Отговори
# 690
  • Мнения: 5 173
Момичета, аз съм скапана, ама да кажа, че сме на път да си купим количка от Ново бебе, за да хванем 10% отстъпка.
Не ми се искаше да бързаме, но офертата е мн изгодна, така че май ще действаме.

# 691
  • Мнения: 607
Здравейте, мамчета!!!!
Тиливанили, много добре знам какво е то тормоз по тел.Ние с мяйка ми се чуваме поне по 6 - 7 пъти на ден, отделно толкова и със сестра ми.Много е изнервящо, а сега и въпроси от типа: как се чувстваш; добре ли си; и т.н. направо ме влудяват!!!!!
Дейза, успех утре, сигурна съм, че ще ги смачкаш!!!
Добре дошли на новите мами и леко бременеене.
Както казах и по-рано дики ми каза, че все още е рано да се притеснявам как спя - може и по гръб, и на ляво, и на дясно
Аз бебо определено си го усещам как рита и се мести, защото и корема ми мърда!!!Толкова е страхотно усещането, че нямам думи.
Хайде за сега Чао от мен и после пак ще пиша!!!  bouquet

# 692
  • гр.София
  • Мнения: 430
Шушулче, покажи количката  Praynig

Мен бебчо така ме рита, но навътре към вътрешностите май са му крачетата - хич не е приятно, но ще изтърпя  Mr. Green

Радвам се, че бебчовците са здравички, дано са все така Hug А и се радвам, че започваме малко по малко с покупките. Е аз още одържам фронта, но ще видим докога  Mr. Green

# 693
  • Мнения: 33
Така Ви се радвам, че избиратe и купувате неща за бебчетата. Спомням си каква тръпка беше с първото ми детенце. даже и с второто поради голямата възрастова разлика, пазарувах доста предварително. Сега въобще не ми е до покупки, толкова съм притеснена с този ремонт, даже ми е тъжно че може да се наложи да посрещнем бебчо в сегашното ни жилище. Наливаме луди пари за ремонт и обзавеждане а сме толкова далече от нанасянето. От 2 дни сме с нова блиндирана врата, днес започнаха да лепят камъните по стените в дневния тракт, мокрото е налепено с плочки, но си нямаме шкафове, мивка, пералня и сушилня, купихме си гранитогрес за терасите, но спалните са на шпакловка и замазка а и с обзавеждането сме до никъде само кухнята с ел. уредите сме поръчали, нищо друго си нямаме... Другите ни дечица ги посрещнахме с чисто ново обзавеждане, купено специално за тях, а номер 3, нищо си няма още .......

# 694
  • Варна
  • Мнения: 506
номер 3, нищо си няма още .......
кака, батко, мама, татко, любов - важните неща са налице Hug

# 695
  • Мнения: 5 173
Аз само да се отчета със снимка в 18 седмица:
18-sedmica by Galika_, on Flickr
Единствената ми, за да съм точна.
Погледнете в стрийма ми, имам 1 хлапе от градината ми там. Мн е фотогенична.

# 696
  • Мнения: 615
nedabi всичко ще си дойде на мястото, има още 4-5 месеца  Hug
Шушулче много си хубава  Simple Smile
Мен днес домашните ме вбесиха меко казано. Всеки разхвърля, никой нищичко не ми помага и аз изпаднах в бяс. Такова викане му ударих, дано бебето само да чува, а да не разбира какво говоря  Mr. Green. Сега се обличам, гримирам и излизам с приятелка на ресторант. bowuu

# 697
  • Мнения: 1 179
Шушулче, много ти е хубава снимката. Само се чудя от къде ги намирате тия сланчогледи, толкова ги харесвам.  Sunglasses
Момичета, много ме е страх с това ходене днес да не съм си направила нещо. Ниско долу зверски ме сряза на няколко пъти, коремът ми е твърд и бебето изобщо не мърда. А болката е много остра.  Cry  

# 698
  • София
  • Мнения: 32
Aera ако боли много силно отивай веднага на док. Спешни АГ кабинети има в Майчин Дом и Шейново. Ако не, пробвай да пиеш поне но-шпа  и да полежиш. И при мен днес се получи нещо подобно, защото много обикалях и пих кола. Кофеина определено не ми отразява добре.

