iffet / Целомъдрие / с Денис Чакър * Тема - 9

  • 39 965
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11
добър ден и успешна седмица и от мен Simple Smile

# 61
  • Мнения: 371
Избягалата булка се завърна  Mr. Green Здравейте милички, много ми липсвахтеее  Hug Hug

Миналата седмица се подготвяхме за сватбата и не ми остана никакво време за превод. Извинявам се, че така се забавихме. Сега вече сватбата мина и се отдавам на интелектуален труд  Wink до края на седмицата не знам дали ще успеем да пуснем епизода, но вече ще работим под пълна пара  Wink

Лиа-Мартин, добре си дошла ( ако съм пропуснала да те поздравя )  Hug говориш за Испания, ти ли си бибка от Мастерс-а  Rolling Eyes

Плами, разгледах страхотни снимки, как е малкия?

Жу, големи емоции и при вас  Hug ще си търсиш ти 20-тте градуса май  Mr. Green

Мел, отпуската кога се очертава?  Wink

Моренка, и аз искам да се плицикам в такова басейнче  Mr. Green Mr. Green малката все повече и повече заприличва на кака си  Wink

Успешна седмица, прекрасни  Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 9 541
Клю, добре заварила. Нямам нищо общо с никого от masters. Иначе много съм пътувала в странство и сиестата ми хрумна по повод жегите. А ти организатор ли си била на сватбата или може би нещо повече?   Grinning

Извинявай, но се сетих да те питам нещо от 33 серия на Ифет - не схванах изобщо защо Ахмед разреши годежа на Ифет? Аз турски език не знам, разбрах само, че тя е излъгала, че е бременна, но това какво общо има с това, че в кръчмата той направо май си покани Джемил да дойде да я иска? Моля не се смей много, ако напълно погрешно съм схванала всичко...

Последна редакция: пн, 25 юни 2012, 13:56 от lia-martin

# 63
  • Мнения: 11
Клю добре дошла,мила  newsm51 newsm51 newsm51 Добре е малкия,очакваме превода вече ,нямам търпение да видя милата ни "Иффет"-ка  излизаща от затвора Simple Smile

# 64
  • Мнения: 371
Лиа, бях само организатор  Wink още ми е много рано за брак  Wink а за Ахмедчо, май му писна вече, та за това реши доброволно да даде Иффетка, ми тъй де иска спокойствие вече човека  Mr. Green

Плам, скоро  Wink целувки на малкия красавец  Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 9 541
Клю, била съм организатор на сватба - не е никак лесна работа, особено ако всички те дърпат за всичко. Но в крайна сметка това е сватба и сигурно  много си се кефила.

Много ти благодаря, че ми отговори за Ахмедчо - е, няма такъв кретен! Леле какъв баща, по цял ден блее в месарницата, по-малка от гаражче, че и чирак си взел, пие кафе, ракия, а щерките му слугуват, перат, чистят и всичко друго и за награда, нещо ако не му изнася, бой до спукване. И те пак си го обичат. Не знам, това за мен е най-противния образ от целия филм. Такова чудо не знам как го търпят въобще. Тя и Дилек примерно не струва, ама поне е хубава жена.
Аз правя някакви жалки опити да разбера нещо на турски, но не знам какво чувам /научих буквите и произношението им/, пишейки думата в google все ми излизат преводи от всякакви други езици. Явно нямам още слух за турския....а Ахмедчо как говори, не е истина, нищо не различавам. Twisted Evil
Хайде лека вечер на всички Ифетки!

# 66
  • Мнения: 11
Лиа, бях само организатор  Wink още ми е много рано за брак  Wink а за Ахмедчо, май му писна вече, та за това реши доброволно да даде Иффетка, ми тъй де иска спокойствие вече човека  Mr. Green

Плам, скоро  Wink целувки на малкия красавец  Heart Eyes
Благодаря ти,аз лягам да гледам Берен Саат,лека и от мен Simple Smile  Hug

# 67
  • Мнения: 11
добро утро Иффетки



Днес няма никои май в нашата къща Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 371
Добро утро   bouquet

най-накрая малко захладня, дано поне не вали много  Mr. Green

Лиа, сигурно не пишеш правилно думите и за това не ти излиза превода  Wink има букви, които не се изговарят, но се пишат, ако липсва и една буква тогава вече думата се променя

Плами, кой сериал гледаш с Беренката  Wink

Тези дни ми се върти една мисъл... защо Джемил не пусна жалба срещу Дилек, за дето скри записите  Rolling Eyes айде за Ариф е ясно, ама Дж можеше да го направи....

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 21 752
Добър ден от мен! Simple Smile
Добре, че поразхлади малко, да отдъхнем от жегата преди пак да ни подхване.

Плами, кой сериал гледаш с Беренката  ....
  Може би "Щастливи заедно".

# 70
  • Мнения: 9 541
Здравейте, мили Ифетки, който не е пил кафе, като мен например, сега му е времето. На някои от вас може да е вече трето - нищо, не е силно кафенцето.

# 71
  • Мнения: 9 541
Клю, то е ясно, че не изписвам правилно думите, но ако се занимавам по-сериозно, все ще го хвана, казват, че турският език не е от най-трудните. Аз и не искам да го знам на филологическо ниво, ама въобще да не отбирам за какво си говорят ме дразни ужасно. Ето с какво започнах вчера

, пък после ще видим. http://vbox7.com/play:b9b25bef

Брей, никоя от вас не каза една лоша дума за Ахмед-баба, да не би да си го харесвате? хаха.

Сигурно ще ми се смеете, но аз гледах няколко серии /последните/ от Каква е вината на Фатмагюл и четох във форума им /препоръчаха ми го и мои приятелки, които са в захлас от филма и от главните герои/, но на мен нещо не ми допадат най, най-. Май по ми харесва Ифетка наша - като визия и като глас. Много ме дразни тембърът на Берен. А и в тази кухня ли, ресторант ли, по цял филм пазаруват и готвят и тук -там се случва нещо. Като изгледам целия филм, може и да си променя мнението, но г-жа или г-ца Берен определено не е мой тип въобще /това не значи, че не е мило момиче/.
А, препоръчаха ми да гледам и Гордата Аси - има да си гледкам, стига да не ме отегчи.
 
Клю, явно си напред с материала, какъв запис, какво укриване, каква жалба от Джемил?

Лис, мерси за кафенцето, мен и 5 не ми стигат за деня, а и колко е хубаво само!

Последна редакция: вт, 26 юни 2012, 14:56 от lia-martin

# 72
  • Мнения: 371
да де, най-добре да коментираме като пуснем преведения епизод  Peace

аз пък от два дни не съм пила кафе  Whistling Mr. Green

# 73
  • Мнения: 9 541
Права си Клю. И без това ми се струва, че 4-те серии, които не сме гледали с превод, ще са много по-приятни от последните 2-3. /без безумната финална сцена на 35 епизод, разбира се/.
 Simple Smile

# 74
  • Мнения: 9 541
Момичета Ифетки, у нас през лятото щял да се снима турски филм - Ездачи, който бил най-скъпата турска филмова продукция и е предназначен за интелигентния зрител, а не за средностатистическия. Прочетете сами, ако ви интересува.
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=921876

Общи условия

Активация на акаунт