Страхотна диета- режими на доц.д-р Донка Байкова- Тема№ 29

  • 120 921
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 289
Спанакът си мисля, че е богат на протеин. Поне в 90 дневната си го пише за белтъчен ден.

# 706
  • Мнения: 56
Здравейте мацки!

От 1 седмица съм на този режим и реших да се включа и с постче в темата Simple Smile
Не знам колко съм свалила до момента, защото ме беше страх да се кача на кантара  Embarassed Е вече се премерих и извода е, че за една година съм качила 15 килограма. Това е въпреки ограниченията, 90 дневна диета (правя я от няколко години и не ми действа) и спортуването, макар и не постоянно (поне 4-5 месеца от тази година съм спортувала почти ежедневно).
Както и да е. Още търся причините за това драстично качване, включително и си изследвах TSH хормона, да не би от него да идва проблема), но уви!
Мисля че има ефект от режима и поне след кисело-млечен ден имам - 0,400кг, което е супер.

Сега видях, че се коментира спанака. Моето мнение е, че той си е зеленчук. Може по някакви причини да не е добре да се комбинира с въглехидрати, но аз лично не ги разбирам. Съдържанието му на протеин е 3гр. на 100гр.
А въглехидратния спанак на elizabet7133 може би е с ориз?

# 707
  • София
  • Мнения: 830
Здравейте.
Аз съм -2 кг след 2 седмици дооста стриктно спазване (имам 2-3 бисквити прегрешение). Не мисля да минавам на следващия режим. Защото тъкмо се почуствах по-лека, изчистена, без корема ми да се сгъва, а и започнах свалянето. Аз усещам кога организма ми се е настроил да сваля. Мисля да изкарам още две седмици, ще ви държа в течение.
Това за сега.
П.П. Нямам мнение какво точно е спанакът, но е доста полезен и ако те стегне глад е за предпочитане пред бисквитите (дори и във въглехидратен ден).

# 708
  • София
  • Мнения: 11 790
Днес ми е въглехидратен спанак .

Лично аз първоначално го изтълкувах,че е въглехидратен ден,в който като зеленчук ще включи спанак.
Дано се включи Elizabet за да не гадаем повече. Simple Smile

# 709
  • Мнения: 1 117
Спанака е листен зеленчук, сега проверих има 17 калории  на 100 гр. Няма как да се сгреши с него ( не ми се вярва Simple Smile Трябва и аз да го прибавя към диетата, но много рядко се сещам.

Днес бях на кисело мляко- На обяд хапнах малко салата и броколи и явно беше лоша комбиная, защото ме изпратиха в 00. Хапнах няколко бисквитки след това, трябваше ми малко твърда проста храна.
Мая- за новата тема както си писала да съберем всички режими, попринцип е добра идея. Обаче не го смятам за много редно, тъй като толкова хора влизат в този форум и всичките режими да ги изтипосаме на първа страница, ми се вижда малко неуважение към авторските права. Разбира се всеки може да ги намери като се поразрови, но все пак да не е  толкова явно.  Thinking

 Елспет  ти ще усетиш като спреш да сваляш. Аз първият път, първия го пратих може би 3 седмици и накрая бях в застой.
Криска добре дошла, аз лично моето дебелеене го свързвам със стрес. Не съм си изследвала хормоните скоро време, но и това може да е причина наистина.

Just...a woman ти кога за последно беше правила първият режим? При мен отчетох много чувствително спиране на ефикасността като за повече от 2 години съм го правила 3-4 пъти.

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 2 151
Ibsena_ права си за авторските права, но виждам, че има доста режима, които са споделени и са нейде из страничките. Няма да е лошо да се допишат поне, не е нужно да се ровят хиляди страници да се търсят. А аз лично ще кажа, че който иска да има най добри резултати и има парички да отиде лично да се срещне с проф. Байкова, която ще даде най точен и добър диетичен режим Peace
Лично аз продължавам борбата за смъкване на килограми, макар че първия режим не беше много успешен за мен, ще видим втория Simple Smile. При мен причнината е, че водя застоял живот, не работя - професия домакиня и от месец малката е в къщи болничка и това е доста депресиращо....
Лека и спокойна вечер Hug

# 711
  • София
  • Мнения: 11 790
Добро утро режимни!



Заповядайте на сутрешното кафе. Hug

Днес ми е 11 ден и няма с какво да се похваля,осен,че съм около +600 грама  Cry Cry Cry.Направо ми идва  #2gunfire.Интересно,че не мисля да се отказвам,но в крайна сметка на края на първия режим ще съм най-много -2 кг.
През последната година правих тази диета няколко пъти /първия етап + няколко дни от втория/ и явно организма помни.
От друга страна плюса отдавам и на факта,че съм в средата на цикъла и обикновено започва задържането на течности.
Както и да е,аз съм тъпа и упорита и мисля да продължа,да видим докога...
Желая Ви успешен минусов ден! Hug

