За бебета и деца от 0+ месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 32

  • 28 652
  • 810
  •   1
Отговори
# 30
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 639
гнойната ангина повтаряше ли?

Повтаря?! Всеки месец можеш да си с гнойна ангина!

# 31
  • Мнения: 263
здравейте,да попитам вчера за вечеря хапна 7-8лж,каша,и след това повърна на фонтан,дали е възможно да е от жегата,той много трудно я понася,иначе си е енергичен,нищо друго обезпокоително не виждам в поведението му,

# 32
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Когато дете ми повърне на фонтан ми светва веднага червена лампичка в главата. Фонтан съм виждала при непоносимист към точно предложената храна храна. Например Вали така ми повръща на фонтан храна със съдържаните на растителна сметана, дори и на етикета да пише масло (по-евтините боклуци пробутани от бабите обикновено ми дават тези реакции). Като бебе към йогурта и дуетите реагираше така. И след като изкара всичко отново и няма нищо (не е болна имам предвид). Но от горещината не знам дали е нормална такава реакция.

# 33
  • София
  • Мнения: 44 396
а може да почва и болест, може и да се е задавило нещо или кой знае какво...ще трябва да понаблюдаваш  какво точно ще е развитието...
кашата за първи път ли я яде...ако е нещо, което е отдавна познато надали е непоносимост.
с желание ли си я ядеше?

# 34
  • Мнения: 263
Не не я яде за първи път от кашата, според мене не я ядеще със желание,може ли просто да не е бил гладен

Последна редакция: пн, 25 юни 2012, 15:22 от AnMary

# 35
  • София
  • Мнения: 44 396
може, може да му е било лошо на стомаха така или иначе, а може и просто да не е бил  гладен, моят  като беше малък в момента, в който дори с лъжица прекалях от това, което искаше и ядеше с желание директно си повръщаше...

# 36
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 639
според мене не я ядеще със желание,може ли просто да не е бил гладен

Това за мен не могат да бъдат основателни причини за повръщане. Поне не бих се успокоявала с тях!

# 37
  • Мнения: 263
аз не искам да се успокоя,просто търся мнение от по опитни мами,детето си нормално няма други признаци,освен зъбчето което го тормози ,днес си яде с апетит,като всеки ден си е,звъннах на педиатарката тя каза че било от жегите за това писах тука за вашето мнение,

# 38
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Възможно е в жегите ако не е бил гладен да повърне като яде насила.

# 39
  • Мнения: 15 379
Повръщане на фонтан обикновено е сигнал за стартиращ вирус.
Наблюдавай бебето, мери и температура.

# 40
  • Мнения: 263
Ще го наблюдавам,днес всичко е наред,благодаря за отговорите

# 41
  • Мнения: 646
Едно закъсняло записче.  Peace

# 42
  • Мнения: 263
може и да ставам досадна,но още едно въпросче,до кога давахте вигантол,нашта лекарка нищо не казва по въпроса,а последният път каза по телефон,че да ги спирам вече,без да го погледне без нищо

# 43
  • Мнения: 15 379
При това слънце и горещини, Вигантол е напълно излишен при здраво и добре развиващо се бебе.

# 44
  • Мнения: 263
мерси  bouquet тогава ще му го спра

Общи условия

Активация на акаунт