Приятели или врагове!

  • 6 660
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 397
Воюваме ли помежду си или търсим себеподобни....Срещу света ли сме или имаме нужда от него, макар да го отричаме....инатим ли се или просто сме такива....

Аз разпускам, милон пъти съм го казвала. И воювам същевременно. Нищо не търся, съм себе си.

# 76
  • Мнения: 11
Хубави познати имам от отчетните само, там нямаше заяждане и набиване на канчета, най-вероятно поради тази причина съм ги открила в онзи подфорум!
Врагове и приятели не търся тук, има много неприятни хора, но се срещат и нормални, добри хора, които са стъпили в реалността, не фантазират и летят в облаците!

# 77
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 360
Не търся. Те сами се появяват.

п.с.
Де са на тумбето циците и защо си е сменила ника?
Ще пусна една подписка да забранят тези заблуждаващи маневри.

# 78
  • Мнения: 4 310
п.с.
Де са на тумбето циците и защо си е сменила ника?
 
Ника да сменя, но аватара да не пипа Laughing

# 79
  • Мнения: 1 695
Тумбе, дека си? Започнахме вече да хвърляме боб за теб и да те издирваме из дебрите на форума.

По темата:
Абсолютно нищо не търся, но намирам много приятни и интересни хора. Откривам хора с които ми е приятно да общувам виртуално. Срещам и много неприятни личности, но предпочитам да ги избягвам. Винаги съм смятала писането по форуми за пълна простотия, но ето че човек мени възгледите си. Сега съм един вид пристрастена към форума и ми е много хубаво тук. В свободното си време опознавам задочно други потребители. Обичам да коментирам филми и книги, а вкъщи мъжа ми нито чете, нито сяда да гледа филм с мен. Тук намирам хора със сходни интереси, има с кой да обсъдя поредната ТВ драма. Mr. Green Приятелство е много далечна дума, нямам приятели тук, но имам страхотни познати. А приятели в живота имам доста, защото съм по начало много контактна и общителна. Друго освен да са ми здрави всички, които обичам не искам. Пари в гроба няма да отнесе никой. Спомените и хората сса за цял живот.

# 80
  • Мнения: 169
Тука съм момичета и момчета! Ето ме в цялата ми прелест Laughing Stop Wink !
Никой не ме е обидил или нагрубил във Форума, всичко е наред!
И обещавам да не си сменям вече ника, както и гордо размятаните мърдащи прелести!
Ми, че те са за вас, за да ви усмихват и да ви създават настроение!
Прегръдки! Hug Hug Hug

# 81
  • Варна
  • Мнения: 1 734
Ох, Тумбе, вече ще спя спокойно. А съвсем сериозно обмислях дали да не подам сигнал за нелегален трафик на пернати, садистично скрити в дамски прелести.

# 82
# 83
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 360
Папагал да си на тези времена ...

Общи условия

Активация на акаунт