Лято здравей , Варненче на плажа ще лудей !:)

  • 51 551
  • 672
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 355
Привет и от мен!

И аз не съм доволна от майката на Илиева - зъболекарката. Нищо не сме лекували, не се наложи, но беше крайно нетърпелива към 3 годишно дете , което за първи път влиза в зъболекарски кабинет...То аз се изнервих, какво остава за детето...А се самопредложи като се обадих за час и изрично казах че става дума за 3 год. дете.Както казва DZ, да не записва деца като няма търпение да се занимава с тях...
Явно специализацията и семинарите по детска стоматология не са достатъчни за тази докторка. Наистина и търпението е много важно. Аз бях с убеждението, че детския стоматолог е по-добрия избор, но съм грешила. Тази седмица посетихме нашия зъболекар за детето (на 4,5г.) Обясни му предварително всичко което ще прави, показа му машинките как работят една по една, показа му от къде се пуска водата и дори му позволи сам да натиска копчето. Отговори на всичките му въпроси от сорта на: а това какво е?, а това защо така става?, това какво прави? Всичко мина като на игра и нямаше и грам страх и притеснение при детето. Радвам се, че за напред няма да се убеждаваме за посещенията ни при зъболекар.
И докато сме на темата за зъбките - срещали ли сте по книжарниците книжката за Пук и Чук? Попитах в кварталните книжарнички, но я няма. Намерих я в Интернет, но да плащам доставка само за една книжка ... Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 3
Здравейте! Аз бях впечатлена от Д-р Захариева (до Планет), докато си чаках реда, чух как обясняваше на едно детенце за червейчетата по зъбките и т.н.

За детската кухня мога да съдействам, моят е на ясла в Аспарухово, не ми е проблем да взема купончетата, но не съм на ясно какъв е реда.

# 32
  • Мнения: 3 971
книжката за Пук и Чук?
Има я в КниЖАРница *Жар Птица*  ул.Шипка №22

# 33
  • Мнения: 2 922
книжката за Пук и Чук?
Има я в КниЖАРница *Жар Птица*  ул.Шипка №22

И в Orange я има  Peace

# 34
  • Мнения: 115


За детската кухня мога да съдействам, моят е на ясла в Аспарухово, не ми е проблем да взема купончетата, но не съм на ясно какъв е реда.
Има карта на името на детето, с която се взимат купоните. Аз взимам от ясла(или градина е) зад пощата, в Аспарухово. Започват в 11.30ч до 13ч. купони дават само в четвъртък. Peace

# 35
  • Мнения: 1 070
Отново благодаря за отговорите, моля ако някой реши да ми вземе купони в четвъртък да ми пише ЛС. В петък ще съм там.

# 36
  • някъде
  • Мнения: 4 955
NIakoi da znae mobilnia telefon na urolojkata docent Lidia Petkova?

# 37
  • Мнения: 10
Добро утро!
Минавам само да се похваля,че днес спечелих мечето от Дечко.бг
 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68

# 38
  • Варна
  • Мнения: 355
книжката за Пук и Чук?
Има я в КниЖАРница *Жар Птица*  ул.Шипка №22

И в Orange я има  Peace

Благодаря Ви!
Отидохме до Жар Птица - страхотно местенце! Това вече ще е книжарницата на малкия Grinning
Канела, честито!

# 39
  • Мнения: 4
Браво Канела сигурно е много сладко аз дори незнам каква игра е имало Simple Smile  Нека се радва детето

# 40
  • Мнения: 419
Добро утро!
Минавам само да се похваля,че днес спечелих мечето от Дечко.бг
 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68
И аз днес го спечелих, обаче не съм го взела. На мен ми пише, че след десет дни мога да го взема. Дано не забравя Simple Smile.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 6 312
а сега като бяхме уикенда и с мнооого строг тон му казах на детето: влизаш във водата и никакво излизане там! Naughty
А то   Sad ..  ама мамоо.. защооо...
.. след малко като се усети какво съм казала ..  Shocked

 hahaha hahaha Joy
Joy

Последните дни и моето момиче няма проблем с постоянното висене във водата!  Laughing

# 42
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Мами, открих бебешки люлки  1swing В Чайка срещу Бурлекса, който се вижда от "8ми Приморски", там има хубава площадка, оборудвана с цели 4 бебешки люлки Simple Smile Много съм доволна от попадението , на 5минути от дома е, а не бях се сетила за нея  ooooh!
Искам да помоля да ми препоръчате ЛЛ (за мен) в района Левски, Чайка, Чаталджа, Спортна зала  Rolling Eyes
Моята ЛЛ е ОВЦА, която при течащи като реки суполи и кашлица ми каза "Нищо ти няма, върви си", колкото пъти ида ми се кара за нещо, слава богу ходя на 3 години веднъж, но искам да я сменя. Та ще се радвам на предложения. Хубава  и спорна седмица от мен   bouquet

# 43
  • Мнения: 4 589
 ПРИВЕТ,
Някой може ли да ми препоръча в града къде мога да водя през уикенда детето в някой малък хотел с детски басейн без нощувка , само през деня:)

# 44
  • Мнения: 1 432
Аз във Варна хотел с басейн не знам  Thinking
На Дружба има разкошни басейни за децата  Peace

Общи условия

Активация на акаунт