Приятели или врагове!

  • 6 660
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 169
Какво търсим пишейки в дадено нет пространство!
Себе си?
Другите?
Приятели?
Все ни е тая?

Търсим поле за изява, самотни сме - приятелите са се затворили, кръга ни не ни е достатъчен, искаме общуване, какво по дяволите искаме...да споделим и после да ни е яд...или просто драскаме....какво искаме....защо сме толкова самовглъбени и ни е по лесно да споделяме с непознати, които после ни стават познати....какво търсим....

# 1
  • Мнения: 169
Само да сте посмели да НЕ пишете в темата ми.... ooooh! Laughing

# 2
  • Мнения: 169
Воюваме ли помежду си или търсим себеподобни....Срещу света ли сме или имаме нужда от него, макар да го отричаме....инатим ли се или просто сме такива....

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 734
Ето, Тумбе, разписвам се. Нищо, че още ме яд,че ми отмъкна Кукувицата  Crossing Arms

Нищо не търся в нета. Забавлявам се.

# 4
  • Мнения: 169
Ето, Тумбе, разписвам се. Нищо, че още ме яд,че ми отмъкна Кукувицата  Crossing Arms

Нищо не търся в нета. Забавлявам се.

Не съм, мо...бях котка под прикритие....аууу, че си злопаметна....Благодаря ти, че разписа... Heart Eyes Hug Wink

# 5
  • Мнения: 448
Скука ми е всяка вечер и за това. Първо беше само по служба тук, после свикнах да се ровя и да пиша в разни теми само и само времето да минава и да има кво да прая.

# 6
  • Мнения: 5 831
Убивам време в смях, изумление и спор от време на време Wink

# 7
  • Мнения: 169
Ту пак, почнах ей така на майтап....и ся не мога се откажа....всички са ми мили...заяждам се, дракам се...но някак всичко ми е като навързано...някак ми е свързано...баси....усещането за близост е чак дразнещо....Все едно искаш да пръднеш, ама всички са наоколо...и чуват и усещат.... Laughing

# 8
  • Мнения: X
Пушите ли?
Отново трус или внушение??

# 9
  • Мнения: 169
Пушим, де....даже димим...

# 10
  • Мнения: 448
Аха, все едно познати, нали. Ама не чак толкова, но пак познати. Свиква се да. Дори като ме баннаха мислех, че няма ми пука ама ми пукаше. Добре че "мамма" ме пусна пак да ви досаждам.

# 11
  • Мнения: 169
Аха, все едно познати, нали. Ама не чак толкова, но пак познати. Свиква се да. Дори като ме баннаха мислех, че няма ми пука ама ми пукаше. Добре че "мамма" ме пусна пак да ви досаждам.

Ох, Тати като ме отряза заради Марадона, направо пукнах...мислех, че ще го преживея....е, не можах...хем не бях виновна, хем набедена....не става....не беше редно.... ooooh!

Много народ ми е ценен....трудна работа....

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 734
Тук срещам мнения на хора, с които в реалността няма как да се сблъскам.
Факт е обаче, че открих кръг от хора, които ми станаха много близки.

# 13
  • Мнения: 169
Не, че искам да превръщам темата в поредната тема, ама имах нужда да си сверя часовника....Нормално ли е да имаш нужда от хора, които познаваш само виртуално....а после и не само, едни от най хубавите ми познанства(РЕАЛНИ) са в нета...и в частност в бгмамма...

# 14
  • Мнения: 448
Аз тогава си го изпросих яката, че чак си го исках. Ама вече не се връзвам на никой Joy да прая глупости, че иначе вечер ще си пукна сам тук.

Общи условия

Активация на акаунт