Детска количка за подарък

  • 5 991
  • 39
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 9
Здравейте мами,
искам да се посъветвам с вас за най-подходящата количка за подарък.Бюджета ни е максимум до 1000лв.За сега сме се спрели на няколко модела,но очаквам и вашите коментари по темата.Най-добрата ни приятелка ще има бебе и искаме да я зарадваме с нещо готино.
Това са вариантите които са ни хванали около до момента.
1 Бебешка количка Jane Slalom Pro Reverse    
http://jbaby.bg/product/290/bebeshka-kolichka-jane-slalom-pro-re … trix-cherven.html
2 Бебешка количка Jane Muum http://jbaby.bg/product/280/bebeshka-kolichka-jane-muum-kosh-mat … -bezhov-2012.html
3 Bebetto Aquarius http://bebemax.eu/%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BA%D0 … -Aquarius/211.php

Очаквам с нетърпение и други предложения!  Hug
П.С за пръв път пускам тема така че ме извинете ако съм в грешен раздел  Embarassed Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 11 707
Щом е най-добрата ти приятелка, просто я попитай коя количка желае.

# 2
  • Мнения: 4 651
Моника, най- добре го обсъдете с приятелката си. Тя вероятно вече има виждане по въпроса и не е ясно дали то ще съвпадне с вашето. Няма да е съвсем изненада, но това е голяма покупка, не може просто да я занесете и да кажете: заповядай. Може да й купите нещо като ваучер в голям магазин за колички и тя да си избере. Ако пък си хареса нещо 100 лв по- скъпо, пак да си го вземе и да си доплати.

# 3
  • BG
  • Мнения: 2 458
И трите са страхотни!  Peace Аз трудно бих решила коя да избера.
Гледайте да се побира в багажник и в асансьор. И да е колкото може по-лека.

П.П. Да, има вероятност да преместят темата.

# 4
  • Мнения: 9
Щом е най-добрата ти приятелка, просто я попитай коя количка желае.

Искам да е изненада...,но може и да и покажа 10-тина варианта да одобрява и да я изненадам с някоя от тях Simple Smile)

# 5
  • Мнения: 11 707
Според мен не е подарък за изненада. Вие си знаете, но аз бих искала лично да си я избера  Peace

Идеята с ваучера ми допада най-много  Hug

# 6
  • Мнения: 4 965
Щом е най-добрата ти приятелка, просто я попитай коя количка желае.

Искам да е изненада...,но може и да и покажа 10-тина варианта да одобрява и да я изненадам с някоя от тях Simple Smile)

Такава изненада трудно ще зарадва много майки. Та точно трепетът при избора на количката, легълцето и първите дрешки е едно от най-милите неща за самата мама.
Пък и е възможно вече да има точна представа каква количка иска.
Аз лично бих се подразнила от точно такава изненада, ако ще и за 5000 лв. да е. Peace

# 7
  • Мнения: 9
Щом е най-добрата ти приятелка, просто я попитай коя количка желае.

Искам да е изненада...,но може и да и покажа 10-тина варианта да одобрява и да я изненадам с някоя от тях Simple Smile)

Такава изненада трудно ще зарадва много майки. Та точно трепетът при избора на количката, легълцето и първите дрешки е едно от най-милите неща за самата мама.
Пък и е възможно вече да има точна представа каква количка иска.
Аз лично бих се подразнила от точно такава изненада, ако ще и за 5000 лв. да е. Peace
Е изненадата ще е самата количка иначе сме се застраховали ,че нашият подарък ще е количката Simple Smile

# 8
  • Мнения: 5 710
Koличката за мен е нещо много важно сама да си я избера:)  имам ясна идея какво искам/ и защо:)) Така че особено ако е първо дете, смятам, че трябва да го обсъдите с приятелката ти.
На наша съфорумка й подариха количка колегите й, и беше много щастлива от избора им, не се е втелясвала публично, предполагам, че за 2ро дете този мерак отминава и хората стават по-практични.
Иначе аз харесах 1вата

# 9
  • Мнения: 4 965
Е изненадата ще е самата количка иначе сме се застраховали ,че нашият подарък ще е количката Simple Smile

Тогава най-доброто, което може да направите, е да излезете заедно с бъдещата мама и тя да си я избере лично (все пак, тя ще ползва количката, тя ще я сгъва и разгъва, носи и т.н.), а вие само да я платите.
Така направиха преди години кръстниците на нашите деца, понеже количката ни беше подарък от тях. Peace

# 10
  • BG
  • Мнения: 2 458

След като са толкова близки, най-вероятно са го обсъждали и авторката е добила някаква представа какво би допаднало на майката. А и според мен, количка на такава цена би допаднала на повечето майки.
За съжаление, аз не мога да си я позволя, другите около мен също.