Цветенце аз съм чак вечерта от 18:30, че исках по хладното.

Monsy  love001 Чудесни новини миличка Simple Smile

iiv На нас ни казаха пола още в 12-та г.с.

# 699
  • Мнения: 1 709
Мацки от Варна имам питане към вас-най-вероятно ще идвам за ФМ във Варна. Докторката
ме праща в ХБ "Темелков" да търся час при доц. Балев. Някакви отзиви?
Колко ориентировъчно ще ми струва?

Последна редакция: ср, 27 юни 2012, 19:59 от синя птичка

# 700
  • Мнения: 33
Облак.. и аз все това си повтарям, да се живи и здрави, да се обичаме и т.н. но ми се иска и за бебчо да се подготвим така както за каката и баткото.

*Цветенце* дано да си права, но ние купихме жилището средата на януари,  половин година ремонти, а финала е толкова далеч.

Шушулче, страхотни снимки, в градини, сред слънчогледи, и аз като Aera се чудя къде ги намираш тези красоти.

Aera преуморила си се мила, вземи но-шпа, легни и си почивай. Дано всичко отмине бързо.

# 701
  • Мнения: 449
Monsy,браво за хубавите резултати!Представям си как ти е олекнало... WhistlingАз съм в петък следобед в "Марковс",дано да чуя същото Praynig
Аера,и аз съм на мнение да изпиеш едно Но-шпа и да си почиваш тази вечер.Просто си се преуморила,всичко ще е наред!
И ние двамата с таткото сме високи и много ми се ще да намерим по-висока количка,ама незнам... WinkИскам да е още с широки гуми и една дръжка.

# 702
  • Мнения: 20
Мацки от Варна имам питане към вас-най-вероятно ще идвам за ФМ във Варна. Докторката
ме праща в ХБ "Темелков" да търся час при доц. Балев. Някакви отзиви?
Колко ориентировъчно ще ми струва?
Здравей! Аз ще ходя в петък да си запазвам час. Познати ми казаха,че сумата е 85 лв, като имало второ изследване в 32 седмица - то е 35 лв. Разбрах също,че записването за доц. Балев е почти мисия невъзможна и часове се дават само в петък преди 8 сутринта. Ако не мога да се вредя при него ще попитам дали има часове за други лекари.

# 703
  • Мнения: 33
lu4ie, дано успееш да си запишеш час при желания медик

# 704
  • Мнения: 0
Мацки от Варна имам питане към вас-най-вероятно ще идвам за ФМ във Варна. Докторката
ме праща в ХБ "Темелков" да търся час при доц. Балев. Някакви отзиви?
Колко ориентировъчно ще ми струва?
Здравей! Аз ще ходя в петък да си запазвам час. Познати ми казаха,че сумата е 85 лв, като имало второ изследване в 32 седмица - то е 35 лв. Разбрах също,че записването за доц. Балев е почти мисия невъзможна и часове се дават само в петък преди 8 сутринта. Ако не мога да се вредя при него ще попитам дали има часове за други лекари.

Сега се връщам от ФМ при доц. Балев. Прегледът струва 50лв. и продължава около 10 мин. Той не е много словоохотлив, но накрая обобщава всичко и ти казва как стоят нещата. Дава ни лист, на който е описано какво е установил и кога според него е предполагаемия термин. Снимков материал също има, но запис на диск не правят. Записването наистина е трудно.Става само в петък сутринта, като тези, които чакат пред клиниката са с предимство, а след това записват и по тел. Отварят в 8.00ч., а в 8.20ч. вече ми дадоха последния час за сряда.Той преглежда само в понеделник и сряда. Това е, ако имате други въпроси, питайте.

Иначе при нас всичко е нормално и бебчето се развива добре. Мога само да помоля за едни розови гащи, вече сме сигурни, че е мома  newsm44newsm68. Няма такава радост, момичета! Цял живот съм мечтала за това. Второто ще е момче...Simple Smile)))

Утре се надявам да се видим за срещата в окръжна, а за събота съм на линия!

Общи условия

Активация на акаунт