила все пак коя е най-добрата количка за нея Simple Smile Чисто любопитство  Embarassed

# 39
  • Мнения: 9
А би ли споделила все пак коя е най-добрата количка за нея Simple Smile Чисто любопитство  Embarassed
Тази Jane Slalom Pro Reverse + Кош Matrix червен

Общи условия

Активация на акаунт