# 712
  • Някъде там край морето
  • Мнения: 512
Привет от мен Simple Smile след 2 дни прегрешения днес отново съм в редиците на диетуващите. Почвам режима без кисело мляко, но ще се отчитам при вас, че иначе голяма скука  Grinning. Днес съм на чай с мандарини. Решена съм да съм много стриктна, че лятото трябва да показвам нова фигура на плажа Simple Smile

# 713
  • Мнения: 99
Аз да се отчета - минус 100 грама. За 6 дни общо 800 грама.
Днес обачеееее - прегреших! Закусих микс от плодове и лъжица мед. А трябваше да е само 1 вид плодове и евентуално кисело мляко.
Сега правих за моите хора едни бисквити с овесени ядки и ги дегустирах /направо се натъпках с калории - 3 бисквити/. Много ми хареса миризмата и съм със слаби "ангели" и ето резултатът.... Утре кантарчето ще ми трясне едно наказание с голям плюс.
Сега мисля до довечера да пийвам повечко вода и дано да издържа с по-малко храна. Аз като цяло съм много зле с течностите. Не пия повече от 1 литър дневно smile3511
Чао от мен за днес!

# 714
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! Не знам дали ще мога да издържа тази диета без мляко, а за първи път има диета, която с удоволствие що годе спазвам с малки прегрешения, чувствам се по-добре, а и съм - 4 кг задържани въпреки прекъсването ми на празниците, но всеки си знае и всеки слабее от различни храни и обратно. Днес ми е въглехидратен спанак . Успех и минуси на всички!

Какво имаш предвид? И спанака ли, като зеленият боб е въглехидрат?  newsm78 Малиииии аз явно всичко съм оплескала  Sick

Буболинката - не четкам, никого за нищо

Здравей Буболинка, съжалявам, че се включвам толкова късно и съм всяла объркване с едно мое съкращение, което е нормално само аз да знам. Под въглехидратен спанак  имам предвид ориз със спанак.  kriskata Simple Smile само ме разконспирира Wink
Съжалявам отново за объркването  bouquet
Лек и успешен ден на всички! Hug

Последна редакция: пт, 18 яну 2013, 11:05 от elizabet7133

# 715
  • София
  • Мнения: 830
Добро утро!

Продължавам с режима, все по-лесно ми става. Започвам да огладнявам в часовете, в които научих организма ми да яде. Вечер не съм така зверски гладна, както беше преди. Но ям в осем, десет и дванадесет - задължително.
Не съм се мерила, но обиколките са ми намаляли. Забелязвам обаче, че дори понякога мерките може да са надолу, а килограмите не.
Днес ябълки с кисело мляко.
Поздрави и лек петък.

# 716
  • Мнения: 64
Здравейте!

Аз от 2 дни съм на 2рия режим, който е много по-лесен за спазване, но ми дойде МЦ вчера и днес съм в прегрешение с 1 ред черен шоколад.... А в главата ми даже си представям, как си организирам шоколадова оргия и ям цял ден сладко до припадък...

Ще се тегля след МЦ че да видя дали ще имам нещо надолу....

Поздрави и хубав уикенд Simple Smile

# 717
  • Мнения: 82
Здравейте упорити дами! Трети ден съм от първия цикъл и се чувствам много добре. Това е най. лесната диета, която съм правила. Само часовете съм преместила с два напред. Дано издържа. Затова се включвам при вас, за да се подкрепяме. Правих японското чудо, но там връщам килограми бързо. С Дюкан отслабвам, но ме боли корема. Мисля, че това ще е моята диета. Четох много добри отзиви и мисля, че ако се отслабва до 5 килограма през трите цикъла е направо супер! Успех, още ми е рано да коментирам свалени килограми.

# 718
  • Бургас
  • Мнения: 2 151
Здравейте мацки Hug
Днес втори ден от втори режим след Отключващия. Рибка със салата от маруля. Вчера се чудих дали мога да включа към марулята и зелен лук и репички newsm78..... ами направих си салата пък дали е правилно не знам, ама само маруля не мога да яма Simple Smile
В края на първия режим премерих и мерките си. Навсякъде са по - 1- до -3 см. А кг. са - 1.200гр.
Лека вечер.

# 719
  • Мнения: 19
Здравей те,бих искала да попитам тази диета ставали за след раждане?Колко кг се свалят за това време,за което е диетата?Надявам се резултата да е добър,защото диетата ми допада на пръв поглед!

Общи условия

Активация на акаунт