# 11
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Количка се избира по толкова много критерии, че няма начин да няма неприятни изненади, ако не се посъветваш с приятелката си.

# 12
  • Мнения: 9
А иначе според вас кои са по практични и удобни с 4 или 3 гуми? За сега само с 4 ми хващат окото ,но нямам опит и се чудя.  newsm78

# 13
  • Мнения: 1 492
А иначе според вас кои са по практични и удобни с 4 или 3 гуми? За сега само с 4 ми хващат окото ,но нямам опит и се чудя.  newsm78
С 4 гуми! На мен с три ми беше неудобно при качването на бордюрите. Имах чувството, че ще обърна количката.

# 14
  • BG
  • Мнения: 2 458
А иначе според вас кои са по практични и удобни с 4 или 3 гуми? За сега само с 4 ми хващат окото ,но нямам опит и се чудя.  newsm78

Най-удобно е като при втората и третата, които си посочила - с 4, но двете по-събрани.
За мен едно от основните неща е да може дръжката да се обръща.

# 15
  • Мнения: 9 400
Като жена родила 2 деца те съветвам да отидеш с приятелката си в магазина и която количка тя каже, тази да и купите. Такива "изненади" с бебешките колички не са хубави. Особено, ако вие, нейните приятели нямате деца, най-добре с приятелката ви да поразпитате или прочете във форума, има теми за бебешките колички кои са по-удобни, кое е хубаво да се избягва, да си създадете мнение и тогава да купувате. Хубаво е майката да отиде, да пипне, да и покажат как се разглобява количката, колко място заема в багажника и тогава да се купи.
Бебешката количка не е дрешка или играчка, та ако не ти харесва или не ти е удобна, да я захвърлиш в някой ъгъл.

# 16
  • Мнения: 2 867
Втората ми се струва най-добър вариант.

Първата изглежда доста тежка и масивна, третата (поне от снимките) ме съмнява че може да няма изправено положение на облегалката за гърба, а само полулегналото което е показано, което е голям минус.

Но най-добре да се видят на место в магазин и да се уточни как стоят нещата с тези детайли.

# 17
  • Мнения: 0
Уауууу, това ще е страхотен подарък! Аз мисля, че щом сте решили да й подарявате количка, нека е изненада или пък вероятността за ваучер също е много добра.  Според мен това много ще я зарадва Simple Smile
Определено с 2-те ръце и с 2-та крака съм за Jane, независимо от модела. Това е изпитана здрава марка, произвеждана в Барселона! 100% не е китайски боклук.

П.С. Работех във фирма с внос от Китай и постоянно ни пращаха оферти с колички. Ако искаш, мога да се поразровя и да ти пратя тази третата количка да видиш, че е китайска!

Заложи на Jane, гледам, че и двата модела са в един и същи магазин, отиди и ги виж на място - която ти хареса, взимай, или пък вземи ваучер от там Simple Smile

Това момиче трябва да е много щастливо, че има приятели като вас   bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 1 345
Абе,как така да отива и да взима?
Ако не и харесва,ако е тежка,може цвета да не одобри...?

Вземи приятелката си и я купете заедно,тя да си я избере,пък ти я плати?
Честно,не разбирам как може да се правят такива подаръци,без дори да попиташ какво желае отсрещната страна...?

# 19
  • Мнения: 0
Ухх, да, права е Диди. Първоначално не помислих, просто си представих как ще се зарадва момичето на изненадата. Но не се сетих, че може да не хареса цвета. Извинявай, Моника  Embarassed
Може би наистина е добре да я заведеш в магазина и да си избере количка или пък поне да поразпиташ какво иска.
Все пак в такъв случай си мисля, че варианта с ваучера е най-удачен. Хем ще има изненада, хем сама ще си избере количката Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 23 112
Триколките са кофти, добре си се спряла на варианта с четири колела.
Обаче би било супер тъпо, ако в името на голямата изненада, не отидеш с приятелката ти да избере тя количката.  Peace

Честно,не разбирам как може да се правят такива подаръци,без дори да попиташ какво желае отсрещната страна...?
Е, как - после няма да има ахкане и охкане при вида на големия жест. Сори, но така ми звучи.

# 21
  • Мнения: 1 887
Изобщо не бих се зарадвала на такава изненада, колкото и пари да струва!

# 22
  • София
  • Мнения: 7 242
Жената не пита дали одобряваме идеята, а кой модел ни харесва! Аз съм за втората  Peace

# 23
  • Мнения: 22 476
Задължително остави приятелката ти да си избере количката.
Ако някой ми натресе количка за подарък по негов вкус, просто ще му я върна. Язък му за парите дето е дал.

# 24
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Много е хубаво,че искате да направите такъв голям подарък на бъдещата майка,но и моят съвет е като на останалите-обсъдете го с нея.А,най-добре е тя да си я хареса в магазина и тогава да я купувате.Бебешката количка е една от най-важните и трудни за избор покупки и колкото майки,толкова мнения.На мен лично ако ми направят такава изненада изобщо няма да съм очарована.
А,по темата-Jane са хубава марка,качествени.На мен лично втората ми е фаворит.

# 25
  • Мнения: 1 887
Гледайте поне да и се събира в багажника на колата, ако ще ползва такава!
Дали ще се побере в асансьор, ако живеят на по-висок етаж.
Тези неща ми хрумват на пръв поглед!

Иска ли изобщо комбинирана количка майката?
За първото дете имах комбинирана количка. За второто обаче бих му взела нещо такова или такова!

# 26
  • Мнения: 4 965
За първа бременност наистина майките се хвърлят на нещо с много екстри.
Ако имам още деца, няма да ползвам нещо по-голямо от количка тип-чадър. Останалото е абсолютно ненужно и излишно.
Ето това е перфектно, ако майката не държи да си натресе болки в гърба за цял живот:

При това пак отива към 700 лв., ако държиш да изхарчиш повечко пари. Peace

# 27
  • BG
  • Мнения: 2 458
Гледайте поне да и се събира в багажника на колата, ако ще ползва такава!
Дали ще се побере в асансьор, ако живеят на по-висок етаж.
Тези неща ми хрумват на пръв поглед!

Иска ли изобщо комбинирана количка майката?
За първото дете имах комбинирана количка. За второто обаче бих му взела нещо такова или такова!

На втори поглед - съветите ти вече са дадени. Предложените от теб - ако го роди директно на една година и то през лятото (особено първата).

Жената не пита дали одобряваме идеята, а кой модел ни харесва! Аз съм за втората  Peace

Именно!  Peace

# 28
  • Мнения: 1 887
Гледайте поне да и се събира в багажника на колата, ако ще ползва такава!
Дали ще се побере в асансьор, ако живеят на по-висок етаж.
Тези неща ми хрумват на пръв поглед!

Иска ли изобщо комбинирана количка майката?
За първото дете имах комбинирана количка. За второто обаче бих му взела нещо такова или такова!



На втори поглед - съветите ти вече са дадени. Предложените от теб - ако го роди директно на една година и то през лятото (особено първата).

Жената не пита дали одобряваме идеята, а кой модел ни харесва! Аз съм за втората  Peace

Именно!  Peace

Някой май не чете! И двете колички са за новородени и много добре са приложими за зимата. Има си чувалчета за тази цел!

# 29
  • BG
  • Мнения: 2 458
Гледайте поне да и се събира в багажника на колата, ако ще ползва такава!
Дали ще се побере в асансьор, ако живеят на по-висок етаж.
Тези неща ми хрумват на пръв поглед!

Иска ли изобщо комбинирана количка майката?
За първото дете имах комбинирана количка. За второто обаче бих му взела нещо такова или такова!



На втори поглед - съветите ти вече са дадени. Предложените от теб - ако го роди директно на една година и то през лятото (особено първата).

Жената не пита дали одобряваме идеята, а кой модел ни харесва! Аз съм за втората  Peace

Именно!  Peace

Някой май не чете! И двете колички са за новородени и много добре са приложими за зимата. Има си чувалчета за тази цел!


Значи ставаме две! Но темата е за едни други колички... Peace

# 30
  • Мнения: 1 887
Ами айде по темата! Нито една не ми харесва!  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 2 216
Задължително остави приятелката ти да си избере количката.
Ако някой ми натресе количка за подарък по негов вкус, просто ще му я върна. Язък му за парите дето е дал.
И аз не бих се зарадвала на такъв подарък щом не е съобразен с моя вкус и моите нужди.
Питайте приятелката си каква количка иска, защото тези, които сте предложили не на всеки ще се харесат
А иначе е много мило, че сте решили да направите голям и много нужен подарък

# 32
  • Мнения: 29
Задължително се консултирай с майката , ако искаш да я зарадваш. Виж темата " Количката - наука за второ висше " и ще разбереш , че има милиони функционални варианти , както и още толкова цветови - нека позвателя сам да си я избере , като не е неудобно да си кажеш бюджета . Ако иска нещо по-скъпо - ок , за бебе трябват много други неща, ще се измисли какво да подариш . Успех Simple Smile

# 33
  • Мнения: 4 569
Нека приятелката си избере количката. Отидете заедно в магазина, разгледайте, нека тя я избере, а пък ти я плати.

# 34
  • Мнения: 124
Здравей, мисля, че трябва майката да си избере количката - модел, цвят...
Когато аз избирах количка, бях се спряла на Слалом. Тази количка се бута страшно лесно, има широка седалка, големи гуми, окачване, и само човек, който не я е пробвал, може да каже, че триколките са нестабилни.
Jane Muum е нова количка, също с широк летен кош, много лека.
Не мога да кажа коя повече ми харесва - двете имат съвсем различен външен вид, така че е добре момичето да си я избере.
Третата количка дори не съм я чувала, но не ми изглежда хубава...

После да споделиш каква количка сте взели Simple Smile

# 35
  • Мнения: 654
Аз не харесах нито една,но се чудя дали темата наистина е за подаръка newsm78

# 36
  • Мнения: 124
хмммм, че за какво да е темата? Ако беше за нея количката, направо щеше да си пита, едва ли щеше да си измисля, че е за подарък... Thinking

# 37
  • Мнения: 9
Здравейте мами,
искам да се посъветвам с вас за най-подходящата количка за подарък.Бюджета ни е максимум до 1000лв.За сега сме се спрели на няколко модела,но очаквам и вашите коментари по темата.Най-добрата ни приятелка ще има бебе и искаме да я зарадваме с нещо готино.
Това са вариантите които са ни хванали около до момента.
1 Бебешка количка Jane Slalom Pro Reverse    
http://jbaby.bg/product/290/bebeshka-kolichka-jane-slalom-pro-re … trix-cherven.html
2 Бебешка количка Jane Muum http://jbaby.bg/product/280/bebeshka-kolichka-jane-muum-kosh-mat … -bezhov-2012.html
3 Bebetto Aquarius http://bebemax.eu/%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BA%D0 … -Aquarius/211.php

Очаквам с нетърпение и други предложения!  Hug
П.С за пръв път пускам тема така че ме извинете ако съм в грешен раздел  Embarassed Rolling Eyes
Мерси на всички за мненията по темата!В крайна сметка 2те колички отпаднаха и остана най-добрата според нашата приятелка.И изненадата към подаръка ще са разни дребни аксесоари към количката Simple Smile)
  bouquet

# 38
  • Мнения: 0
А би ли споделила все пак коя е най-добрата количка за нея Simple Smile Чисто любопитство  Embarassed

# 39
  • Мнения: 9
А би ли споделила все пак коя е най-добрата количка за нея Simple Smile Чисто любопитство  Embarassed
Тази Jane Slalom Pro Reverse + Кош Matrix червен

Общи условия

Активация на акаунт